Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה זה 1.6 * 2 ? או: התחדשתי!

mayrun
שימו לב! השרשור הזה בן 2979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני מספר חודשים מכרתי את הסובארו המשופרת (כ-500 כ״ס ו-55 קג״מ בגלגלים) שהייתה בבעלותי בארץ במשך 7 שנים ועברתי להולנד,

רכשתי פורד PUMA 1.7 בתור רכב התחלתי (מדהים עד כמה שהיא מהנה! לא סתם מגזין EVO העניק לה 5 כוכבים, לגמרי שווה שרשור נפרד) והתחלתי לחפש מחליפה רצינית שתהווה רכב יום יומי.

הנינג'ות היפניות EVO \ STI ירדו מהפרק - been there, done that

RX8, R33/R34, או פורשות (968, 996, Cayman וכו') למיניהן מדהימות אבל לא מתאימות לי כרגע ליום יום,

לכן הכיוון היה 130i + חמוצים (בלמים, דיפ' וקויילאוברים),

E90 335 בעלת פוטנציאל שיפורים אדיר או E46 M3, כשהייתי מאוד קרוב לרכישה של האחרונה בגרסת ה-SMG אך משא המתן עם הדילר נכשל וברכתי אותו בברכת הדרך.

חבר טוב הציע לי לחפש 147 GTA, אומנם הנעה קדמית אבל לקדימה גם מצטרפים שישה צלינדרים :twisted:

מיד התחלתי לחפש בלוחות, ומצאתי 2 אקזמפלרים אבל שניהם נמכרו בזריזות עוד לפני שהגעתי.

כמה ימים לפני נסיעה לרוטרדאם, פורסם בלוח אקזמפלר מדהים בצבע שחור אצל דילר מהאיזור, טלפון וקבענו לשבת בבוקר.

שבת בבוקר נפגשנו אצל הדילר עם החבר, לקחנו את הרכב לנסיעת מבחן, העלנו על הליפט, עברנו על היסטוריית הטיפולים המלאה, הרכב טופל כל חיו אצל מוסכים מתמחים, ועבר טיימינג לפי שנתיים.

הרכב מצא חן בעיניי אז החלטתי לשלם מקדמה, לא לפני שביקשתי לכלול במחיר הרכישה החלפת בלמים מלאה, רענון שמנים ופילטרים.

לפני כ-4 שבועות סוף סוף אספתי את הרכב ועד עכשיו אני מחייך :lol: תמיד תהיתי כמה מיוחדות הן והתשובה היא שהמון - ערימות של סקס אפיל, סאונד, עיצוב, ושוב הסאונד - אוי הסאונד! :hihi:

קצת תמונות ועדכון נוסף בהמשך.

IMG-20160327-WA0072.jpg

IMG-20160326-WA0015.jpg

20160328_183019.jpg

20160328_183103.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WOW

נראית אדיר.

תתחדש וסע בדרכים טובות!

אם תצלם לי תמונת פנים אשמח ממש. כזו שרואים את הקונסולה וידית ההילוכים [יש לי פטיש :oops:].

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שנתעצבן

שנה ומחיר

נראית עיסקה טובה,, ריר רור, ריר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט הפתעת, הרכישה הלא צפויה של העשור:lol:

נתראה בסבב הג'נטלמנים הקרזפורומאים ברחבי אברופה.

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

וווואו!!

אני מתחבר...מאוד. גם אני רוצה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...