Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לעבור לרחובות אך מתלבט לגבי מיקום ושכונה

TOMY7
שימו לב! השרשור הזה בן 3377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

עקב קירבה לעבודה ומחיר, החלטתי יחד עם אשתי על מעבר דרומה, מרמת-גן לרחובות.

התחלתי קצת לחקור ולבדוק היכן אפשר להשיג דירה שתהיה במיקום טוב ולא לשלם הרבה(שכירות).

הגדרה למקום טוב מבחינתי: תחבורה ציבורית זמינה למרכז, קירבה תחבורתית לרכבת ולא רחוק ממקומות בילוי (כגון הקניון).

עיקר השכונות שהסתכלתי וראיתי שיש מכירים טובים הם אושיות וקרית משה. במרכז (הרצל) ראיתי שהמחירים יותר יקרים ויחד עם זה האזור סובל מפקקים ועומסים.

אשמח מאוד לקבל המלצות ועזרה לגבי שכונות ואזורים "אטרקטיבים" ברחובות (אם יש כאלו).

כמו כן, במידה ומישהו שומע על דירה נחמדה בת 3 חדרים המתפנה באזור מרץ אשמח לשמוע.

תודה רבה!

עריכה אחרונה על ידי TOMY7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

איך להגיד בעדינות-נסה להימנע מאושיות וקרית משה.

לא סתם המחירים שם זולים.

אזור מתפתח ונחשב הוא אזור מזרח העיר , ליד הכביש העוקף.

לא יודע לעזור לך בנוגע לרמת המחירים שם.

בהרצל , במרכז, הרעש והזיהום הם בלתי נסבלים.

שיהיה בהצלחה.

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזורים אטרקטיביים ברחובות הם מחוץ לרחובות, ככה זה כשראש העיר הוא חרדי, וההשקעה בעיר היא במקוואות וישיבות.

קבוצת שילר, בילו, נס ציונה.

אבל אתה רוצה קרוב למקומות בילוי. אז תנסה למצוא באיזור מכון וייצמן/הפקולטה לחלקאות.

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה אולי במושבים שבאיזור. אני יודע שבקיבוץ אצלינו משכירים דירות לאנשים מבחוץ (גבעת ברנר) שווה לברר כי שמעתי שהמחירים יחסית זולים ואני חושב שזה אחלה מקום לגור בו.

יש גם את נען ויציץ ועוד המון כאן באזור. לא יודע בנוגע לתחבורה ציבורית מהאחרים, אך אצלינו יש אוטובוס לתחנה המרכזית בשעות מסויימות (שאנשים יוצאים וחוזרים מהעבודה) ועוד נהג מונית שירות שמסיע לקניון ולרכבת

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

איך להגיד בעדינות-נסה להימנע מאושיות וקרית משה.

לא סתם המחירים שם זולים.

אזור מתפתח ונחשב הוא אזור מזרח העיר , ליד הכביש העוקף.

לא יודע לעזור לך בנוגע לרמת המחירים שם.

בהרצל , במרכז, הרעש והזיהום הם בלתי נסבלים.

שיהיה בהצלחה.

העוקף בדרום ליד 411 או בצפון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחובות - נגישות לתחבור"צ = מרחק הליכה מהרצל = בין ציר טשרניחובסקי לציר סירני\לחי, אם מוסיפים קרבה למקומות בילוי אז צריך לתחום גם לרוחב - צפונה מיעקב\טלר.

האיזור הכי נעים למגורים הוא בין סירני\ברמן לרוז'נסקי וצפונה לרחוב ויצמן (כל צפון העיר - צפון מזרח וצפון מערב, מעולים למגורים)

אל תתפתה לרחובות ההולנדית, שכונה מנותקת לחלוטין, וכמוה גם רחובות החדשה שרחוקה מכל מה ששווה (אלא אם ביל"ו סנטר זה מרכז בילוי מבחינתך).

בכל אופן, איזור ה"בילוי" של העיר נמצא בפארק המדע או בצפון רחוב הרצל (צפונה לויצמן), תתרחק מאושיות וקרית משה, אלו השכונות הכי גרועות של העיר.

בדוק גם אפשרות לנס ציונה, ואם אתה מחפש זול ברחובות, אולי איזור רחוב הצנחנים, והשומרים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוונתי לעוקף המזרחי שמתחיל בפארק המדע , מאגף את העיר ממזרח ויוצא לכביש 40 מול קבוץ נען,פחות או יותר.

יש שם רבי קומות חדשים, מרכז מסחרי קרוב, ואם תמצא דירה הפונה מזרחה, יהיה לך נוף ירוק של השדות והמושבים.

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 למה ששלייקס כתב.

בנוסף, פות"ש, שים לב שאם אחד מכם נוסע כל יום ברכבת (ביקשת קירבה תחבורתית אליה) אז זה מאוד מגביל אותך ותצטרך לצמצם את החיפוש לחלק קטן יחסית בצפון העיר. בשעות העומס נסיעה לכיוון הזה לוקחת הרבה זמן.

אני גר במרחק 20 דקות הליכה מהרכבת (יש מעט מאוד בניינים יותר קרובים מזה כי רוב השטח תפוס ע"י המכון, הפקולטה ושכונת וילות) וכשאני מקפיץ את אשתי לרכבת ברכב זה לוקח קרוב ל-15 דקות.

ועוד נקודה שכדאי לציין... גובה תשלומי הארנונה בעיר - הם פשוט אסטרונומיים. קח בחשבון שבאזור הנ"ל הארנונה עוברת את ה-800 ש"ח לחודשיים לדירת שלושה חדרים רגילה (וראיתי גם כאלו שעברו את האלף לדירת שלושה חדרים מאוד מרווחת).

סלע, אתה יודע כמה עולה לשכור דירה בבניינים שאתה מדבר עליהם (השכונות החדשות בצפון מזרח העיר)?

זול זה לא. ההפרשים מול הבניינים הישנים בצפון העיר מגיעים ל-600 ש"ח בחודש בקלות.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1. למה ששלייקס ואלכס רשמו.

תזהר, ייהרג ובל יעבור, לחשוב אפילו על קרית משה או אושיות, שכונות מזעזעות.

המיסים בעיר אכן מהגבוהים בארץ, לדעתי בחלק מהאזורים אפילו יותר מתל אביב.

קח בחשבון שהגעה לרכבת עם רכב היא סיוט, ב6 וחצי בבוקר כבר אין חניה.

חוץ מזה עיר בסדר, למרות שנס ציונה עדיפה לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס

אני לא יודע כמה עולה לשכור באזור שציינתי , וגם רשמתי זאת.

אז מה עדיף?

לשלם מעט ולסבול ולקלל את הרגע, או לשלם יותר ולהנות הרבה יותר?

כל אחד יעשה את החשבון שלו.

אני יודע במה אני הייתי בוחר.(לא בזול ביותר)

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם חשב לשכור בקריית משה או אושיות ואתה שולח אותו לשכונות הכי יקרות ברחובות? לא נראה לי שזה הכיוון :conf:

אה ואם כבר אני מגיב אז נזכרתי בעוד משהו... פות"ש, אל תתקרב לכל האזור שסביב רחוב ההגנה. לפני כמה שנים כשהחלטתי לעבור לרחובות וחיפשתי דירה לשכור, ראיתי ביד2 כמה מציאות של ממש באזור הזה. אז התקשרתי וקבעתי עם אחד. אני נוסע לשם, פונה לרחוב ההגנה... ומנסה להבין איפה היה חור התולעת שהקפיץ אותי לבני ברק :shock3::loco:

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

אני יכול.להעיד על האיזור שלי ברחובות.

אני גר ממש ליד הכביש העוקף המזרחי, קרוב לשטחים הפתוחים - שכונת היובל.

שכונה מעולה, אנשים ברמה, 2 מרכזים מסחריים קרובים.

בבניין שלי שכירות של דירת 4 חדרים עולה כ 3700-4000 ש"ח.

אני גר ב 4 חדרים ומשלם ארנונה כ 1000 שח לחודשיים. רוב השכונות הטובות ברחובות משלמות הרבה ארנונה.

קרית משה ואושיות - כבר כתבו קודמיי - עדיף להמנע ולא להתפתות למחירים.

לגבי הגעה לרכבת לא יודע בדיוק כי אני לא נוסע לכיוון הזה בבקרים, אבל הכביש העוקף ואיזור פארק המדע מאוד עמוס בבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר בבנימין ליד הרצל ומשלם רק 3200 על 3 חדרים גדולים (86 מ"ר). כך שאם לחפש יש גם מציאות.

אני אישית ממש מבסוט מהמיקום. כבר 5 שנים אני פה. לצערי זו כניראה תהיה גם השנה האחרונה.

הייתי ממליץ לך על הדירה שלי אבל החוזה נגמר רק בסוף ספטמבר.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פתאום מגלה פה את כל הרחובותיים של קארספורום ;)

תמיד הרגשתי בודד.

גם אני רחובותי :) פשוט לא חשתי צורך לתת עצה לבחור כי אני לא מת על העיר הזאת (אנדרסטייטמנט). מה שנקרא - אני פה בגלל אשתי (והקרבה לעבודה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...