Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת הרכב של הישראלי הממוצע

Nadav1980
שימו לב! השרשור הזה בן 3322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברור לי שהשיקולים של הנהגים בארץ הם כלכליים בעיקר ולכן הבחירה שלהם סבירה.

יחד עם זאת, מחקר שקראתי לאחרונה מתאר את הנסיעה היומיומית בפקקים כגורם העיקרי לסבל בחיים של הרבה אנשים, אחראי לגירושין ומה לא.

אני לעומת זאת נהנה בכל נסיעה ברכב, הכי סתמית שתהיה. להקפיץ ילדים לבית ספר, לעבודה, כל נסיעה תענוג שמעלה חיוך.

אז מי מקבל תמורה טובה יותר לכספו?

בשבילי רכב גרמני בבקשה, רצוי ידני ועם הנעה אחורית. כשאני נאלץ לנהוג ברכב אסייאתי או סופרמיני אני מבין למה הנהגים הללו מרגישים בעונש.

כל כך נכון :)

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הישראלים חכמים ויודעים מה לקנות? הולכים לפי האיכות? יונדאי וקאיה לא משתוות לאיכות לגרמניות. לא באיכות ולא במנועים.

תרבות העדר זה בדיוק מה שהולך כאן.

פחנועים אירופים? אתה צוחק נכון? ישבת מתישהו ברכב אירופאי מהשנים האחרונות? כי אני ישבתי גם האירופאי וגם ביםני וקוריאני. מגוחך פשוט.

נכון קיה ויונדאי עוד לא עומדות עם הגרמניות מבחינת איכות הרכבים,הן פשוטות יותר.

אך בוא נסתכל בעוד כמה שנים ,נראה איזה רכב מחזיק מעמד יותר טוב(רמז זה לא הגרמניות)

לצערי ואני באמת מתכוון לצערי כי אני חובב רכבי VAG,הרכבים האלו לא מחזיקים מעמד יפה כמו שהם היו חדשים.

לאחר כמה שנים כבר הרכב נראה לא טוב מבפנים,אתה יכול להאשים את השמש,את המכוני שטיפה,אבל עובדה קיימת שאתה לא רואה בהרבה רכבים אחרים כפתורים מתקלפים וגג צונח,דיפונים מתקלפים.

ובוא לא ניכנס לעניין האמינות.

יש אנשים ואני מבין אותם לא ב100 אחוז אלא במליון אחוז,שלא רוצים להיכנס עם הרכב למוסך מלבד טיפולים שוטפים,ושוב המצב הזה לא מתקיים ברכבים האלו.

לדעתי,נכון לעכשיו פשוט זה טוב,אני קניתי רכב חדש ידני עם מנוע שהוכיח את עצמו לאורך שנים,אני לא אקח סיכון ואקנה רכב עם גיר מתוחכם ומנוע טורבו כי אני יודע שזה עדיין טכנולוגיה מתפתחת,שאחרים יהיו שפני ניסוי לא אני.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...