Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובב מותג - פיג'ו - 208GTI

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דברים "מיותרים" כמו מפתח שני חכם וצמיג ספייר על ג'אנט מגנזיום מייקרים את הרכב ולא נותנים שום תמורה לאגרה.

אין לי בעיה שרכב מסוים עולה כמה אלפים פחות ומגיע עם מפתח שני טיפש וצמיג ספייר על חישוק ברזל פשוט. או בכלל ערכת ניפוח.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הם מפצים על זה שמציעים (מה זה מציעים, חלקם דוחפים) שירות תדלוק מיכל מלא במחיר יותר גבוהה מהעלות האמתית

אתה מחר מקים חברה חדשה, "תרים אלינו טלפון, אנחנו נבוא אליך הבייתה, נתדלק לך את המיכל", אתה גובה רק את מחיר הדלק?

או שמחשבן בפנים 1001 עלויות שונות ומשונות שכל בעל עסק משלם בשותף?

זכותך המלאה לסרב ל"דחיפה" לאסוף את האוטו ולסור מיד לתחנת הדלק הקרובה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ראוי ואכן, אתה גם מקבל.

אם כבודו מתעקש שהמפתח החלופי שרוב השנה זרוק במגירה יהיה גם "מפתח חכם", יתכבד וישלם עליו, מה הבעיה?

אתה יודע מה, צודק.....

לי זה הפריע לקבל מפתח משנות השמונים וחמישה ליטר דלק במיכל אבל אם לאחרים לא אז כנראה שאני טועה.

חוץ מזה אחלה אוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המיכל דלק באמת מבזה. אתה לא טועה.

לגבי המפתח. זה הסטנדרט, ואין עם הסטנדרט הזה שום בעיה. לא בטוח שברכבים אחרים שעולים 140K ויותר תקבל שני מפתחות עם שני שלטים. כל כך מפריע לך שהמפתח השני שכנראה לא תסתכל עליו עד שתמכור את הרכב מגיע בלי שלט? אתה יכול לעשות הזמנה של עוד מפתח עם שלט.

צריך להגיד תודה שלא חסכו גם בזה והתקינו נעילה מרכזית בארץ עם שלטים aftermarket, כמו שחלק מהיבואנים עושים.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין נוסף, בהמשך לתלונתי בעניין הווייז, הגיע אלי היום נציג של גיל קאר,

איפס וכיוון את המערכת, פירק והתקין את הרמקול שהותקן הפוך לטענתו.

חל שיפור באיכות השמע אך עדיין לא ניתן לשמוע דרך הרמקולים של הרכב

אלא רק דרך רמקול צדדי קטן שהותקן ביחד עם מערכת הניווט.

בשורה התחתונה, עדיף להשתמש בווייז באמצעות הנייד.

התוספת מיותרת ומעצבנת לטעמי ובטח לא שווה 2000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המיכל דלק באמת מבזה. אתה לא טועה.

לגבי המפתח. זה הסטנדרט, ואין עם הסטנדרט הזה שום בעיה. לא בטוח שברכבים אחרים שעולים 140K ויותר תקבל שני מפתחות עם שני שלטים. כל כך מפריע לך שהמפתח השני שכנראה לא תסתכל עליו עד שתמכור את הרכב מגיע בלי שלט? אתה יכול לעשות הזמנה של עוד מפתח עם שלט.

צריך להגיד תודה שלא חסכו גם בזה והתקינו נעילה מרכזית בארץ עם שלטים aftermarket, כמו שחלק מהיבואנים עושים.

לא יודע כמה זה סטנדרט. לצורך הדיון, האסטרה המשפחתית, סתם רכב יומיומי ולא איזה משהו מיוחד כמו ה-GTI, הגיעה עם שני מפתחות מתקפלים ובמקרה שלי, היות וזה רכב ששני אנשים נוהגים (אשתי באופן קבוע ואני באופן מזדמן+), המשמעות של שני מפתחות מתקפלים גדולה.

כמה פיג'ו חסכו על עוד מפתח מתקפל, על כל סוגי ה-208? כנראה שהרבה מאד. האם הם היו צריכים למכור לפחות את ה-GTI עם שני מפתחות מתקפלים? לא יודע. אנשים לא יוותרו על הרכב הזה בגלל שהגיע עם מפתח מתקפל אחד, זה בטוח.

עניין נוסף, בהמשך לתלונתי בעניין הווייז, הגיע אלי היום נציג של גיל קאר,

איפס וכיוון את המערכת, פירק והתקין את הרמקול שהותקן הפוך לטענתו.

חל שיפור באיכות השמע אך עדיין לא ניתן לשמוע דרך הרמקולים של הרכב

אלא רק דרך רמקול צדדי קטן שהותקן ביחד עם מערכת הניווט.

בשורה התחתונה, עדיף להשתמש בווייז באמצעות הנייד.

התוספת מיותרת ומעצבנת לטעמי ובטח לא שווה 2000 ש"ח.

זה כבר באמת מעצבן.

עריכה אחרונה על ידי yohai71
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין המפתח, כל הקיות במשפחה - סיד 2011, ריו 2013, ספורטאז' 2015, ספורטאז' 2009, ובטח שכחתי רכב כלשהו - כולם הגיעו עם שני מפתחות מתקפלים ו 4 ליטר דלק במיכל בערך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו הגיעה עם 2 מפתחות מתקפלים ו-3 ליטר דלק. הג'ולייטה (עם ליסט פרייס של כמעט פי 2.5) הגיעה עם מפתח מתקפל אחד וקרוב ל-20 ליטר דלק (נסעתי 202 ק"מ לפני התדלוק). המסקנה שלי היא שקיה היא פרימיום, כי נותנים שני מפתחות מתקפלים ויוצאים מתוך הנחה שיש לרוכשים כסף לדלק, בעוד באלפא המצב הפוך.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דברים "מיותרים" כמו מפתח שני חכם וצמיג ספייר על ג'אנט מגנזיום מייקרים את הרכב ולא נותנים שום תמורה לאגרה.

אין לי בעיה שרכב מסוים עולה כמה אלפים פחות ומגיע עם מפתח שני טיפש וצמיג ספייר על חישוק ברזל פשוט. או בכלל ערכת ניפוח.

מילא שעל כל הפוסט אפשר להתווכח, אבל המשפט המודגש הוא שיא השיאים. חכמה יהודית לדורותיה.

מאחל לך שלא תספר לנו על היום בו נתקעת בלילה בכביש נידח, עם קרע בדופן הצמיג או פנצ'ר רציני, מקלל את ערכת הניפוח המטופשת בכל שפה אפשרית...

אתה מקבל גלגל חילופי בגודל מלא ועוד עם חישוק קל נוסף, אשריך. זה לא בא על חשבון תא המטען ולא שום דבר אחר. בקליאו RS יש מקום לגלגל חלופי, אבל אין שם כלום זולת ערכת ניפוח...

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין המפתח השני, שהוא זהה לראשון (מתקפל/שלט וכו') זה מרגיז כי מן הסתם העלות ליצרן שולית והוא מוצע ללקוח השבוי במחיר מופקע פשוט כי הם יכולים.

מיכל דלק מלא זה כבר עניין שהעלות שלו כמעט ללא שליטת היבואן.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר הדו-צבע שייך לגרסה עם LSD.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו הגיעה עם 2 מפתחות מתקפלים ו-3 ליטר דלק. הג'ולייטה (עם ליסט פרייס של כמעט פי 2.5) הגיעה עם מפתח מתקפל אחד וקרוב ל-20 ליטר דלק (נסעתי 202 ק"מ לפני התדלוק). המסקנה שלי היא שקיה היא פרימיום, כי נותנים שני מפתחות מתקפלים ויוצאים מתוך הנחה שיש לרוכשים כסף לדלק, בעוד באלפא המצב הפוך.

בקיה ויונדאי אכן נותנים 2 מפתחות מתקפלים, וזה חד משמעית בא על חשבון האיכות של המפתחות.

בi30 למשל, הפלסטיק התחיל להיפתח אחרי שנה וחצי - שנתיים עם הרכב והקפיץ כבר לא עבד כמו שצריך , וכנ"ל גם יצא לי לראות בקיה ריו.

בפיאט (פנדה הישנה) למשל, אחרי שנתיים המפתח היה עדיין כמו חדש .

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי zivk

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר הדו-צבע שייך לגרסה עם LSD.

בגירסא עם ה LSD יש בד"כ הרבה יותר משני צבעים...

lamborghini-aventador-with-psychedelic-wrap-looks-like-an-art-car-photo-gallery_8.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה צבעים ניתן לקבל את 208GTI? האם יש אפשרות לצביעה דו-גוונית? לא הצלחתי למצוא באתר שלהם.

שחור, לבן, בורדו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...