Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הכי מעצבן אצל הנהג ההישראלי?

carisma kfir
שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה יש לי להשוויץ? אם זה באמת מעניין אותך - אני עובד 120 שעות + קצת מהצד ובהנחה ואתה מרוויח משכורת ממוצעת אני מרוויח פי 3 ממך, מה שמאפשר לי לקנות A3 חדשה.

גבר!!! וזו סיבה להיות חרא של נהג במודע, נכון?

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

1.ככל הנראה זה יהיה שרשור שהדף האחרון שלו רחוקקקקקקק-עד השנה הבאה...

אך מה כל אחד ואחד מכם יכול לעשות לשיפור המצב?

2.יש לי המון מה לומר על התנהלותינו בכבישי ישראל- אך לזה עלי להקדיש זמן.

מה שאומר כעת הוא:

בעת שאני רוצה לעקוף(לעבור מנתיב ימני לשמאלי, בכביש דו נתיבי לאותו כיוון נסיעה)

אני כמובן מביט במראות , ישנו מצב בו אני קולט במראה רכב רחוק מאוד בנתיב השמאלי

אני מאותת(עדיין לא עובר לשמאלי), בכדי שהוא ישים לב כי אני עובר לשמאלי, לפתע הוא מאיץ כאילו שזה סוף המירוץ להגיע לקו ראשון, רק בכדי שאני לא יעבור לנתיב השמאלי. זיכרו אני רק אותתי בכדי לעבור לנתיב השמאלי, עדיין לא עברתי.ויש הרבה כאלה

3.תחזוקת הרכבים והיחס אליהם הוא אחד מהגרועים ביותר שיש- ביחוד חברות הליסינג וכו'.

כמה פעמים נתקלתם בתפיסת חלקי רכב ע" חלקים,שרשראות ,חבלים מאולתרים, דלתות, מכסה תא מטען, חלקים שעפים מטנדרים או משאיות, שברגעים כאלה אתה לעיתים נדרש לסטות מהנתיב(ימינה או שמאלה) בכדי לא להתנגש בחפץ שעף, או כל מיני חצץ וכו'...

4.מישהו נוסע לאחור, יוצא מחניה במקום צר וכו', איזה פראייר יתן לו להשלים את היציאה הרוב סוטים ומנסים לא להתנגש ברכב שיוצא ברוורס, לא הרבה עוצרים באדיבות ובסבלנות נותנים לו לצאת ונוסעים אחריו מה פתאום שהוא יהיה לפני. ויותר גרוע, הורים עומדים על הכביש פותחים דלת ומוציאים או מכניסים את הילדים עם דרך הדלת הפונה לכביש ולא למדרכה. וכן לא חוגרים אותם כלל.

5.רמזורים

אנשים רואים אדום ברמזור ויעשו הכל אפילו כל מיני סטיות מנתיב והאצות וירטואוזיות בכדי להיות ראשונים ברמזור (אדום), ואם לא צלחו, יבואו מימין יפתחו את החלון ויגידו לך תן לי להכנס אני פונה שמאלה ובזמן שהרמזור מתחלף לירוק הוא ממשיך ישר ...

כתום מהבהב שעומד להתחלף לאדום? זה המלצה בלבד אנשים מגלים את האצות הביניים ברכבם...ומאיצים בשיא העוז אפילו שהם רחוקים מהצומת- הערכת מרחקים שגויה.

חלק מהתאונות הנוראות שיש.

5.בפקקים

שמירת מרחק? מה יש דבר כזה?

כל אחד מתקרב עד לכדי כמעט נשיקה לפגוש הרכב שלפניו...

אף אחד לא שמע כי אתה חייב שיהיה לך שדה ראיה בו אתה צריך לראות את זוק הגלגלים האחוריים של הרכב שלפניך במפגש עם הכביש., וגם כאן יבוא ה"חבר" "אחי תן להכנס"

6.חניה

בחניון גדול באם שני "ערסים" ברכב אחד יוצא ומחפש חניה בחניון ברגל, נעמד

במקום בו איזה רכב יוצא ושומר לחברו חניה, בינתיים מתקשר ומכוון את חברו למקום

בדיוק בזמן יש רכב שרוצה להכנס למקום הפנוי, ואז מתחיל וויכוח...

או שאיזה רכב נוסע בחניון, בדיוק עבר על פניו של רכב שאחרי דקה יוצא ברוורס

הרכב החולף, רואה במראה האמצעית כי הרכב שחלף על פניו יוצא ברוורס, הוא בולם (בפתאומיות) ומשלב מהר לרוורס. בינתיים הגיע לשם רכב אחר מאותת ימינה ומחכה שהרכב היוצא יסיים את היציאה בכדי שיוכל להכנס במקומו, הו אז מגיע "ידידנו" זה שחלף על פניו "קודם", ומתחילים בוויכוח.

המלצה המנעו מוויכוחים - זיכרו: להתעצבן משמע להעניש את עצמך על טיפשותם של אחרים.

בכבוד רב

אילן פ.

תמונה ללא בושה.jpg

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מעצבן אותי זה:

1)אנשים שמדברים בטלפון בזמן נהיגה ולא שמים זין על אף אחד

2)אנשים שחותכים בלי להשים זין על אף אחד

3)החוצפה של אנשים לעשות עבירות ואחרי זה לצעוק עלייך שאתה אשם

4)החוצפה של אנשים לחסום לך את החנייה

5)אנשים שחונים במקומות של נכים ללא היתר (אתם לא יודעים עד כמה זה מעצבן!!!)

6)שוטרי תנועה

7)שוטרי תנועה שמבצעים עבירות

8)עקיפה מימין

9)נסיעה איטית בצד שמאל

10)נסיעה איטית באמצע (שנהג תופס 3 נתיבים ונוסע לאט)

11)אנשים שחושבים שהכביש שלהם

12)הערסים האלה שמשחקים אותה בפרנציפים או שמשחקים אותה גברים ויוצאים מהאוטו כדי לצעוק על מישהו

ועוד ועוד...........אף פעם לא חסר.....

בלב האדם 4 שסתומים.......תאר לעצמך שהיה בנוי מ20 שסתומים.

הלב שלך בנוי למנוע כזה? (ועוד איך!!!)

:onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מעצבנים אותי

1- ערסים מתלהבים שרואים אותי נוסע, נעצרים לידי ומתחילים "לשחק" איתי.

אמא שלי אמרה לי שזה קרה לה גם לא פעם ולא פעמיים כשהיא נוסעת ברכב שלי.

2- שליחי פיצה על טוסטוסים, כאילו מה? לא אכפת להם ליפול?

3- נהגי מוניות שעושים מה שהם רוצים!

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד היתרונות בג'יפ עבה צמיגים וגבה קומה,

הוא שכל הבני זונות שנוהגים בכביש כפי שציינתם:

-לא מעיזים לא לתת לי לצאת אחורה ברוורס (כי הם יצאו בנזק- לא אני)

-לא מעיזים לחתוך אותי ולהכנס במרחק שאני שומר מהרכב לפניי (כי הם יצאו בנזק- לא אני)

-כשאני צריך לעבור נתיב, ויש מקום -וינקר, והרכב שלפניו אני אכנס בדרך כלל לא יאיץ וינסה לשלול ממני להכנס לנתיב שלו (אלא אם-כן לא אכפת לו מהטמבון הקדמי שלו). ואם הוא העיז... אני עדיין אכנס לפניו- ורק בגלל החוצפה שלו.

אולי מצתייר דימוי שאני נוהג בבריונות. חלילה.אני הכי סבלני שיש, ובין הזהירים בכביש. (להכנס ברכב עם הג'יפ שלי זה נזק של הרבה כסף- מה שמחייב אותי לנהוג בזהירות...)

אבל אכן יש יתרונות לג'יפ.

כי הבנזונה שניסה לחתוך אותי וכמעט קיבל ג'אנט ברזל וצמיג קוביות ענק בחלון הימני שלו- יחשוב עשר פעמים לפני שהוא חותך שוב...

בתקווה שמתישהו הנהיגה של כולנו תתחנך.

-ארז8) -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק , נהגי מוניות!!! פשוט עושים מה בראש שלהם... חונים איפה שבא... חוסמים נתיבים שלמים (ועל כך יעידו כל מי שנוסעים באיזור רח' החלוץ שבהדר , בשעות הבוקר...)

בקיצור: :x

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד היתרונות בג'יפ עבה צמיגים וגבה קומה,

הוא שכל הבני זונות שנוהגים בכביש כפי שציינתם:

-לא מעיזים לא לתת לי לצאת אחורה ברוורס (כי הם יצאו בנזק- לא אני)

-לא מעיזים לחתוך אותי ולהכנס במרחק שאני שומר מהרכב לפניי (כי הם יצאו בנזק- לא אני)

-כשאני צריך לעבור נתיב, ויש מקום -וינקר, והרכב שלפניו אני אכנס בדרך כלל לא יאיץ וינסה לשלול ממני להכנס לנתיב שלו (אלא אם-כן לא אכפת לו מהטמבון הקדמי שלו). ואם הוא העיז... אני עדיין אכנס לפניו- ורק בגלל החוצפה שלו.

אולי מצתייר דימוי שאני נוהג בבריונות. חלילה.אני הכי סבלני שיש, ובין הזהירים בכביש. (להכנס ברכב עם הג'יפ שלי זה נזק של הרבה כסף- מה שמחייב אותי לנהוג בזהירות...)

אבל אכן יש יתרונות לג'יפ.

כי הבנזונה שניסה לחתוך אותי וכמעט קיבל ג'אנט ברזל וצמיג קוביות ענק בחלון הימני שלו- יחשוב עשר פעמים לפני שהוא חותך שוב...

בתקווה שמתישהו הנהיגה של כולנו תתחנך.

-ארז8-) -

על מה לעזאזאל אתה נוהג, אני מפוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמובן הרבה דברים שמרגיזים אותי, אבל כמה ממש מחרפנים:

1) אנשים שנוסעים באמצע הכביש או בנתיב השמאלי, ולפתע קולטים שהגיעה היציאה מהכביש מימין, והם מחליטים שהם חייבים לצאת כאן ועכשיו ! בכל מחיר !!

1) אנשים שנוסעים במסלול השמאלי בדיוק באותה מהירות כמו המכוניות במסלול הימני, או לאט יותר !

2) אנשים שמדברים בפלאפון בפנאן בזמן שהם מעשנים ושמים יד אחת מחוץ לחלון ועם היד השניה מגרדים בביצים. בקיצור עושים הרבה שטויות, אף אחת מהן לא קשורה לנהיגה.

3) אנשים שנוהגים בלי חגורה, זה כבר מחרפן ברמות קיצוניות, בעיקר כשרואים גם ילדים באוטו ! "הלוו אידיוט, לא מספיק שאתה הולך למות בתאונה הקרובה שלך, אתה גם מחנך את הילדים לך לנהוג כמוך ?!"

4) אחרון ולא חביב, אנשים שחושבים שהם יותר חכמים\טובים\מהירים מאופנוענים (אני מדבר על אופנועים כבדים, לא שליחי פיצה) ומנסים להוכיח להם דברים ע"י חסימת נתיב, מרדף אחריהם וכו'

כמה אידיוטי - ככה מסוכן.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה לעזאזאל אתה נוהג, אני מפוחד.
ניחוש פרוע.....ג'יפ סיקס

עריכה: ארז הקדמת אותי בשניה. שניה !!

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר!!! וזו סיבה להיות חרא של נהג במודע, נכון?

טוב, אז אני חרא של נהג,

מהנהגים הגרועים בכבישי ישראל.

ממש סכנה לנהגי ישראל

לשלול לי את הרשיון ועכשיו.

שמח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב גם שאף אחד לא ציין את זה, ואני נתקל בזה כל יום, זה שנהגי משאיות או מוניות בעיקר פשוט חוסמים במלו המובן, חונים על נתיב תחבורה ציבורי לקנות סיגריות לשתות קפה, והם גורמים לכל האוטובוסים להידחף לנתיבים השמאלים ולעוד יותר פקקים.

ופעם ששאלתי שוטר למה אתה לא נותן דו''ח לנהג הזה הוא ענה לי: "ואם אני יתן מה זה יעזור לך, הוא קונה צי'ק צ'אק ועוזב".

חשבתי שאני מתפוצץ עליו, מזל שהוא היה שוטר.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מעצבנים:

1)כשנוסעים לי בנתיב השמאלי על 30 קמ"ש!! :evil:

2) דאבל פארקינג!!...כמו שאמרו שהולכים לקנות סיגריה ציק צאק עלאק!!

ועוד אחרי זה אני צריך לפלוש לנתיב של הנוסעים ממולי וכמעט לגרום לתאונה!

3) שלא מאותתים כאשר אני רוצה להשתלב!!

ויש עוד המון!!!...

יונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגכי מוניות חוסמי נתיבים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

טמבלים שחושבים לנסוע על 150 בעיר זה לצאת גבר ...

שלא נותנים לי להכנס בנתיב !!!!! זה כל כך נחס !!!

GTA זה הכי אחי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...