Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ב208 דיזל! (שירשור מתעדכן)

sapancool
שימו לב! השרשור הזה בן 2748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 161
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחד הרכבים המדליקים בטווח המחירים הזה, אם לא ה-

תתחדש! :-)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיכיתי לקונה הראשון שייתן חוות דעת ...מחכה לביקורת על הרכב ,הרבה דיברו על המעבר של ההילוכים שלא כולם מסתדרים איתם..אשמח שתיתן חוות דעת בנושא הנל ועל הדרך גם צריכת דלק אמיתית בין תדלוק לתדלוק , תתחדש גבר :)

Sent from my SM-N9100 using Tapatalk

לגבי ההילוכים הם עוברים חלק פשוט שמתי לב שזה לא בדיוק כמו בבנזין(יש בבית אי20 ידני) וצריך להתרגל וגם המהלך טיפה ארוך ויש מצב שאטפל בזה בעתיד.

לגבי צריכת הדלק תדלקתי רק פעם אחת בנתיים כ35 ליטר(פול מרבע) וניתן לראות כ420 קילומטר מהתדלוק.

IMG_20160521_201925.jpg

תתחדש. אני קניתי את האוטומטית כיון שרציתי את הכוח הנוסף וויתרתי על הידני החלש או הדיזל. לצערי, המטומטמים שהתקינו את התוספות שברו קליפסים של המכסה פלסטיק איפה שהכבלים ליד ההגה. אני נוסע ושומע קרקושים. בכל מקרה מטפלים בי באדיבות ואני מחכה למכסה חדש בתקווה שמשם באים הרעשים הללו. חוץ מזה הרכב נהדר.

משהו שקצת תמוה בעיני זה מתגי המזגן ואלו שעל ההגה, שהם נורא עדינים. אני מאמין שגם לך זה מרגיש ככה?

אכן מרגיש שמתגי המזגן עדינים, בהגה רק הגלגלות מרגישים עדינות ולא הבנתי על איזה כבלים אתה מדבר ליד ההגה לא ראיתי שום כבלים למעט כבל אחד בודד של המובילאיי.

בתמונה ניתן לראות את פתחי האיוורור שדיברתי עליהם.

IMG_20160522_080551.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ההילוכים הם עוברים חלק פשוט שמתי לב שזה לא בדיוק כמו בבנזין(יש בבית אי20 ידני) וצריך להתרגל וגם המהלך טיפה ארוך ויש מצב שאטפל בזה בעתיד.

יש רכבים שבקלות משנים את "גובה" הקלאץ'. אבל לא בכולם. לדוגמא בפוקוס דור ראשון שהיה לי נאמר לי שבגלל שלא מחובר בכבל אי אפשר "להזיז" את נקודת החיבור.

לא סגור בדיוק על ההסבר אבל בכל מקרה אני מציע לך לא לטפל בזה אלא להתרגל לזה. זאת בהנחה שהמצב שם תקין ורק שונה ממה שאתה מכיר. קח גם בחשבון שקלאץ' חדש מגיב שונה מקלאץ' מעט משומש.

מניח שעוד 3000 ק"מ בכלל לא תבין מה העניין ותתרגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברת ההילוכים קצת ארוכה ומגושמת, אבל לא נוראית ואפשר להתרגל אליה.

נהגתי בתיבות פחות טובות מזו.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רכבים שבקלות משנים את "גובה" הקלאץ'. אבל לא בכולם. לדוגמא בפוקוס דור ראשון שהיה לי נאמר לי שבגלל שלא מחובר בכבל אי אפשר "להזיז" את נקודת החיבור.

לא סגור בדיוק על ההסבר אבל בכל מקרה אני מציע לך לא לטפל בזה אלא להתרגל לזה. זאת בהנחה שהמצב שם תקין ורק שונה ממה שאתה מכיר. קח גם בחשבון שקלאץ' חדש מגיב שונה מקלאץ' מעט משומש.

מניח שעוד 3000 ק"מ בכלל לא תבין מה העניין ותתרגל.

לא הבנת נכון, אני מתכוון למהלך של ידית ההילוכים ולא של דוושת הקלאצ.

תוכל בבקשה לעדכן את מצב צריכת הדלק שלה ? כמובן בנסיעות עם מזגן(הקיץ בפתח)

Sent from my SM-N9100 using Tapatalk

בוודאי שאעדכן ובנתיים 80% מהזמן נסעתי עם מזגן דולק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוויז זה חלק מחבילת האנדרואיד שמציע היבואן שמגיע בה גם מצלמה וגם חיישני רוורס למי שאין חיישנים מקורים, נתנו לי את החבילה בחצי מחיר אז החלטתי לקחתי אותה בעלות של כ3000 שקלים עם אינטרנט ל3 שנים.

לגבי עלות הרכב יצא כולל הכל 94 וקצת.

הוא כתב קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...