Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אני היחיד שלא סומך על מוכרים מסין שמצהירים "מקורי"?

-Negative-
שימו לב! השרשור הזה בן 3105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

לאחרונה קניתי פלאפון חדש LG G4.

התחלתי לחפש באיביי אחר מטען איכותי לרכב, כבל נוסף לרכב, וכו' וכו'.

הגעתי למסקנה שמטען לרכב של BELKIN יהיה פתרון מעולה, נתקלתי במוצר הזה, מוצהר עליו שהוא מקורי, להלן "Original".

--

אתן דוגמא נוספת, כבל הטענה מקורי של LG, חיפוש קצרצר הניב את המודעה הבאה, שגם שם מוצהר שכל המוצרים מקוריים, להלן "Genuine".

וגם פה אני מתקשה להאמין למוכר, שמפרסם כבל מקורי של LG ב12ש"ח בלבד.

אני באמת מתקשה לסמוך על הסינים בנושא הזה, בצדק?

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור לסמוך על שום דבר. בעבר הזמנתי דיסק און קי של ADATA, היה כתוב בגדול ORIGINAL, 100% GENUINE.

הגיע מוצר מזוייף. והמוכר עוד התווכח איתי שאני לא יודע לבדוק.

כמובן שכל הכסף הוחזר.

לפחות את זה יש לך - אם המוכר הצהיר שהמוצר מקורי והגיע מוצר מזוייף, אתה אמור לקבל את כל הכסף בחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דברים שקונים באתרים שנותנים גושפנקא על המוצרים שמוכרים אצלהם כמו אמאזון וניו אג

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם פה אני מתקשה להאמין למוכר, שמפרסם כבל מקורי של LG ב12ש"ח בלבד.

אני באמת מתקשה לסמוך על הסינים בנושא הזה, בצדק?

אומנם כאן גם לדעתי מדובר בכבל מזוייף, אבל מצד שני, עלויות ייצור של הכבל המקורי הן הרבה פחות מהסכום הזה, כך שאתה משלם בעיקר על השם.

מקורי מסין? הצחקת אותי.

ומאיפה מגיעה התוצרת המקורית?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקר שנעשה באלי אקספרס גילה שרק 27% מהמוצרים שהצהירו שהם מקוריים היו באמת מקוריים. כח מה שאתה קונה מסין אתה קונה מתוך ידיעה שהוא מזוייף.

השאלה היא איך אתה קונה ממקום אחר ומוודא שהוא לא סיני?

BMW 120i*Ford Focus III 2000cc

MINI 998cc*MINI 998 cc*Ford Focus I 1600cc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצויין! אין לי טענה אחת! האמת שלפני זה היה לי את הOneplus One והמפרט בניהם כמעט זהה, ככה שאני לא מרגיש הבדל משמעותי (אבל בהחלט יש, לטובת הLG כמובן).

הסיבות שעברתי הם מס' תקלות מיקרופון בOneplus שממש מנעו ממני לנהל שיחה בצורה תקינה אז הייתי חייב לעבור, שורה תחתונה- מרוצה מהLG עד השמיים!

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...