Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ב208 דיזל! (שירשור מתעדכן)

sapancool
שימו לב! השרשור הזה בן 2767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

[ATTACH]461122[/ATTACH]

[ATTACH]461123[/ATTACH]

כך זה גם אצלי ברכב כפי שאתה רואה.

אלו קירקושים יש לך?

ל208 יש לא מעט מחלות של קירקושים מהמושבים הקדמיים ומהחגורות , תעיין בפורומים בחו"ל.

צר לי ידידי, אבל גם את המכסה שלך שברו :)

הקרקושים מגיעים אבל מהברזלים שיושבים על הקליפסים בצדדים, הם די משוחררים. הרעשים ירדו אבל לא נעלמו לחלוטין.

הנה תמונה של המכסה החדש שהגיע שלם.

20160531_081431.jpg20160531_081435.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעניין איפה כל אלה שקוראים לי כל פעם קשקשן על זה שאני מתנגד להתקנות מקומיות :lol:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תפתח סתם, אין שם כלום וחבל שמשהו ישבר :-P אם זה לא מפריע לכם תכלס אז זה לא משנה. משום מה אצלי זה מרשרש כשאני נוסע על כבישים מחוספסים (גם החדש, ככה שהקליפסים האלו לא בידיוק פתרו את העניין כי כאמור, זה הברזלים החופשיים שמסביב). אולי אני סתם פדנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטונים מעניינים על הדיזל אבל ללא פירוט איזה מנוע כ"ס כי כנראה יש כמה סוגים של דיזל

50 ק"מ לליטר -

נסיעה במעבר איטלקי בהרים

מה שמוזר שב 3 סרטונים שהעלתי בשרשור הזה שמעתי בהקלטה זמזומים וצרצורים , לא ברור מה המקור שלהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי עכשיו את ה 208gti והעדפתי לשלם עוד 400 שקל ביטוח רק שלא יהיה צורך בשום מיגון רק בשביל שלא יעשו שום התקנות מקומיות. גם אני נגד כל ההתקנות המקומיות מכל סוג שהוא.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטונים מעניינים על הדיזל אבל ללא פירוט איזה מנוע כ"ס כי כנראה יש כמה סוגים של דיזל

50 ק"מ לליטר -

נסיעה במעבר איטלקי בהרים

מה שמוזר שב 3 סרטונים שהעלתי בשרשור הזה שמעתי בהקלטה זמזומים וצרצורים , לא ברור מה המקור שלהם

לפי מה שזכור לי הם קבעו את השיא עם הדגם של ה100 סוסים כמו שמוכרים בארץ.

לגבי הסירטון השני נראה שהוא מורץ אין מצב שזה הקצב שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שפשוט תפתרו את הבעיה הזאת עם משהו פשוט שעולה גרושים? - בד לבד דק עם גב נצמד.

http://www.ebay.com/itm/Adhesive-Noise-Reduction-Felt-Tape-50cm-x-48cm-For-MAZDA-2-3-6-CX-7-CX-9-/160974321420?fits=Make%3AMazda&hash=item257ad1370c:g:d~oAAMXQZdFRGv9f&vxp=mtr

תדביקו על גב המגש ובאזור הברזלים - שלום שלום קרקושים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי עכשיו את ה 208gti והעדפתי לשלם עוד 400 שקל ביטוח רק שלא יהיה צורך בשום מיגון רק בשביל שלא יעשו שום התקנות מקומיות. גם אני נגד כל ההתקנות המקומיות מכל סוג שהוא.

תתחדש! כנראה אחד הרכבים הבאים שלי אי שם...

יהיה שרשור "התחדשתי"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שפשוט תפתרו את הבעיה הזאת עם משהו פשוט שעולה גרושים? - בד לבד דק עם גב נצמד.

http://www.ebay.com/itm/Adhesive-Noise-Reduction-Felt-Tape-50cm-x-48cm-For-MAZDA-2-3-6-CX-7-CX-9-/160974321420?fits=Make%3AMazda&hash=item257ad1370c:g:d~oAAMXQZdFRGv9f&vxp=mtr

תדביקו על גב המגש ובאזור הברזלים - שלום שלום קרקושים.

תקשיב אתה גאון :mm_yeah:

פתרת לי עכשיו את כל עניין הברגים החשופים בסנדרו

איך לא חשבתי על זה קודם

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר איתי חופשי בכל הקשור לבידוד אקוסטי לרכבים - בייחוד כשיש היום כל כך הרבה חומרים תחליפיים מהתעשייה הביתית שהם מתאימים גם לרכב.

לא רעיל, לא מדיף ריחות ונצמד היטב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! כנראה אחד הרכבים הבאים שלי אי שם...

יהיה שרשור "התחדשתי"?

תודה רבה, ברגע שאקבל אותה אעלה שרשור התחדשתי.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...