Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווקס למתחילים

שימו לב! השרשור הזה בן 3613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רציתי רק לעדכן כי ביצעתי לראשונה ווקס לרכב. הלך לא רע יחד עם החומר ש-Rinor81 הציע.

הרכב מבריק ונקי, אם כי יש פגמים שלא ירדו עם הפלסטלינה. כנראה שצריך משהו קשה יותר.

הבעלים הקודם של הרכב כנראה לא דאג ללשלשת ציפורים, ולכן יש סימני צריבה על הפח. בעיקר על הגג, אבל גם על החלק הקדמי של הרכב.

חייבת להודות שהתוצאה הסופית גורמת לתהליך להיראות קצת יותר נסבל, אבל זו עבודה לא פשוטה.

תודה לכולכם :)

כל הכבוד וברכות!

אכן הווקס של Meguiars מאוד נוח וקל ליישום וגם לא מהזולים ביותר אלא בכל זאת איכותי במידה, שמח שאהבת אותו וכן, זו עבודה לא קלה אבל איזה כיף לראות את הרכב לאחר מכן, נכון?

נסי להקפיד על ווקס אחת לכמה חודשים כדי לשמור על הצבע ועל הברק של הרכב, כפי שציינתי אני אישית עושה ווקס לרכב שלי כל 3 חודשים.

יום טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מציע לך להתחיל עם ווקס "זיפט",הייתי מציע לך משהו טוב יותר כדי שימשוך אותך לטפל ברכב יותר כי כיף לעבוד עם חומרים טובים. :-D

לעניין, זה ווקס מאוד טוב להתחלה. ווקס מעולה בתור "התחלה".

בכוונה גרשיים,כי הוא לא נועד רק למתחילים, הוא נועד למי שמעוניין ביחס איכות מחיר-סביר, ומספק את הסחורה. הגנה לחודשיים וקצת,וברק יפה.

אם אתה מעוניין להרחיק קצת לכת,אז הכי שווה זה אוטם צבע.

בהצלחה!

עריכה אחרונה על ידי darkmanxxx

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין אוטם צבע לווקס? תסלח לי על הבורות.

משהו נוסף - מה באמת יגרום לסימני הלשלשת לעזוב? האם יש משהו שמטפל בכך?

Rinor81,

ראיתי שהבקבוק הקטן עולה 35 שח באוטוסטור ובחישוב כמות-מחיר, האריזה הקטנה עדיפה על הגדולה, כך שזה לא יוצא כזה יקר לשניים-שלושה שימושים.

ממש כיף לראות את הרכב. הוא מאוד חלק ומבריק עכשיו

icon_smile.gif

פעם בשלושה חודשים זה לא כזה סבל. נראה לי שאתמיד בכך.

שוב תודה. הסרטון שהצגת בפוסט הראשון שלך מאוד עזר להחלטה. היה נראה פשוט ליישם, וזה אכן פשוט.

המשך ערב נעים!

עריכה אחרונה על ידי tot
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מציע לך להתחיל עם ווקס "זיפט",הייתי מציע לך משהו טוב יותר כדי שימשוך אותך לטפל ברכב יותר כי כיף לעבוד עם חומרים טובים. :-D

לעניין, זה ווקס מאוד טוב להתחלה. ווקס מעולה בתור "התחלה".

בכוונה גרשיים,כי הוא לא נועד רק למתחילים, הוא נועד למי שמעוניין ביחס איכות מחיר-סביר, ומספק את הסחורה. הגנה לחודשיים וקצת,וברק יפה.

אם אתה מעוניין להרחיק קצת לכת,אז הכי שווה זה אוטם צבע.

בהצלחה!

אכן Chemical Guys מייצרים חומרים איכותיים, אך לא הייתי אומר כי הווקס של מגוויירס הוא זיפט או גרוע, למה אתה חושב כך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Rinor81,

ראיתי שהבקבוק הקטן עולה 35 שח באוטוסטור ובחישוב כמות-מחיר, האריזה הקטנה עדיפה על הגדולה, כך שזה לא יוצא כזה יקר לשניים-שלושה שימושים.

ממש כיף לראות את הרכב. הוא מאוד חלק ומבריק עכשיו

:smile:

פעם בשלושה חודשים זה לא כזה סבל. נראה לי שאתמיד בכך.

שוב תודה. הסרטון שהצגת בפוסט הראשון שלך מאוד עזר להחלטה. היה נראה פשוט ליישם, וזה אכן פשוט.

המשך ערב נעים!

מה שיגרום לסימני הלשלשת "לעזוב" זה ביצוע פוליש,פוליש מוריד שכבה מיקרונית מהלכה הפגומה ונחשפת "הלכה" הטרייה והחדשה.

אכן Chemical Guys מייצרים חומרים איכותיים, אך לא הייתי אומר כי הווקס של מגוויירס הוא זיפט או גרוע, למה אתה חושב כך?

מהניסיון שלי איתם הם לא מוכיחים את עצמם בנוגע להגנה טובה,שלא נדבר על ברק. לכן אני ממליץ על מה שניסיתי והייתי שבע רצון. כמובן שבפוסט זה לא תהיה המלצה שלי לווקס יקר או פרימיום כי זה לא משהו שמתחילים מעוניינים בו, ולכן ברמת מחיר סבירה אני ממליץ על הטוב ביותר במחיר הסביר ביותר.

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Rinor81,

:smile:

המשך ערב נעים!

קראי כאן מה ההבדלים בין אוטם צבע לוקס. ( עוד מעט כדורגל אין לי זמן לפרט)

http://www.vixdetailing.co.il/%D7%95%D7%95%D7%A7%D7%A1-%D7%90%D7%95-%D7%90%D7%95%D7%98%D7%9D.html

מה שימנע משלשלת לחדור את שכבת הצבע/לכה זה אוטם צבע. (לא אטימה מוחלטת,תלוי בעוד כמה גורמים)

לגבי ווקסים,יש לי מחסן מלא ווקסים במחירים הוגנים -כולל CG (מחיר ממש זול בקבוק כמעט חדש) מגווירס ועוד.

עריכה, איזה שלבים? הרבה.

בגדול, תחזוקה נכונה זה המפתח לרכב נקי ממזהמים. (אפרט בהמשך במידה ותרצי)

ומעבר לתכשירים טובים יותר שגם עמידים בהתאם.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי במצב הצבע. אני לא ממליץ בכלל לבצע פוליש נקודתית כי לפעמים זה יראה כמו "טלאים" נקודה מבריקה ויפה וכל האיזור נראה פגום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיגרום לסימני הלשלשת "לעזוב" זה ביצוע פוליש,פוליש מוריד שכבה מיקרונית מהלכה הפגומה ונחשפת "הלכה" הטרייה והחדשה.

מהניסיון שלי איתם הם לא מוכיחים את עצמם בנוגע להגנה טובה,שלא נדבר על ברק. לכן אני ממליץ על מה שניסיתי והייתי שבע רצון. כמובן שבפוסט זה לא תהיה המלצה שלי לווקס יקר או פרימיום כי זה לא משהו שמתחילים מעוניינים בו, ולכן ברמת מחיר סבירה אני ממליץ על הטוב ביותר במחיר הסביר ביותר.

דווקא אני שנתיים משתמש עם הווקס של מגוויירס ודי מבסוט, אולי אם הייתי מנסה ווקסים אחרים הייתי מבסוט אפילו יותר...

מה אתה ממליץ?

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב שלך?

בגדול ממליץ על הווקסים של dodo juice,שהם לא זולים כל כך (250 ש"ח בארץ) ומרוצה מאוד מהברק והעמידות.

הווקסים אוטמים של קולייט (collinite) קלאסים, טובים נותנים ברק וגם עושים עבודה לא רעה בכלל. חפש בפורום יש הרבה תכתובות עליהם.

את הפוסו קואוט שזה ווקס/אוטם סינטטי,שניסיתי אותו בפעם הראשונה אתמול הפתיע אותי מאוד. יחס מחיר-כמות זול, 140 ש"ח ל 200 גרם שמספיקים להרבה יישומים. חומר שדוחה מים באופן כמעט מוחלט, מספק הגנה(כך היצרן אומר) של שנה,אני מאמין כחצי שנה והוא מטשטש סווירלס ומבליט את הצבע מאוד. חפש על זה ברשת,יש הרבה מידע.

אין לזה סוף,הווקסים מתחלקים להרבה סוגים,איכויות ומחירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב שלך?

בגדול ממליץ על הווקסים של dodo juice,שהם לא זולים כל כך (250 ש"ח בארץ) ומרוצה מאוד מהברק והעמידות.

הווקסים אוטמים של קולייט (collinite) קלאסים, טובים נותנים ברק וגם עושים עבודה לא רעה בכלל. חפש בפורום יש הרבה תכתובות עליהם.

את הפוסו קואוט שזה ווקס/אוטם סינטטי,שניסיתי אותו בפעם הראשונה אתמול הפתיע אותי מאוד. יחס מחיר-כמות זול, 140 ש"ח ל 200 גרם שמספיקים להרבה יישומים. חומר שדוחה מים באופן כמעט מוחלט, מספק הגנה(כך היצרן אומר) של שנה,אני מאמין כחצי שנה והוא מטשטש סווירלס ומבליט את הצבע מאוד. חפש על זה ברשת,יש הרבה מידע.

אין לזה סוף,הווקסים מתחלקים להרבה סוגים,איכויות ומחירים.

אחלה, תודה על התשובה!

האמת ש-140 ש"ח ל-200 גרם טיפונת יקר לי, בדר"כ אני עושה ווקס לרכב כל 3 חודשים עם המגוויירס שלי,

מה דעתך על ווקס כמו:

Menzerna CL נוזלי?

Menzerna Power Lock?

אני יודע שמדובר על אוטמי צבע יותר, אבל דעתך עליהם?

כמו כן, במידה אני עושה בהם שימוש, יש צורך מעליהם לבצע ווקס גם או מספיק השימוש האחרון בהם אחרי הפלסטלינה וזהו?

Dodo juice נשמע מוכר, קראתי משהו לדעתי...מה המחיר שלו ומהיכן אתה רוכש?

תודה לך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגווירס שלך לא נשאר שלושה חודשים על הרכב, יותר בכיוון של כמעט חודש.

140 ש"ח יקר לך אבל 139 ש"ח על המנזרנה CL או מנזרנה פאואר לוק 160 ש"ח זה מקובל?! קצת מצחיק הייתי אומר.

ראשית נתחיל בכך שאם אתה רוצה להגן הכי טוב על הצבע של הרכב,מומלץ ליישם גם אוטם צבע וגם ווקס. זה שתיישם אוטם או רק ווקס זה בסדר, פדנט גדול לא תהיה,למרות שעדיף אם כבר ליישם דבר אחד אז אוטם צבע זה יותר עמיד. כמו כן רצוי לבצע הכנה טובה לפני יישום אוטם צבע,לנקות את הרכב בעזרת פלסטלינה.

המנזרנה CL בסדר, לעומת זאת הפאואר לוק קצת יותר טוב ועדיף ממנו. יש לו דחיית מים טובה,ויכולת הגנה טובה. מדווחים על האוטם PL שהוא עמיד לחצי שנה,שזה זמן סביר מאוד.

יש מקום לציין כי לפעמים יחס חומר מול עלות זה לא פרמטר משמעותי. יש מוצרים "חסכוניים" כלומר שכבה קטנה של חומר מספיקה לכיסוי איזור גדול,כאלה עמידים יותר וכו. בנוסף כדי ליהנות מהגנה גבוה יש להיצמד להוראות יצרן,ולבצע מספר צעדים שיעזרו לעמידות גבוה כלומר: לפני יישום אוטם צבע רצוי לבצע ניקוי בעזרת פלסטלינה,ניקוי יסודי של הרכב ואז ליישם. לא להשתמש בסבונים שמורידים ווקס.

מוצרי

Dodo juice ידועים במספר רב של ווקסים,המקוטלגים לפי צבע בהיר או ככה, וקושי הווקס קשה או רך.

ישנם גם כמה ווקסים שמתאימים לכל הצבעים ונחשבים ה"קלאסיים". אני משתמש ב

dodo juice diamond white,ווקס קשה לא קל למרוח אותו ולא קל להסיר אותו. יש "ווקס" גם לצמיגים, למראה מבריק שנקרא "טיירומניה" (tyromania) וכמובן את סדרת הפרימיום שלהם supernatural,המתאפיינים באחוז גבוה יותר של קראנובה. בארץ המחירים לא זולים,ולכן את כל הקניות אני מבצע דרך האינטרנט. אחרי שאני כבר זמן מה עם הווקס של דודו,אני מאוד מרוצה מהתוצאות שלו וממליץ בחום למי שמחפש ווקס מיוחד,עם עמידות ויכולת דחיית מים טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה,

אני אסיים עם המגוויירס ואנסה קודם את האוטם צבע power lock של מנזרנה.

כמובן שקודם שטיפה ופלסטלינה לפני יישום אוטם או ווקס, לא חשבתי או תכננתי אחרת.

לגבי המחיר שהצחיק אותך, המחירים פשוט די קרובים אך פה 200 גרם לעומת כמה 500 גרם של מנזרנה, זו הסיבה.

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 200 גרם יכול להספיק לך בשימושים כמו 500 גרם.

לדוגמה, צנצנת ווקס דודו ג'וס היא 250 גרם, ויש משתמשים שעברו את ה15 יישומים עד סיום הווקס.

ככה שלא תמיד הרבה חומר הוא גם להרבה יישומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...