Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז, ביקרתי אתמול בSWISSWAX

שימו לב! השרשור הזה בן 3469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זאת בדיוק הנקודה שלי.

הלכתי לשטיפה ותו לא. וזה בדיוק מה שקיבלתי. לא יותר . לא פחות. למה דווקא שם? לא רציתי סרווילים.

את הדיטיילינג אני משאיר לעצמי.

בנוגע לקרח היבש , כפי שעלה כבר מספר פעמים. אני עדיין לא ביצעתי את התהליך, אך אני מקווה לעשות אותו בקרוב. לכשזה יקרה - אני אעדכן.

יוגב, אני לא יודע מה הייתה ההתנהלות שלך (השארת מפתחות והלכת?), אני סבור שאם היית מראה מעט עניין, סביר להניח שמשהו היה מתפתח.

אחרת, היית נחשב כאחד הלקוחות. אני כן נוטה להאמין שאנשים שמגיעים עם מעט רקע בתחום כן יזמו שיחה ויביעו התעניינות בסדנה ומנגד הצוות כן יגיב בהתאם כשימצא שפה משותפת. אני לא מצפה שישאלו כל אדם בכניסה האם הוא דיטיילר, או אם בא לו לדבר. עסק זה עסק והוא צריך לעבוד.

אני לא מנסה להלל או להכפיש, אלא פשוט לשתף את הרושם שלי. למעט ניקוי תא המנוע? סביר להניח שגם אני לא אחזור לשם, אלא אמשיך לשטוף בעצמי, יש מקרי חירום לפעמים. כך יצא. אם מכון השטיפה שליד ביתך עושה עבודה טובה יותר, אדרבה. חסכת לך נסיעה.

לילה טוב.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מחיר מצויין אם באמת אין סווירלים ונזקים. קשה לי לעבור את המחסום הזה של למסור למישהו לנקות לי את הרכב. מאוד הייתי שמח להיות שם...

אכן לא צריך לדון הרבה במחיר -מחיר בסדר/סביר. אם הלקוח מרוצה? לא רואה שום טעם לציין את המחיר שוב ושוב.

גם אני לא מסוגל לתת למישהו לנקות לי את הרכב מלבד החלק הפנימי.

ואוי ואבוי להם אם הם נוגעים בדשבורד -רק שטיחים וריפודי הרכב אני מוכן "להפקיד" לאחרים. (למרות שגם את זה אני עושה לבד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לסווירלים, די ברור לי שאתם מדברים על חו"ח שטיפה במכונה.

אם אני שוטף באחד הכפרים בסביבה בשטיפה ידנית, זה גם בעייתי?

השטיפה בד"כ מתבצעת עם חולצת T ישנה, עפ"י הצבעים, או חולצת הזדהות עם חמאס או איזה תרומה למען שיפוץ מסגד אל אקצה הקדוש :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[emoji1] גם שטיפה ידנית עושנ שריטות ולא מעצם היות ידנית אלא מעצם זה שהעובדים ממהרים ולא ככ אכפת להם לשרוט תאוטו הרבה פעמים(טבעות שעונים וכו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לסווירלים, די ברור לי שאתם מדברים על חו"ח שטיפה במכונה.

אם אני שוטף באחד הכפרים בסביבה בשטיפה ידנית, זה גם בעייתי?

השטיפה בד"כ מתבצעת עם חולצת T ישנה, עפ"י הצבעים, או חולצת הזדהות עם חמאס או איזה תרומה למען שיפוץ מסגד אל אקצה הקדוש :lol:

בוא נעשה סדר.

סווירלים נגרמים על ידי חלקי אבק/חול שנמצא על הרכב ונגררים ביחד עם השטיפה/ניגוב על פני הצבע.

תוסיף לזה ג'ילדה שזרוקה על הרצפה ומלאה בחול -מתכון איכותי ליצירת סווירלים.

אחד הסיבות לזרוק את הג'לדה למקום שכולו טוב.

אין מונעים את זה.

1. הקפדה על שטיפה שבועית להימנעות מינימלית של חיכוך חול/גרגרי אבק על פני הרכב.

2. שימוש במטלית איכותית (כדוגמת אובר) שלא רק מקלה על השטיפה אלא מעצם היותה עבה ורכה

החול/אבק נכנס לתוך המטלית ומונע עד כמה שאפשר חיתוך.

3. יישום אוטמי צבע איכותיים ליצירת כיסוי חיצוני שמעקב במעט את החיכוך הנ"ל. (סופך לתוכו ולא לצבע)

4. שימוש בחומרים איכותיים בשטיפה כגון ONR שגורם ללכלוך "להיפרד" מהצבע ללא קרצוף מסיבי מיותר שתורם לסווירלים.

5. כל שטיפה אמורה להיעשות באופן מבוקר ועדין ללא הפעלת לחץ על מטלית הניגוב.

* כל זה לא ימנע סווירלים שנגרמים מהשענות על הרכב עם ג'ינס שיש בו נעצים.

אגב במכוני שטיפה אוטומטים גורמים להולוגרמות שרואים בבירור על רכבים שחורים ממש חדשים( שנה על הכביש בקושי)

כל פעם שאני רואה את זה על הכביש עוברת בי חלחלה.

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לקרח היבש , כפי שעלה כבר מספר פעמים. אני עדיין לא ביצעתי את התהליך, אך אני מקווה לעשות אותו בקרוב. לכשזה יקרה - אני אעדכן.

.

אחרי שראיתי כמה סרטונים על התהליך אני חושב שזה אחד הדברים הגאונים בתחום.

רק בשביל זה אהיה מוכן להגיע לשם. עבורי רכב נקי כולל מנוע מבריק עד הגריז האחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין לך צ'יפופו !

הקטע שאצלי די נקי בתא המנוע (מעביר מטלית כל כמה חודשים) אבל עדיין לא מצליח

להגיע לחלקי נמוכים ונסתרים (הפסקתי לשטוף בצינור וחומרי ניקוי) כך שהפתרון של קרח יבש

מוצא חן בעיני.

בכלל הלוואי והיה לי מכשיר כזה בבית. לאיזה רמה של ניקיו אפשר יהיה להגיע בפנים הרכב ובחוץ

שטיחים,ריפודים,פיתחי אוורור,פינות הכניסה לרכב (לא מגיע לשם) גלגלים,בגאז' -חלום.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

כמו שנאמר בשיר "...סתם יום של חול...".

לא, לא חול, חול עושה סריטות וסווירלים, "סתם יום של אבק".:wink:

גם אבק עושה סווירלים, פשוט תגיד "סתם יום של מטלית מייקרופייבר".

:lol:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו התנסה כבר בניקוי מנוע בקרח יבש? אשמח לשמוע חוות דעת ועלות סופית.

לא זול בכלל -מתחיל ב 250 ש"ח ומטפס מעלה. (כמות הלכלוך)

כמה שזה מפתה גם אותי,המחיר מרתיע אותי.

אתה יכול לבצע לניקוי לבד -לא מסובך כל כך. (יש כאן מלא מדריכים)

אני מעביר ניגוב פנימי כל כמה שבועות, זה שומר על ניקיון המנוע לאורך זמן.(הפסקתי לנקות עם צינור מים זורמים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן עדיף לא לשטוף מנוע במים זורמים למי שלא מכיר את מכלול הרכיבים הרגישים במנוע.

גם שאני מכיר אני נמנע לעשות את זה היום. (אבל זה אפשרי)

כיום אני מנגב את המנוע אחת לתקופה לשמור על מנוע נקי. (רכב נקי מבחינתי כולל מנוע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין ממתין שהם ישמישו את המכונה, יש בעיות עם הקרח היבש בארץ (ואם יש חדש - אשמח לשמוע).

בינתיים, אני עובד רק עם APC ודגריזר. מקסימום עוד שפריצר של מים למקומות שצריך לבצע שטיפות קטנות. אני לא מכניס צינור מים / גרניק לשם - למרות שהרשת מפוצצת באנשים שעושים את זה.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...