Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחריות למצבר - לא נראה לי שזה משתלם

Tzvika-Pick
שימו לב! השרשור הזה בן 3352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי אני מפספס פה משהו, אבל מה בדיוק הביג-דיל בדיל הזה?

Image1.jpg

ביטוח מצבר לשנתיים עולה 528 ש"ח.

מצד שני, אם אני חושש שאני אתקע עם המצבר אני יכול פשוט לגשת לחשמלאי רכב ולקנות ב-500 ש"ח מצבר חדש שיחזיק... פם פם פם פם... בערך שנתיים.

אז תגידו שאתם מוכרים לי מצבר עם שליח עד הבית במחיר רגיל וזהו :shock:

Capture.jpg

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר גרוע. במחיר 528 ש"ח תקבל -אולי- מצבר (רק אם ילך המצבר הנוכחי). האחריות על המצבר המוחלף היא בין שנתיים ליום אחד, תלוי מתי הוא הוחלף.

עוד אותיות קטנות:

* קריאת שירות להחלפת מצבר בימי חול בין השעות 8:00-16:00, בימי שישי וחג בין השעות 8:00-12:00

* מרגע הזמנת השירות במוקד ועד להגעת טכנאי לביצוע החלפת המצבר 2-4 שעות

* השירות יינתן בתחומי הקו הירוק בתוך הערים/ישובים/קיבוצים ועל כבישי ישראל, השירות לא יינתן בשבילי ישראל ו/או שטח הררי/לא סלול.

* השירות בנגב הדרומי/ערבה/ים המלח/רמת הגולן , יינתן בתוספת תשלום של 300 ש"ח לכל קריאה.

* מועד סיום תקופת הביטוח - לאחר 24 חודשים מיום תחילת הביטוח, ללא קשר למועד החלפת המצבר.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שיטה ישראלית טיפוסית , מצבר גם ככה מחזיק יותר משנתיים ב 99% מהמקרים.

לכן יוצא שבכל חודש הם מקבלים את ה 22 ש"ח שלהם פר רכב, וכנראה שבקרוב המקרים אם לא בכולם לא צריכים אפילו לתת מצבר נוסף למרות ששילמת מחיר של כזה.

אגב קניתי לא מזמן מצבר של 50 אמפר ב 380 ש"ח!! (אפשר לקנות כמעט 2 מצברים במחירים שהם רוצים).

מצבר של 72 אמפר עלה לי 600, עדיין לא משתלם לי לבטח ופשוט באותו המחיר לקנות חדש לעוד שנתיים ++

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמאות בהגדרתה אין כאן, יש כאן משהו שהוא חוקי וכשר למהדרין המאפשר רווח של 100% ב 99% מהמקרים בהסתמך שירכשו אותו לקוחות שלא מבינים ברכבים, מצברים וכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחליף כל שנתיים מצבר זה גם לא הגיוני - אורח חיים קצר מאוד.. בדרך כלל מחזיק 4 שנים

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שחכתי לציין ואוסיף לתגובתי - גם כשאתה משלם פחות מזה אתה מקבל מצבר חדש + אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחליף כל שנתיים מצבר זה גם לא הגיוני - אורח חיים קצר מאוד.. בדרך כלל מחזיק 4 שנים

לא יודע, ברכבים הקודמים שלי היו מצברים של שנפ שהחזיקו שנה וטיפה בדיוק.

אני מניח שמצברים של חברות אחרות יחזיקו קצת יותר, אז זרקתי שנתיים. מה גם שאפשר לקנות היום מצברים עם אחריות לשנתיים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, ברכבים הקודמים שלי היו מצברים של שנפ שהחזיקו שנה וטיפה בדיוק.

אני מניח שמצברים של חברות אחרות יחזיקו קצת יותר, אז זרקתי שנתיים. מה גם שאפשר לקנות היום מצברים עם אחריות לשנתיים.

מוזר אני עברתי כבר 4 מצברים של שנפ. 3 עם אחריות קצרה ואחד (הנוכחי) אחריות ארוכה יותר של שנתיים. אני יכול להגיד שבקלות החזיקו 3+ שנים, אבל רובם החזיקו לי בסביבות 4 שנים.

אולי יש לי מזל.... חייב לציין שעד עכשיו החלפתי אצל היצרן בסניף תל אביב אולי יש קשר מסויים:roll:.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...