Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במציאת רכב לנסיעה יומית בין אשדוד לבת ים

amobiman
שימו לב! השרשור הזה בן 3246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ב- 30K תוכל לרכוש דייהטסו סיריון או יונדאי גטס משנתון מתקדם רק חשוב מאוד לוודא שטופלו כראוי עם היסטוריית טיפולים מלאה ומתועדת!!! (כדי להפחית את הסיכוי ליפול בזיוף ק"מ). לדעתי עדיף להשקיע קצת בקניה ולקבל רכב משנתון מתקדם יותר מאשר להתקמצן בקנייה ולשלם את המחיר של הקנייה למוסך או כמו שאומר המשפט הידוע "רכב ישן מאוד זה כמו רכב חדש בתשלומים" :-D.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עושה את הדרך הזו מידי יום.

תנאי הדרך מצויינים, זה כביש סלול היטב, מישורי למדי, ורצוף מצלמות מהירות. המהירות המותרת הנקובה היא 110 קמ"ש במקטע הזה.

אני צולח את המקטע הזה עם בקרת שיוט מופעלת ולא מכוון מעל 120 קמ"ש. לרוב בוחר מהירות נמוכה יותר על מנת לחסוך בדלק (בכל מקרה הדרך לוקחת לי חצי שעה פחות או יותר, מתוכה רק כרבע שעה על הכביש המהיר בין מחלף יוספטל למחלף אשדוד. בשאר הזמן המהירות תהיה איטית יותר.

כלומר - כל רכב יסתדר עם דרך כזו. גם השחיקה לא כזו גדולה למרות 60 ק"מ ביום מאחר ואתה משייט רוב הזמן ואת הדרך הארוכה פי שלושה אתה עושה בחצי זמן מנסיעה לתל אביב אבל צמיגים, טיפולים וכד' כמובן יש לקחת בחשבון.

אני לא יודע מה הצרכים הנוספים שלך מהרכב, כמה אנשים ישמש וכו'. האם שקלת אופנוע?

בתקציב שיש לך לרכישת רכב לא משנה כל כך הדגם אלא המצב הספציפי של האקזמפלר שתבחר. רצוי לקחת רכב משנתון גבוה ככל הניתון שעבר מינימום קילומטרים ונמצא במצב השמור ביותר.

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Slow יש לך את הפנדה ?

אני מעוניין באוטומטי שחסכוני מאוד בדלק.

מה עם פורד פוקוס או קאיה סראטו ? הם מנוע יותר חזק אבל בכמה הצריכת דלק שלהם יותר גבוהה ?

עריכה אחרונה על ידי amobiman
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שאני הולך דבר ראשון על חסכון בדלק.

אז אתם אומרים יונדאי גטס, דיהטסו סיריון ופיאט פנדה ?

אני רוצה רק אוטומט.

איזו מכונית מאלו עדיפה מבחינת חיסכון בדלק ואמינות ?

שוב תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פריוס אז אני לא דוגמה טובה.

קח בחשבון שעיקר הנסיעה שלך תהיה בין-עירונית. בשיוט של סביב 100 קמ"ש מנוע גדול וחזק לא יצרוך יותר ממנוע קטן וחלש, לפעמים אפילו פחות. לא שמתי לב מה הסיבה שבגללה אתה רוצה אוטומט, אין לך אפשרות לנהוג על ידני? רוב הזמן אתה על הילוך חמישי ממילא ואין הבדל.

בסדר שאמרת לדעתי הפנדה היא החסכונית ביותר או קרובה מאוד לסיריון ורק הגטס תהיה אחרונה (ובכלל אני לא סובל את הגטס מכל הסיבות האפשריות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע,

התקציב שלך יחסית נמוך ונשמע שאתה מחפש רכב חסכוני עם מינימום בעיות, אם אתה רוצה את הרכב הכי חסכוני ועם מינימום בעיות ה״בעסה״ של הידני תספק לך רכב שיכול להיות יותר כזה.

רכב אוטומט לרוב יהיה ישן יותר או עם קילומטרז גבוהה יותר ולכן עם סיכויים ליותר תקלות, מה גם שגיר אוטומט בטווח גילאים של הרכבים שתוכל לרכוש עלול להיכנס לגיל ה״בעייתי״ שלו ולכן לגרום לעלויות לא נעימות במוסך, לכן אני גם ממליץ שתחשוב על כיוון ידני, אחרי חצי שנה תנהג על גיר רגיל ״אוטומטית״ כבר וזה לא נורא.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אני פתוח לגיר ידני.

אז שוב, אתם אומרים

יונדאי גטס, דיהטסו סיריון ופיאט פנדה הם הבחירות הכי טובות מבחינת אמינות?

איזה רכב עם מנוע 1500/1600 אני יכול לשקול שגם יהיה חסכוני/אמין ובמחיר טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע להסתכל על הדברים קצת אחרת - לנסיעה בכביש בינערוני פתוח ממש אין טעם וצורך ללכת על מכונית קטנה (הרבה פחות בטיחות פאסיבית ונוחות).

עם 20,000 ש"ח אתה מלך - יכול לקנות מגאן דור שני מהשנים האחרונות 2008/9, רכב מעולה מכל הבחינות, אפילו חסכוני מאוד בדלק (מחוץ לעיר 17-20 ק"מ/ל', תלוי בנהיגה שלך).

נכון, יספרו לך שהאוטו אסון, תגיד לכולם תודה רבה, שימשיכו לספר ויורידו בכך את מחירו בשוק, בשעה שהוא מעולה.

רק:

חפש רכב יד ראשונה, שניה לכל היותר, שתקבל את ההיסטוריה המלאה שלו, תן עדיפות לרכב שטופל במוסכי רשת היבואן ושנראה טוב מאוד.

בהצלחה.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע להסתכל על הדברים קצת אחרת - לנסיעה בכביש בינערוני פתוח ממש אין טעם וצורך ללכת על מכונית קטנה (הרבה פחות בטיחות פאסיבית ונוחות).

עם 20,000 ש"ח אתה מלך - יכול לקנות מגאן דור שני מהשנים האחרונות 2008/9, רכב מעולה מכל הבחינות, אפילו חסכוני מאוד בדלק (מחוץ לעיר 17-20 ק"מ/ל', תלוי בנהיגה שלך).

נכון, יספרו לך שהאוטו אסון, תגיד לכולם תודה רבה, שימשיכו לספר ויורידו בכך את מחירו בשוק, בשעה שהוא מעולה.

רק:

חפש רכב יד ראשונה, שניה לכל היותר, שתקבל את ההיסטוריה המלאה שלו, תן עדיפות לרכב שטופל במוסכי רשת היבואן ושנראה טוב מאוד.

בהצלחה.

כבר לא פעם ראשונה שאני שומע תשבוחות על מגאן II. יצא לי לנהוג כמה פעמים ושנאתי כל דקה. תוכל להסביר למה הכוונה "מעולה מכל הבחינות"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נטייה לקנות מסוכנויות רכב בגלל תשלומים.

איפה אתם ממליצים לקנות ? למען האמת האמיתית אין לי רצון לקחת את הרכב למכון בדיקה.

איפה אמינים ואיך המחירים בסוכנויות האלו ביחס למחירון והמחיר בשוק ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...