Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אגזוז התעקם

elia888
שימו לב! השרשור הזה בן 7061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חטפתי מכה מתחת לרכב והצינור פליטה מהסעפת ועד הממיר התעקם ונוגע ברדיאטור, החיבור לסעפת

נפתח והרעש חזק מאוד. (קליאו 95)

השאלה שלי היא אם מכון אגזוזים יכול ליישר אותו? לאיזו עלות בערך לצפות?

אנו הולכים בדרך, כדי להבין את הדרך שבה אנו הולכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכון אגזוזים כנראה שיוכל לישר את צנור הפליטה (תלוי בעקום ובמכה) וזאת ע"י פרוקו מהרכב ויישורו בחוץ.

מחיר עלות לא ניתן לתת דרך המסך והמקלדת?.

מאיזה אזור אתה בארץ?.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי תודה,

אני מירושלים , לנצל את ביטוח הגרירה? הרכב נוסע עם הרעש ואין נזילות .

את העלות אני שואל כדי שלא יקלטו שאין לי מושג מה המחיר, ברור לי שאי אפשר להעריך דרך המסך.

אנו הולכים בדרך, כדי להבין את הדרך שבה אנו הולכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את "שייקה אגזוזים" ברחבת המוסכים בתלפיות ,ברחוב הרכבים שם,הוא נמצא בסימטה האמצעית.

העלות לא אמורה להיות יקרה משהו כמו 100-130 שקל במקרה שאין צורך בהחלפת סעפת או באטמים ,ואם הוא יבקש יותר תתמקח.

הרכבת דוד למשל עולה 70 ש"ח עבודה אצלו,אז תעשה חשבון לבד.

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...