Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך עושים עדכון גרסא למערכת מולטימידה בסיאט לאון 2014

don green
שימו לב! השרשור הזה בן 3529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

[TABLE=width: 1100, align: center]

[TR]

[TD=class: as_viewtopic_msg_text, width: 880, bgcolor: #e8e8e8, colspan: 2]

שלום,

ברשותי סיאט לאון 2014 עם מערכת מולטימידה מקורית של הרכב.

ברצוני לבצע עדכון גרסא למערת המולטימדיה. האם מישהו יודע כיצד? מהיכן אני מוריד קובץ להתקנה?

אגב, מעבר לרצון הכללי לעדכן לגרסא החדשה, הבעיה שמהווה את הטריגר היא ש:

כאשר מחברים USB עם שירים, ומכבים ומדליקים את הרכב, הוא כבר לא מזהה שיש USB מחובר ויש להוציאו ולחבר מחדש.

כמו כן הוא כמובן לא זוכר היכן נעצרה ההשמעה האחרונה..

מציק!

אשמח לעזרה,

תודה!

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דון ידידי,

מה שאתה מתאר לגביי הבעיות במולטימדיה קיימות גם אצלי ברכב מאזדה 3, 2014 קומפורט.

המערכת לא זוכרת את נקודת ההשמעה האחרונה עד לכיבוי, המערכת לפעמים לא מזהה את ה- USB, התחלת כל שיר מלווה לפעמים בדילוג על השניה הראשונה של השיר ועוד מספר בעיות אחרות.

עדכון גרסה במאזדה לא פתר את העניין.

מקווה שיפתור אצלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהבעיה היא בדיסק-און-קי שלך. יש לי גם כן סיאט לאון ואין לי שום בעיה כזו, לא דרך SD CARD ולא דרך הדיסק-און-קי.

Fiat Uno 1994 - Mazda 3 2005 - Volkswagen Jetta 2011 - Seat Leon 2013 - Subaru XV 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שאלת אותי, אז Leon MK3 1.2 DSG. אגב שאלתי לפני כמה חודשים במוסך המרכזי אם יש למערכת גרסא חדשה יותר כי אין תמיכה בעברית (אי אפשר לראות את שמות השירים והאמנים כשהם בעברית), ואמרו לי שאין וגם אין צפי שיהיה. אשמח מאוד אם מישהו ימצא עדכון שיוסיף עברית...אני יודע שיש בחו"ל עדכונים.

עריכה אחרונה על ידי snad

Fiat Uno 1994 - Mazda 3 2005 - Volkswagen Jetta 2011 - Seat Leon 2013 - Subaru XV 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת ששווה אולי לנסות USB אחר.. למרות שזכור לי שגם באחד אחר הייתה הבעיה הזו לפני.

אני אבדוק ואציין זאת. הרכב הוא של אחותי ולכן אני לא יודע להגיד בדיוק איזה דגם סיאט לאון זה. אוכל לבדוק עוד יומיים ואעדכן גם זאת.

אבל בכל אופן - היכן אפשר למצוא עדכון גרסא למערכת המותקנת?

רק אציין שדיברתי עם צרדיו מילאנו ולא קיבלתי שם עזרה יתרה..

תודות על העצות עד כה!

(אגב, האם יש אופציה בפורום לקבל התראת מייל בכל פעם שמתקבלת תגובה להודעה? תודה!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...