Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק אצלי אמאזון הפסיקו להראות אופציות של מחיר כולל מסים וזה?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קונה באמזון או בחנות שפועלת דרכו? האופציות מופיעות רק כאשר אמאזון הוא המוכר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש בוסטר אמין שמספיק חזק להתניע ג'יפ דיזל 3 ליטר. אופנוע, יטעין את הסלולארי בטיולים ואם יש גם פנס זה בונוס.

תדה

יש את המוצרים של NOCO, שנחשבים מעולים. להזמין אותם מאמזון זאת בעיה כי נעשה לא מזמן שינוי בחוקי המשלוח של מוצרים המכילים סוללות וכנראה שבגלל זה לא תוכל להזמין אותם לארץ.

אפשר לרכוש אותם בארץ אצל 'קינן גנרטורים'.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BLACK+DECKER 14.4 V Lithium-Ion Flexi Vacuum https://www.amazon.co.uk/dp/B00IUK8018/ref=cm_sw_r_cp_api_m1q4zbHQEBY33

שואב אבק ידני של בלאק ודקר. רכשתי אותו בבלאק הקודם וזה המוצר שאני הכי מבסוט עליו שרכשתי דאז.

שואב ידני מצוין, ממליץ בחום. מחיר אש כרגע, 35 פאונד לפני הפחתת מעמ מקומי והוספת משלוח.

בן

עריכה אחרונה על ידי benj

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את המוצרים של NOCO, שנחשבים מעולים. להזמין אותם מאמזון זאת בעיה כי נעשה לא מזמן שינוי בחוקי המשלוח של מוצרים המכילים סוללות וכנראה שבגלל זה לא תוכל להזמין אותם לארץ.

אפשר לרכוש אותם בארץ אצל 'קינן גנרטורים'.

תעשה חיפוש באתר לגבי ההמלצה על המוצרים של noco בכלל והבוסטר המדובר בפרט.

לדעתי, קנה סיני במבצע של אוטודיפו. למעשה, במחיר הnoco קנה שניים ותשאר עם עודף. לי יש שניים סינים כאלה שעלו 200 שח כל אחד. אצלי ואצל אשתי. את הטנדר דיזל שלה הם מניעים בלי בעיה.

המותג של הבוסטר הוא אקאי.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי חיפוש, מצאתי את מה שכתבת על איכות המוצר, לעומת זאת הרבה משבחים אותו ויש כמה שמציינים מכשירים סינים שכשלו, בסקירת המוצר ש-buki כתב כאן.

גם אתה מציין לטובה את האחריות, שבספק אם מישהו יקבל אותה על המוצרים הסיניים.

נשארת ההחלטה האם לשלם יותר על מוצר שהרוב מרוצים ממנו ויש לו אחריות טובה או לרכוש בזול מוצר שיתכן וגם הוא יאכזב וגם האחריות עלולה להיות בעייתית.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BLACK+DECKER 14.4 V Lithium-Ion Flexi Vacuum https://www.amazon.co.uk/dp/B00IUK8018/ref=cm_sw_r_cp_api_m1q4zbHQEBY33

שואב אבק ידני של בלאק ודקר. רכשתי אותו בבלאק הקודם וזה המוצר שאני הכי מבסוט עליו שרכשתי דאז.

שואב ידני מצוין, ממליץ בחום. מחיר אש כרגע, 35 פאונד לפני הפחתת מעמ מקומי והוספת משלוח.

בן

לכמה זמן מספיקה הסוללה לאחר טעינה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן

הזמנתי, יצא 49 פאונדס.

חיכיתי לשואב כזה כבר זמן מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי חיפוש, מצאתי את מה שכתבת על איכות המוצר, לעומת זאת הרבה משבחים אותו ויש כמה שמציינים מכשירים סינים שכשלו, בסקירת המוצר ש-buki כתב כאן.

גם אתה מציין לטובה את האחריות, שבספק אם מישהו יקבל אותה על המוצרים הסיניים.

נשארת ההחלטה האם לשלם יותר על מוצר שהרוב מרוצים ממנו ויש לו אחריות טובה או לרכוש בזול מוצר שיתכן וגם הוא יאכזב וגם האחריות עלולה להיות בעייתית.

כל מה שכתבת נכון. ועדיין, ציינתי שקניתי באוטודיפו. האחריות שלהם קצת יותר טובה משל הסיני המצוי.

בנוסף, תוכל למצוא כאן:

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/102697-%D7%91%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%A8-noco-gb70-%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%94-%D7%93%D7%A2%D7%AA%D7%9B%D7%9D-%D7%A2%D7%9C%D7%99%D7%95-%D7%9E%D7%9E%D7%9C%D7%99%D7%A6%D7%99%D7%9D

עוד ביקורות פושרות מאוד לגבי ביצועי הבוסטר הספציפי של noco. ויש עוד באתר.

ועוד מילה לגבי האחריות, כשאתה תקוע בלי מצבר, האחריות לא מעניינת. אתה רוצה שהמכשיר יעבוד. אז במקרה הזה, עדיף 2 סינים ולא noco אחד.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק לגמרי.

כשאתה תקוע בלי מצבר, רצוי שיהיו כבלים להתנעה מרכב מזדמן :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לכם המלצה לשואב אבק דוגמאת IROBOT ושות' ששווה לרכוש באמזון/איביי?

השיומי החדש הכי VFM עדיין קצת יקר המתן עוד כמה שבועות לימי הסיילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אצלי אמאזון הפסיקו להראות אופציות של מחיר כולל מסים וזה?

גם לי הפיצ'ר הזה נעלם כלא היה מלפני שבוע בערך.

אומנם אתה יכול להתקדם בתהליך עד רגע התשלום,אבל היה נחמד לדעת מראש לפני שממשיכים..

או שזה בוטל או באג באתר\מערכת שלהם.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט כלים מומלץ. 18 יורו לפני הפחתת מס מקומי והוספת משלוח.

Mannesmann 130-tlg. Steckschlüssel- und Bitsatz, M29166 https://www.amazon.de/dp/B009I4HRDW/ref=cm_sw_r_cp_api_Jhs5zbP6X7BSZ

מחיר מצוין, אני חושב שהכי זול שהיה. אני קניתי כזה לפני כמעט שנה ומבסוט עליו מאוד.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...