Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנת כדור נגד קרציות לכלב מהאינטרנט

Mjko
שימו לב! השרשור הזה בן 2841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכדור המדובר BRAVECTO - דחפו לי אותו לפני חודש ב270 ש"ח אצל הוטרינר ומסקר קטן המחיר הכי נמוך עבורו בארץ עומד על 229 ש"ח.

באיביי/ פטבאקט אותו כדור עולה בין 110-130 ש"ח !! השאלה אם זה סוג מוצר שאפשר לקנות בראש שקט מהאינטרנט או שישנם סיכונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה בקביעות את התילוע/פירעוש לחתולים באמאזון UK. המחיר, כולל המשלוח, זול דרמטית מהארץ. פעם אחת המשלוח לא הגיע, וזיכו אותי בלי בעייה (על 500 ש"ח!). מאז אני מבקש שישלחו ברשום (אופטימיים, הבריטים האלו).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת את זה בשרשור של מזון כלבים אז לא ראיתי וגם לא ענו לך עליה שם.

לגבי המסקנה - איך הגעת אליה?

אני אנחש שאתה מדבר על הקבוצה בפייסבוק שטוענת שהכדור הזה הורג כלבים. תתעמק בזה תראה שמדובר שם על כלבים זקנים והחומר הפעיל שהם מזהירים מפניו קיים ב99% מהמוצרים האחרים שמתעסקים בנושא הפרעושים והקרציות.

ברווקטו ידוע ומומלץ ככדור האפקטיבי ביותר, הבעיה שהוא מאד יקר.

eyali - כן זה לכדור אחד אבל נותנים אותו כל שלושה חודשים.

עריכה אחרונה על ידי Mjko
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המסקנה - איך הגעת אליה?

אני אנחש שאתה מדבר על הקבוצה בפייסבוק שטוענת שהכדור הזה הורג כלבים. תתעמק בזה תראה שמדובר שם על כלבים זקנים והחומר הפעיל שהם מזהירים מפניו קיים ב99% מהמוצרים האחרים שמתעסקים בנושא הפרעושים והקרציות.

ברווקטו ידוע ומומלץ ככדור האפקטיבי ביותר, הבעיה שהוא מאד יקר.

הגעתי אליה אחרי קריאה באינטרנט. לא רק מקבוצת הפייסבוק הזאת (האמת שלא נכנסתי אליה בכלל), אלא גם מדיון ארוך בפורום של doogfoodadvisor. זה ממש לא קרה רק לכלבים זקנים אלא גם לצעירים. ההבדל הוא כמו שבאגירה ציין שבראווקטו חודר למחזור הדם בעוד האמפולות לא. אחרי כ"כ הרבה מקרים של חולי/מוות אני אישית לא מתכוון לקחת את הסיכון הזה עם הכלב שלי.

ידוע כאפקטיבי? כנראה (כאמור נותן לכלב שלי כבר חצי שנה והוא נקי מפרעושים וקרציות). השאלה אם הסיכון (המוחשי) שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיתעלק: מה לגבי אמפולות של SOLTIF? מסוכן/להפסיק?

השתמשנו בהם על הגורים מאז שהייו בני 3 חודשים, כבר כמעט 3 פעמים. (פעם בחודש/חודש וחצי).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הבנתי, זה כדור וטרינרי. לפיכך, מצריך אישור של שירותים וטרינריים + משרד הבריאות.

עריכה : הכדור קיבל את אישור ה-FDA האמריקאי והמקבילה בקנדה.

במידה והיו מקרי מוות של כלבים הנובעים מהכדור - אני מאמין כי זה נגרם עקב מינון יתר או בעיה כלשהי במתן הכדור.

אני חייב לציין, כי לאנשים יש נטייה לקשר בין 2 מקרים שאינם בהכרח קשורים.

דוגמא שמוכרת לנו מהפורום -> הרכב שלי יצא מהמוסך. יום למחרת מצאתי תקלה. לכן, התקלה נגרמה באשמת המוסך.

אם יש למישהו כוח וחשק, מצורף קישור לעלון המידע של ה-FDA (רק שימו לב כי המשקלים הם בליברות).

http://bit.ly/2cAbnvG

עריכה אחרונה על ידי guya72
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...