Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוזל קירור רנו קליאו 2014 1.2T

ZachBr1
שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ברשותי רנו קליאו 2014 מנוע 1.2 טורבו,

לאחרונה בדקתי שמן מים באופן שיגרתי וראיתי שחסר נוזל קירור ( צהוב במקרה הזה ).

התקשרתי לאחד המוסכים של קרסו ( אשדוד ) ואחד העובדים שם אמר לי שהם לא מוכרים את זה ומקבלים באופן סיטונאי ושזה לשימוש המוסך והתחמק מזה.

לא ככ עניין אותי אבל הרגיז האמת :?

איפה ניתן למצוא נוזל מתאים ? עם מי אפשר לדבר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מרכז שירות מורשה יבדקו למה חסר ויוסיפו לך.

תודה על התגובה המהירה,

מה זאת אומרת יבדקו ויוסיפו זה חלק מהאחריות ?

ובמידה ואני ארצה לרכוש יש אפשרות כזו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי קליאו כמו שציינת לאחר בדיקה ראיתי רמה נמוכה של מי הקירור (מסוג פז-עבור רנו) יש להשיג אותו רק במוסכים של רנו ואין למצוא אותו בחוץ. יש לבדוק רמה בזמן שהאוטו חם. הרמה יורדת שהאוטו קר. אצלי האטם של הפקק היה דפוק ונזל חומר על המיכל אגירה. חשוב לנקות טוב משום שזה חומר מאוד מעכל ( בעיקר צבע וברזל) הם שוטפים עם כוהל. במוסך המרכזי בצומת וולקן טיפל בי בחור בשם שרון, מאד רציני מקצועי ואדיב. החליפו לי פקק (לקחו את זה של האוטו תצוגה, אל תתן להם לתת לך את הפקק שלקחו ממני {אני מניח שהוא כרגע ברכב תצוגה}) - הבעיה נפתרה.

מקווה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לכל מקרה יש אותו תוצאה.צריך לבדוק לעומק ולעקוב אחרי זה.אבל לא להוסיף לבד אלא לבדוק כי הרכב חדש ואחריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חברים, לא צריך לרוץ ולבזבז זמן במוסכים בכדי שיוסיפו 100 מ"ל של נוזל קירור. רצוי להחזיק בתא המטען נוזל קירור מתאים ולמלא את החוסר ושלום על ישראל.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...