Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכנס לי בורג לצמיג באופן חלקי(לא נכנס עד הסוף)

YairSa
שימו לב! השרשור הזה בן 3041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, עשיתי חיפוש לפני וראיתי שזה קרה למספר אנשים וההמלצה היא ללכת לפאנצ'ר מאכר שיפתור את הבעיה בלא פחות מ50 ש"ח ~

הבורג נכנס בדיוק כשחניתי ברוורס, כך שהוא לא הספיק להכנס עד הסוף.

כמו שאתם רואים בתמונות הוא נכנס לגלגל האחורי(השמאלי). עכשיו השאלה שלי היא, עדיף להוציא אותו בעצמי ולסוע לפאנצ'ריה? כי כמובן שאם אסע עם הבורג ככה הוא רק יכנס יותר עמוק לצמיג.

אשמח לכל ייעוץ.

יאיר

120160108_230656.jpg

2220160108_230656.jpg

3330160108_230656.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבורג לפי שנראה כרגע לא חדר את הסולייה, אבל לפי התמונה נראה שהצמיג שלך סדוק ויבש ודורש החלפה.

פורד מונדיאו בורח מהטראומה של הפונטו הקסם שבמכוניות!!!

פורד פוקוס מנוע 2.0 אוטו מצויין חלום של אוטו!!!

אני החלטתי פורד זה הרכב שילוו אותי כל החיים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהצמיג בר תיקון. מעבר לעניין שהצמיג נראה יבש גם מיקום הבורג בעייתי ואני לא בטוח שמומלץ לתקן תקר במיקום הזה.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שיש תקר בכלל, כי הבורג לא נראה תקוע עמוק. במקרה הזה הייתי מוציא את הבורג לבד ועוקב אחרי לחץ אויר ( יש לך מד לחץ? ). הצמיג אכן נראה יבש, אבל עם בשר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע להגיד מה אורכו של הבורג? אני לא.

גלגל חילופי וקדימה לפאנצ'רמאעכר. וכמו שאמר איתמר, המיקום בעייתי במידה והבורג אכן חדר מעבר לסוליה.

הצמיג נראה לי כמו הפירלי P7 הקודם, שלא היה מהמצטיינים.

יש לי חשד גם שהוא מורכב הפוך.

(במחשבה שניה, אולי מדובר בכלל ב-P6 החדש).

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבורג לפי שנראה כרגע לא חדר את הסולייה, אבל לפי התמונה נראה שהצמיג שלך סדוק ויבש ודורש החלפה.

בעקרון הרכב נקנה לפני חודשיים ובבדיקה אמרו שאין בעיה עם הצמיגים האחוריים, דווקא הקדמיים היו "בינוניי + רעידה בצמיגים". מבחינת נסיעה הכל תקין ולא נתקלתי בבעיה מסוימת. מה אתה מציע במידה ואיני מעוניין בהחלפת הצמיג?

במצבים האלה אני לא לוקח סיכונים. משקיע 10 דקות מחליף לצמיג הרזרוי ונוסע לתקן את הצמיג.

תודה

אני לא בטוח שהצמיג בר תיקון. מעבר לעניין שהצמיג נראה יבש גם מיקום הבורג בעייתי ואני לא בטוח שמומלץ לתקן תקר במיקום הזה.
היי איתמר, למה לא בר תיקון?

אני לא בטוח שיש תקר בכלל, כי הבורג לא נראה תקוע עמוק. במקרה הזה הייתי מוציא את הבורג לבד ועוקב אחרי לחץ אויר ( יש לך מד לחץ? ). הצמיג אכן נראה יבש, אבל עם בשר.

אין לי מד לחץ. גם אני חושב שהוא אינו תקוע עמוק אבל מצד שני איני מומחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע להגיד מה אורכו של הבורג? אני לא.

גלגל חילופי וקדימה לפאנצ'רמאעכר. וכמו שאמר איתמר, המיקום בעייתי במידה והבורג אכן חדר מעבר לסוליה.

הצמיג נראה לי כמו הפירלי P7 הקודם, שלא היה מהמצטיינים.

יש לי חשד גם שהוא מורכב הפוך.

גם אני לא יודע אבל יכול לשער שלא מדובר בבורג ארוך. תודה על התגובה.

אבל הוא מורכב כראוי, עבר בדיקה לפני חודשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תיסע, הוא כבר יהיה תקוע עמוק, וכנראה תצטרך לזרוק את הצמיג לפח ( לא מתקנים תקר בחלק הצדדי של הצמיג ).

לפניך שתי אופציות - להוציא את הבורג או להחליף לרזרבי ( שתיהן ללא הזזת הרכב ). אני לא חושב שהצמיג לגמרי פסול בגלל היובש - רואים סדקים קטנים רק בתמונה של תקריב גדול מאוד. ותמונה זה רק תמונה - כדי לקבוע בוודאות צריך להיות ליד הרכב פיסית.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוציא את הבורג אם לא יורד אוויר הרווחת,אם יורד אוויר אי אפשר לתקן מכיוון שהבורג תקוע לפי התמונה על הקו שבין הסוליה לדופן ולא בר תיקון ודורש החלפה של הצמיג.

פורד מונדיאו בורח מהטראומה של הפונטו הקסם שבמכוניות!!!

פורד פוקוס מנוע 2.0 אוטו מצויין חלום של אוטו!!!

אני החלטתי פורד זה הרכב שילוו אותי כל החיים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אנשים, קודם כל תודה על כל התגובות.

לפני כמה דקות הברגתי את הבורג החוצה באמצעות מברג. אורכו של הבורג הוא 2.5 ס"מ

בפועל סנטימטר 1 נכנס לתוך הצמיג(מדדתי). כשבדקתי עם רוק לא היו בועות. מה אתם מציעים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...