Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה, עוד סיבוב בעזה?

mystopp
שימו לב! השרשור הזה בן 3537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

יחוסל הנמל בעקבות ירי שלהם ואתה מצטייר בתקשורת כזה שמונע מהם אפשרות להתפתח.

מאיפה הכסף לבניית נמל ושדה תעופה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה אכפת לי מאיפה הכסף?

מצידי שיסרגו את הנמל עם מסרגה אחת.

אם אתה מודאג מהתדמית שלך בעולם, תאמין לי שכרגע כשאתה עם הסגר ואתה "רשע שמרעיב אוכלוסיה של 1.8 מליון על סף המוות" המצב התדמיתי שלך הרבה יותר גרוע.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

המצב התדמיתי גרוע וישאר גרוע בזכות תעמולה פרו פלסטינית מטורפת, לא משנה מה תעשה כל עוד לא תקדיש אמצעים לטיפול בנושא בתקשורת עולמית. את זה אף אחד לא מבין, המנהיגים שלנו לא מייחסים לזה חשיבות ומאמינים רק ב"צדקת הדרך" שלהם בלי להתייחס לדעת הקהל בעולם.

בגלל זה, לא משנה מה נתן להם ומה ניקח מהם - בסוף אנחנו נפסיד את הלגיטימציה שלנו כמדינה נאורה והומנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תסיר את הסגר ותיתן להם נמלים (כמובן שתחת מכניזם פיקוח כל שהוא), זה ישפר פלאים את התדמית ברמה הדיפלומטית.

ברמת הפייסבוק ודעת הקהל, באמת שלא מעניין אותי מה אומרים שם, שידברו.

עם כל הצעה לגינוי ישראל קופצים כל המתלהמים "בסוריה רוצחים מאות אלפים ולא עושים להם כלום", האללו, אותנו רק מגנים כי אנחנו מדינה מערבית, דמוקרטית נאורה, בסוריה יש אמברגו סחר כבד ופקחים אשכרה נכנסו לשם ופרקו אותם מהנשק הכימי שלהם, מישהוא פה מאחל את זה לנו?

חייב ליפול פה האסימון, לא כל העולם אנטישמי ולא כל החברים שלנו מבקרים אותנו כי פתאום זה מתחשק להם, מה שקורה בעזה זה לא תקין במושגים של העולם החדש ולכן גם העולם ה"אנטישמי" וגם החברים שלנו (ארה"ב, אנגליה, גרמניה וכו') מבקרים אותנו.

זה כמו נרקומן שמתעצבן על המשפחה שלו כשמנסים לעשות לו אינטרבנשן (מה המילה בעיברית?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הנוער המטומטם שמתלהם בפרצוף-ספר ויוצא לרחובות להפגין בעולם הוא אנשי המחר, הוא יבחר את המנהיגים של מדינות העולם המערבי עוד כמה שנים. נכון שכיום זה מעניין את האשך מה ילד אמריקאי מחוצ'קן חושב עליך אבל צריך לחשוב על העתיד.

אין פה שום קשר לאנטישמיות. העולם לא אנטישמי, העולם צורך תקשורת שמאכילה אותו מסרים לטובת צד מסויים. לא הצד שלנו.

בהחלט יש מקום לביקורת אבל היא צריכה להגיע מנקודת מוצא אובייקטיבית, וזה לא המצב. פוליטיקקים ודיפלומטים לא יכולים להיות אובייקטיביים כשהם יודעים שההמונים שבוחרים בהם רוצים לשמוע אותם מדברים נגד ישראל, כי זה אופנתי.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו נרקומן שמתעצבן על המשפחה שלו כשמנסים לעשות לו אינטרבנשן (מה המילה בעיברית?)

התערבות.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשבות, העקרונות והרציונל של נוער הזוי עוד ישתנו לו.

פיגוע איסלמי אחד בבירה אירופית וכל הלך הרוח משתנה לחללוטין.

לא רק שאף מוסלמי לא מעיז להפגין במשך שנה, אלא שפתאום אתה רואה ראיונות ברחוב עם אנשים שאומרים "ישראל היא מגן העולם המערבי... ישראל שומרת עלינו ", זה היה, אם אני זוכר נכון, אחרי פיגועי הרכבות התחתיות (ואוטובוס) בלונדון.

אמיר74,

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי אנחנו לא עושים מספיק בתחום הזה ושם האויב מנצח אותנו. זה התחום היחיד שהוא יכול לנצח בו ובגלל זה הוא משקיע בו המון, שלא כמונו.

תמיד יש את הצד השפוי, זה לא שכולם נגדנו. יש גם קיצונים מהצד השני, מישהו שלח לי סרט של איזה אמריקאי שקורע דפים מהקוראן, עוטף אותם בבייקון וזורק למדורה. הוא ירה חצים במה שנשאר מהספר.

דווקא בינתיים האיסלם מתחזק באירופה.זה לא שכל המוסלמים באירופה קיצוניים אבל כשאחוז המוסלמים עולה, ביחד איתו עולה מספר הקיצונים שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העולם לא אנטישמי, העולם צורך תקשורת שמאכילה אותו מסרים לטובת צד מסויים. לא הצד שלנו.

בהחלט יש מקום לביקורת אבל היא צריכה להגיע מנקודת מוצא אובייקטיבית, וזה לא המצב..

מי קובע מה המצב?

זאת קביעה שלך מנגודת השקפה שלך כצד שמעורב בעניין!

מבחינת האדם בחו"ל, העזתים הם עם מסכן, תחת כיבוש, תחת מצור שכל פעם שהם מנסים להתנגד, חוטיפים 2000 הרוגים.

לא תוכל אף פעם לשנות את זה עם הסברה כי המספרים משחקים נגדך.

איך אפשר להסביר לאירופאי הממוצע ש"ירו עליך כמה קפצונים שלא הרגו אף אחד ובתגובה השתוללת עם הארטילריה והרגת 2000 אנשים"?

אני כמובן מביע את דעתו של האדם הממוצע בחו"ל וגם את דעתם של מנהיגים מובילים בעולם, לא את דעתי שלא דומה לזה בכלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי נותן להם גם נמל ימי וגם אוירי, לתת להם משהוא להפסיד...הם יורים? פצצה חודרת בונקרים אחת ומסלול ההמראה מושבת לשנים... אין פה שום דבר בילתי הפיך.

זה בדיוק היה ההגיון מאחורי אוסלו - "רק ירו כדור אחד ותראו מה נעשה להם". העובדה היא שירו וחצי, ולא החזרנו את המצב לקדמותו. גם לא בערך.

בלי להכנס לסיבות שגרמו לנו לא לעשות את הנ"ל, העובדה היא שלא "עשינו להם". כך שנראה לי שההגיון שלך כאן לא נכון.

אני שוב אומר, שכל פתרון אמיתי יהיה כרוך במחיר משמעותי. איזה מחיר - זה כבר תלוי באיזה פתרון נרצה. אבל לכל הסוגים של הפתרונות מסוג "לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה", כגון "מדינה אבל מפורזת", "ניתן נשק אבל לא למחבלים", "אז האו"ם ישמור עלינו", "נצא מעזה אבל נמשיך להחליט מה יקרה שם" וכן הלאה - לכל אלו יש דבר אחד משותף: הם לא באמת עובדים.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איך אפשר להסביר לאירופאי הממוצע ש"ירו עליך כמה קפצונים שלא הרגו אף אחד ובתגובה השתוללת עם הארטילריה והרגת 2000 אנשים"?

תאמין לי, אפשר.

כמו שאפשר לשכנע אנשים שזה לגיטימי לירות רקטות מבית ספר ומתקני ציבור על אוכלוסיה אזרחית, ובסוף לא לצאת פושע מלחמה.

זה מה ש"יפה" בתחום הזה של תעמולה בתקשורת. לא צריך להיות צודק כדי לצאת מנצח.

מי קובע מה המצב?

זאת קביעה שלך מנגודת השקפה שלך כצד שמעורב בעניין!

נכון, וזה רק מחזק את דעתי. התעמולה שלהם משפיעה על הצדדים שלכאורה אמורים להיות נייטרלים ואובייקטיביים ומטה את הכף לטובתם, כי לנו אין תעמולה כזאת.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני,

לא נכנס לזה שאוסלו הייתה טעות או לא, נסכים עם זה שעכשיו יש בשלטון ממשלה ימנית (מהימניות שהיו פה אי פעם אם לא ה...) והם ידעו לנסח את ההסכם כראוי ובטח שלא יהיו להם את העכבות שהיו לממשלת רבין ב"להכנס באמ-אמא שלהם אם יירו רק כדור אחד".

מסכים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הפעם התקשורת הייתה הרבה יותר מרכז פוליטי מאשר בפעמים הקודמות, למרות שלא הפסיקו לפמפם לנו את המחיר שאנחנו משלמים בחיי חיילים.

דווקא לא דיברתי על התקשורת הישראלית אלא על הזרה שרק אחרי שעלו על מטוס הרחק מכאן ואחרי שבמשך 30 יום שידרו בצורה מגמתית נזכרו לתת איזה איזכור קטן שאף אחד לא יזכור שהם שידרו תחת איומים.

במצב כזה ישראל היתה צריכה לאסור את הכניסה שלהם לאיזור חד וחלק, לא הגיוני שהם משתמשים בשירותים שלנו בכדי להניח את חרב דעת הקהל העולמית על צווארנו.

זה יראה עוד יותר רע כשנעשה את זה, אבל נדע לפחות שאנחנו לא אלה המגישים על מגש של כסף לחמאס את הפיונים במשחק השח מט הזה. וכן התקשורת משמשת בדיוק כך עבורם.

זהו מנוף לחץ אדיר שחמאס הצליח להבין שאת מה שלא ישיג בדרך הנשק העולם יעשה עבורו.

הנוער המטומטם שמתלהם בפרצוף-ספר ויוצא לרחובות להפגין בעולם הוא אנשי המחר, הוא יבחר את המנהיגים של מדינות העולם המערבי עוד כמה שנים. נכון שכיום זה מעניין את האשך מה ילד אמריקאי מחוצ'קן חושב עליך אבל צריך לחשוב על העתיד.

אין פה שום קשר לאנטישמיות. העולם לא אנטישמי, העולם צורך תקשורת שמאכילה אותו מסרים לטובת צד מסויים. לא הצד שלנו.

בהחלט יש מקום לביקורת אבל היא צריכה להגיע מנקודת מוצא אובייקטיבית, וזה לא המצב. פוליטיקקים ודיפלומטים לא יכולים להיות אובייקטיביים כשהם יודעים שההמונים שבוחרים בהם רוצים לשמוע אותם מדברים נגד ישראל, כי זה אופנתי.

המצב ביבשת הישנה קצת מוזר לאחרונה, יש בהולנד מפלגה אנטי איסלמית עם 24 מנדטים שכוחה רק הולך ומתחזק, בסקנדינביה הנאורה שפעם היתה הראשונה לצעוק חמאס, לא שמענו התערבות באיזור מכיוון שהם בעצם מכילים עוד מפלגות כאלו (אני מדבר על דנמרק ונורבגיה)

מישהו אמר 1938 ? בקצב הזה אני מעריך שלא רחוק היום שבו אירופה כפי שאנו מכירים היום תיעלם ותיווצר שם מלחמת אזרחים בין המהגרים למקומיים.

מי שצפה בסדרה אללא איסלם של צבי יחזקאלי שם לב שזהו אולי הדיבור בשוליים אבל זה מתרחב להיות הדיבור במיינסטריים שהמהגרים אינם רצויים כל עוד הם ממשיכים בבדלנות שלהם.

באגירה אתה לא יכול אחרי כל סבב לחימה לתת פרס, אתה בעצם מזמן את הקרב הבא, אחרי סבב לחימה צריך להיות אפס סובלנות כלפי הדרישות שלהם ולהחזיר אותם אחורה, איך אחרי כל לחימה יש דרישות חדשות וטובות יותר.

בכל פעם שנלחמו בנו קיבלו הטבה אזרחית, מה הטעם להפסיק ? הרי רק כך הם יקבלו מה שרוצים.

אחרי עופרה יצוקה ועמוד ענן מרחב הדיג גדל, שטח החיץ לחקלאות קטן, ועכשיו הדיבור על עוד הקטנה של שטח החיץ בין החקלאות לגדר, הרחבת טווח הדייג, נמל ימי ואווירי ? לפני 3 חודשים הייתי שואל כל בנאדם במדינה 90 אחוז היו צוחקים וחושבים שאתה שיכור.

בעצם יש פה בדיוק את אותו הסממן שקרה בחטיפת החיילים, בפעם הראשונה החלפנו חיל אחד בעד אסיר אחד, לא מעט זמן אחכ זה עלה לנו ביותר מאלף אסירים.

אתה רוצה להגיד שעכשיו אין לחמאס אינטרס לחטוף חייל ? אדרבא זה מקצר תהליכים מייגעים של משא ומתן על שחרור אסירים.

כך בדיוק כל הדרישות האזרחיות והכספיות, לפני הלחימה לחמאס לא היה כלום, עכשיו ? הם דורשים שיפור ברווחה והם יקבלו אותו בין אם בצורה כזו ובין אם באחרת, אז מה הטעם למשא ומתן חוץ מלזמן את הקרב הבא.

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסקנדינביה הנאורה שפעם היתה הראשונה לצעוק חמאס...

יצא לך מעולה. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי נותן להם גם נמל ימי וגם אוירי, לתת להם משהוא להפסיד. :lol:

אין פה שום דבר בילתי הפיך.

תגיד לא היה ידוע לי כי התחלתה לאהוד את בית"ר ירושליים , זה בדיוק הדרישות שלהם שהוא ספר ( מנה ).

הגשש החיוור - בלומשטיין , איח שגלגל מסתובב לו -

( בזמן ההתפערויות כתב הרדיו שואל אוהד של בית"ר )

אוהד מה הדרישות שלכם : אנחנו כנציגי האוהדים אוכלים חרא כל שבת .

ולכן אני אספור את הדרישות .

אנחנו רוצים לקבוע , מי יהיה השופט , מה יהיה ההרכב , מה מזג-האויר , ומה התוצאה .

ואם לא תקבלו את הדרישות - אוהד עונה אנחנו נשרוף ת'מועדון .

ויש לנו עוד דרישה , מועדון חדש - למה את הקודם שרפנו בהתפערויות הקודמות .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...