Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ב208 דיזל! (שירשור מתעדכן)

sapancool
שימו לב! השרשור הזה בן 2748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם לובינסקי ירצו, אני מוכן לקחת את האוטו שוב ל 24 שעות ולספר לכם על צריכת הדלק "במשאבה" בנסיעה ארוכה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם לובינסקי ירצו, אני מוכן לקחת את האוטו שוב ל 24 שעות ולספר לכם על צריכת הדלק "במשאבה" בנסיעה ארוכה.

בבקשה תבדוק את העניין הזה.

ומה קורה עם הבעיה של הקירקושים ? נשמע לא טוב. יחסית לרכב חדש.

גם ככה השם של הצרפתיות על הפנים,מעניין מה יהיה מצב הסחירות שלו בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז היום התקנתי את המצלמת דרך ואת הציטה ואכן גם אצלי אין את הכלי של הפיוזים.. מבאס שפשוט לוקחים לך את זה ובטוח לקחו בהתקנה של המוביילאיי, אדבר עם הנציג מכירות על זה.

לגבי צריכת הדלק היה המון בין עירוני אבל גם עירוני והרוב שלי כרגע זה עירוני אבל בגלל שהרכב בהרצה ואני רוצה לסיים אותה אז אני נוסע לכל מקום איתה.

עריכה אחרונה על ידי sapancool
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נתקלתי בבעיות במזגן וגם לא שמעתי עליהם.

אתמול כבר המחוג של הדלק ירד מתחת לרבע ונסעתי לתדלק, נכנסו כ35.8 ליטר ונסעתי איתם 800 קילומטר, יצא בחישוב 22.34 קילומטר לליטר כשהמחשב דרך הראה 21.8, אומנם היה הרבה בין עירוני אבל גם לא מעט עירוני עם פקקים.

בכל מקרה אמשיך לבדוק צריכת דלק.

עריכה אחרונה על ידי sapancool
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז היום התקנתי את מצלמת הדרך ואת הציטה ואכן גם אצלי אין את הכלי של הפיוזים.. מבאס שפשוט לוקחים לך את זה ובטוח לקחו בהתקנת המוביילאיי, אדבר עם נציג המכירות על זה.

לגבי צריכת הדלק היה המון בין עירוני אבל גם עירוני והרוב שלי כרגע זה עירוני אבל בגלל שהרכב בהרצה ואני רוצה לסיים אותה אז אני נוסע לכל מקום איתה.

גם המשפט האחרון שלך לא וואו. מה יהיה הסוף איתך?

אגב, ציפיתי לצריכת דלק טובה יותר. התאכזבתי. תמכור :-)

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיות במזגן תקפים לדגמים הישנים עד 2014, ששם המזגן לא היה מקרר מספיק ( לצערי אני מרגיש את זה ב308 שלי 2012)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

חשבתי לקנות את ה208 דיזל אבל במעמד המכירה לכו עכשיו תשכנעו את הישראלי שמדובר ברכב ללא "תקלות" בעייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה התקלות פה?

המנוע של ה - 208 דיזל (1.6HDI) עד כמה שזכור לי הוכיח את עצמו כבר לא מעט שנים.

והמנוע בדגם הבנזין הוא יחסית חדש בשוק, לא שמעתי על בעיות עליו.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

4000, עשה לי טובה. המוני בית ישראל רוכשים את הפלואנס דיזל מיד שניה ואף מליסינג רחמנא לצלן. אין סיבה שלא ירכשו 208 דיזל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...