Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הכי מעצבן אצל הנהג ההישראלי?

carisma kfir
שימו לב! השרשור הזה בן 7113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין דבר יותר מעצבן

מתגובת השרשרת שנגרמת עקב מכוניות שנתקעות בצומת חסום וכאשר מתחלף האור לאדום אז באות המכוניות מהכיוון האחר שגם נעמדות באמצע הצומת וכששוב מתחלף האור מתווספות עוד מכוניות לבלאגן וכך נוצר מצב שמכל כיוון עוברת בקושי מכונית אחת לכל מחזור של רמזור ובגלל העומס שזה יוצר זה משפיע גם על צמתים שליד שמשפיעות על עוד צמתים וכבישים ליד ובכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תגובת הבלימה שלך מוסיפה הרבה מאוד לחץ למצב לחוץ דיו. הוא כבר נוסע אחריך במהירות שלך (אין לו הרי ברירה אחרת) כל כולו שקוע בך זה הזמן להוריד הרגל מהגז להדיע ל-80 קמ"ש לאיטך (הוא בינתיים מתפוצץ ) ואז הזמן להוכיח את אותה עליונות גרמנית ולנצל את מיטב המומנט הדיזלי ופשוט לברוח.

נראה לי הרבה יותר רגוע, הרבה יותר מעצבן ללחוץ מאחוריך, ולא דורש מאף אחד לרדת לשוליים על 120 קמ"ש.

יש משהו בדבריך והרעיון הוא אכן רעיון טוב.

ננסה בקרוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי אישית מעצבנים:

1. "אחי בכמה אתה מוכר?" (מה גורם לך לחשוב שאני מוכר?!!)
  2. נהגים שלא מאותתים.
  3. נהגים שלא נותנים זכות קדימה בכיכר.
  4. נהגים שעוצרים בעצור... אחרי שהם נכנסו חצי מטר לתוך הצומת וגרמו לכולם לבלימת חירום.
  5. פניה ימינה ברמזור (ללא רמזור). יש תמיד את אלו שנוסעים בנתיב ישר, וחצי מטר לפני הפניה חותכים ימינה בלי להסתכל במראה. זאת בעוד שיש נתיב לפניה ימינה כבר הרבה לפני הרמזור.
  6. ערסים שצופרים כמו בהמות (ואני לא מדבר על צפירה קצרה) באמצע איזור עם בתים כדי להזכיר לחברה הפרחה שלהם שהם מחכים לה למטה ואין להם זמן. ואני מדבר על צפירה של חצי דקה רצוף.
  7. נהגים ש"תלושים" מסביבתם. הם לא מבינים שיש נהגים גם מסביבם. מחפשים כתובת מסוימת או מקום חניה. זוחלים במהירות אפסית ותופסים לפחות נתיב וחצי. ובסוף דופקים ברקס ופוניה ימינה\נכנסים לרוורס, בלי לאותת או בלי שום סימן מוקדם.
  8. אנשים ש"גונבים" פקקים - נכנסים לנתיב פנוי, לדוגמה פניה ימינה, ואז לקראת תחילת הפקק מנסים להשתחל לפקק. כמובן שברוב המקרים לא יתנו להם, ואז הם יצרו פקק גם בנתיב ימין.
  9. רוכבי אופנוע\קטנוע\הולכי רגל שבטוחים שאתה בולם 100 ל-0 בחצי שניה, לוקחים סיכון לא מחושב, ומחליטים לקפוץ חצי מטר לפניך (בכדי לעקוף טור של מכוניות או לחצות את הכביש).
  10. נהגים שחונים בחניית נכים.
  11. נהגי מוניות שחותכים 10 נתיבים בכביש מהיר כי הם נזכרו שהם צריכים לחיפה.
  12. נהגי מוניות שדופקים בלימת "חירום" כאשר יש טור מכוניות מאחוריהם. הם הרי צריכים לעצור ללקוח.
  13. נהגי משאיות ש"לא בכבוד שלהם" לרדת לשוליים.
  14. נהגים שמשתחלים כאשר אתה משתדל לשמור על מרחק מהמכוניות שלפניך.
  15. נהגים שמתנחלים בשמאלי.
  16. נהגים חסרי אדיבות שלא נותנים להשתלב\לעקוף.
  17. נהגי טוסטוס עם פיצול אישיות שבטוחים שהם הולכי רגל, ופתאום עולים על המדרכה, עוקפים רמזורים, חוצים במעבר חציה, ואז חוזרים לנסוע על הכביש.
  18. נהגים שצופרים לך ברמזור עוד לפני שהגיע האור הירוק.
  19. נהגים שלא שומרים על הנתיבים (אמנם לפעמים הסימונים בארץ ממש זוועתיים, אך לפעמים אין שום תירוץ לעניין)
  20. נהגים חסרי סבלנות וקצרי רוח.

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שונא שיש ערבים על הכביש!

הם לא יודעים לנהוג והם סכנה לציבור. למה נראה לכם שהמכוניות שלהם נראות ככה(כמו של ערבים)?.

בגלל שכל היום הם מעורבים בתאונות!

אהה וגם נהגי מוניות(צאו מהסרט שאתם מלכי הכביש). והכי הכי הכי מעצבן אותי זה כשעומדיפ בפקק מלא מכוניות ואני עם האופנוע ואני עוקף אותם במהירות אז כמה מנהגים צופרים לי ומתעצבנים !

מה הם מצפים שאני יעמוד מאחוריהם?...

ולנהגי הרכב -קצת מודעות שיש עוד כלים על הכביש חוץ מהמכונית אז שימו לב כשאתם פותחים דלתות ועוברים נתיב בלי לאותת!תודה...

נהגים כאלו, הכי מעצבנים אותי.

לא מכירים את המצאת הפסיק, וגם אי אפשר בלי טעויות כתיב.

אפשר לשאול במה האדון נוהג? :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד עכשיו קראתי, מסכים אם כולם, אבל עדיין, שחכתם משהו שאותי לפחות מרתיח.

אנשים חסרי ביטחון עצמי על הכביש, אומנם ביטחון עצמי מופרז על הכביש זוהי מחלתו של הישראלי, אבל גם חוסר ביטחון מרגיזה ואף מסוכנת.

אני לא רוצה להכליל אבל זה קורה בד"כ עם נשים\זקנים\דוסים, סמנו את המתאים, שהם נוסעים לאט מידי כי הם מפחדים מהמהירות.

כמה פעמים יצא לי לראות נשים עם שתי ידיים על ההגה, יושבות כאילו הן בשיעור נהיגה ומפחדות לנסוע מעל 80 בדרכים מהירות...

כמה פעמים קרה שנתקעתי מאחורי רכב שהיה בו איזה זקן שנוסע 5 קמ"ש בעיר...

כמה פעמים יצא לי להתקע מאחורי מפגרת שאין לה ביטחון בגרוש ולא יודעת לעבור נתיבים אז היא נעצרת באמצע הנתיב וחוסמת את כולם עד שנותנים לה לעבור...

סתם מקרה נורא מטומטם שקרה לי היום, הגעתי לתחנת דלק אלון ברחוב ז'בוטנסקי בפ"ת כדי לתדלק, עצרתי את הרכב כ-40 ס"מ מהמשאבה על מנת שיהיה לי יותר נוח לתדלק (אני מתדלק עצמאית, יותר זול.)

פתאום, מגיעה איזה נעל אחת, מתחילה "אתה מוכן לזוז?!" אני מצביע לה על המשאבה ואומר לה, "אני מתדלק, איך אני אזיז את הרכב ?!"

הנעל עונה לי: "אם לא היית מחנה מטר מהמשאבה אז לא היתה בעיה בכלל".

אנוכי: "צודקת, אני צריך להיצמד למשאבה, לעלות על הגג ולתדלק משם!!!"

מיד לאחר שאמרתי לה את הדברים ניגשתי על-מנת לראות אם היא יכולה לעבור... מה אני אגיד לכם... משאית עוברת שם...

בכל מקרה, שלחתי את חבר שלי שיכוון אותה עם הרכב הפשוט ענק שלה (אימפרזה)...

זה משגע אותי !!!

ראבעק !

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה שגיאות אתה מדבר?

ובוא נתחיל בזה שליד הבית חונה לה אימפרזה וליד העמוד עומד לו הTB שלי.

מספיק בשבילך או לא?

אם אפשר לדעת באיזו פחית נוהג כבודו?

(,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ביקשת פסיקים.)

ראשון לישורת וראשון לחצות את קו הסיום.כל צעד מחושב...,

עם דמעות בעניים הוא מודה לקבוצה, לספונסרים שלו , לקהל , לשופטים , למזג האויר , לכל העולם ולהוריו שהביאוהו עד הלום!:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאיות שעוקפות רכבים. או יותר גרוע משאית שעוקפת משאית.

נתקלתי המון פעמים בתופעה שיש משאית שנוסעת על 80+ ופתאום משאית אחרת, שהנהג שלה החליט שהוא יכול לעקוף אותה , תוקע את כל הרכבים כאשר הוא מנסה להגיע ל120 .

לא רק שהוא מסכן את כולם אבל גם ברגע של בלימה הרכב שלו לא יעצור תוך 5 שניות.

*נהג משאית כאשר מגיע לרמזור עובר לנתיב השמאלי כאשר בימני יש משאית ומשום מה הוא חושב שהוא יכול לזנק ל 100 תוך 4שניות.

*משאית שנכנסת לתחומי העיר ונוסע כאילו זה כביש רגיל.

ובאופן כללי צריך להוציא איזה חוק כדי שנהגי משאיות לא יעלו על נתיב שמאלי אלא אם הם צריכים לפנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובאופן כללי צריך להוציא איזה חוק כדי שנהגי משאיות לא יעלו על נתיב שמאלי אלא אם הם צריכים לפנות.

החוק קיים,

זה שאף אחד לא אוכף אותו זה סיפור שונה.

צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר יותר מעצבן

מתגובת השרשרת שנגרמת עקב מכוניות שנתקעות בצומת חסום וכאשר מתחלף האור לאדום אז באות המכוניות מהכיוון האחר שגם נעמדות באמצע הצומת וכששוב מתחלף האור מתווספות עוד מכוניות לבלאגן וכך נוצר מצב שמכל כיוון עוברת בקושי מכונית אחת לכל מחזור של רמזור ובגלל העומס שזה יוצר זה משפיע גם על צמתים שליד שמשפיעות על עוד צמתים וכבישים ליד ובכלל.

עוד משהו שצריך לאכוף ולא אוכפים, אסור להכנס לצומת אלא אם כן היא פנויה.

(אני מריח כאן שרשור דביק? :) ).

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בישראל מהירות הקול יותר מהירה ממהירות האור

למה?

כי צופרים לך לנסוע לפני שהרמזור ירוק:-)

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בישראל מהירות הקול יותר מהירה ממהירות האור

למה?

כי צופרים לך לנסוע לפני שהרמזור ירוק:-)

חקוק באבן.

היום אני יוצא מתחנת דלק פז (ג'ורג' "פאספרטו", מכיר את המקום? :) ) בקיצור אני יוצא לכיוון מסובים ואני מחכה שהתנועה תידלל בכדי שאני אוכל להמשיך ישר, כי יש רמזור במקום והייתה תנועה. הנתיב היחידי שפנוי היה זה לפניה ימינה לכיוון קרית אונו זה שאני לא זקוק לו.

בקיצור הייתה מסחרית מאחריי שרק צפצפה, לא הבנתי מה היא רוצה ממני?!

בקיצור הבנתי שהיא רצתה לפנות ימינה לקרית אונו (הייתה לה יציאה אחרת, ה' יודע למה נסעה אחרי) ואיך שיצאתי לכיוון הרמזור היא יצאה לקרית אונו.

אנשים מטומטמים, הוא ידע שאני צריך תרמזור ולא היה מקום! אז למה הוא ציפצף?? :x

(שאלה רטורית, כמובן).

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה שגיאות אתה מדבר?

ובוא נתחיל בזה שליד הבית חונה לה אימפרזה וליד העמוד עומד לו הTB שלי.

מספיק בשבילך או לא?

אם אפשר לדעת באיזו פחית נוהג כבודו?

(,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ביקשת פסיקים.)

omriz כתב:

אני שונא שיש ערבים על הכביש!

הם לא יודעים לנהוג והם סכנה לציבור. למה נראה לכם שהמכוניות שלהם נראות ככה(כמו של ערבים)?.

אני שמח שיש לך אימפרזה ו-TB (אתה אח של אחמד?) בחניה.

רק הייתי שמח לדעת איפה אתה מחנה את השכל שלך.

לא נראה לי שהוא תופס יותר מדי מקום.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...