Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעשה בכתמים בעומק הצבע ועל שירות לקוחות מעולה

שימו לב! השרשור הזה בן 3696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

זה זמן רב שלא כתכתבי על דפי הפורום אך ברצוני לשתף אותכם בבעיה, פתרונה ובחווית לקוח שראויה לפרסום.

את הרכב רכשתי בשלהי שנת 2012, לקסוס CT 200 לבנה. מיום הרכישה ועד היום הקפדתי על שטיפת הרכב לעיתים קרובות בחומרים שבעיקר נמצאים בתחנות דלק\ מכוני שטיפה וכו'. לאחר כשנה החלו להופיע כתמים דמויי חלודה בעומק הצבע אשר הפריעו לי רבות בעין. ניסיתי לרכוש מספר מוצרים ופניתי למספר אנשים בשטיפות הרכב אשר תמיד התיימרו לספר לך כמה הם מקצועיים וכמה פשוט להסיר את הכתמים המדוברים. להפתעתי גיליתי, שלא משנה מה האיש מבטיח - הכתמים תמיד נשארו והמוצרים שבהם התנסתי לא עובדו.

לאחר שקראתי פה בפורום וחיפשתי המלצות בפורומים בחו"ל נתקלתי במוצרים של חברת CARPLAN, המיובאים לארץ ע"י חברה בשם אהרון שיווק חלפים הנמצאת בת"א.

מכיוון שאני גר בצפון הארץ, החלטתי באחד מימי הלא פנויים לבקר בת"א ולהתייעץ עמם בנוגע לבעיית הלכלוך בעומק הצבע ובכלל על נושאי טיפוח הרככב.

להפתעתי, בניגוד למקובל במדינת ישראל קיבל את פני מוכר בשם ליאור, אדם משכמו ומעלה אשר מבין בענף הרכב ומוצרי הטיפוח ואם לא די בכך קיבלתי יחס חם ואוהב ואפילו כוס קפה. בהמשך לאותה שיחה, ליאור הראה לי כי הכתמים אכן נמצאים בעומק הצבע ובעזרת מספר מוצרים בסיסיים ניתן להעלימם לכשלא היו - הרשו לי לציין כי בתחילה הטלתי ספק רב בדבריו שכן עברתי לא מעט מוצרים ואנשים שלא הצליחו להעלים את אותם כתמים מדוברים.

לאחר המלצותיו וההדגמות הקצרות שקיבלתי מהמוצרים השונים בחנות החלטתי לרכוש ערכה לדיטיילר המתחיל, מעט פלסטלינה מטלית מיקרו פייבר ועוד מוצרים כגון שמפו ללא ניגוב ( מוצר גאוני לכשלעצמו אך לא למטרה זאת פתחתי את הדיון). ביום שבת האחרון מצאתי עוד זמן (לא פנוי) והחלטתי לפעול, ביצעתי שטיפה חיצונית לרכב בעזרת המוצרים שרכשתי אשר הובילו למצב שבו הרכב נקי אך שוב הכתמים לא נעלמו. כעת התחיל השלב המענין בו שילבתי את נפלאות הפלסטלינה, לאחר תדרוך מליאור אשר הדגים לי כיצד לפעול, ביצעתי בהדיקות ניקוי פלסטלינה כאשר אני מרסס מדי פעם את נוזל ההחלקה T CUT CLAY LIQUID ומיד לאחר סיום הפעולה בעזרת הפלסטלינה ניגבתי בעזרת מטלית המיקרו פייבר.

אני רוצה לציין כאן, שהכתמים נעלמו לכשלא היו. אומנם, נתפסה לי היד, כאבה לי הרגל והורדתי 500 קלוריות אך אני מאד מרוצה מהתוצאה.

החלטתי לשתף אותכם בפוסט הזה כי בהרבה מקרים אנחנו נתקלים בשירות לקוחות מזוויע, שדוחף לך מוצרים שאינך צריך - בנוסף המוצרים עצמם באיכות ירודה אך לא כך הדבר במקרה הנ"ל.

אז ברצוני להודות לליאור ולזרוק מילה טובה על חברת CARPLAN וליבואן בארץ ואני מתפלל שעוד חברות ילכו בדרכיהם.

להלן מספר תמונות אשר ידגימו את הלפני ואחרי והמוצרים שרכשתי.

אני מצרף מספר תמונות של לפני, אחרי והמוצרים בהם השתמשתי. אני מנתצל על איכות התמונה אך להערות פנו לגוגל והאישמו אותם על מצלמה זוועתית בנקסוס.

http://www.carplan.co.il

לפני 2.jpg

לפני.jpg

אחרי.jpg

2.jpg

1.jpg

אחרי 2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לקרוא על עוד מישהו שנדבק בחיידק וגילה כמה עולם הדיטיילינג נפלא ומספק. :)

זכור לי שגם אני בעבר קיבלתי יחס מעולה בחנות היבואן.

לקח לי שעה למצוא אותה (מי שהיה במקום יודע על מה אני מדבר), אבל החוויה הכללית זכורה כטובה מאוד.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתמים המוכרים הללו, לא נראה לי שיש חבר פורום דיטיילינג שלא מכיר וחווה את הכתמים האלו בעצמו, הם לא יורדים לא משנה מה תעשה להם, פתאום אתה מגלה את הפלסטלינה ותוך שניות מעבר עליהם והם יורדים כאילו כלום לא היה שם, פשוט מופלא!, תהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמצלה על ערכת הפלסטלינה,עשתה אצלי עבודה מעולה!

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום Adler212

אני אגיד לך מה מוזר לי

רכשת רכב ב-2012 ועד היום הוא טופל בעיקר על ידי חומרים ירודים (חומרים של תחנות שטיפה).

גילית נזקים על הרכב וניסית לרכוש מספר מוצרים בחברות השטיפה ולהפתעך גילית שלא משנה מה מכרו לך זה לא עזר.

מכאן משתמע שלא הכרת חנויות רציניות שיודעות לספק מוצרים ברמה גבוהה יותר ממה שמכרו לך בתחנות השטיפה.

לאחר חיפושים רבים מצאת את היבואן של חברת carplan ומאז חייך השתנו לטובה.

פרגנת בצורה בלתי רגילה ליבואן, הרבה זמן שלא נתקלתי בהמלצה כזו חמה. אומנם זה קצת מוזר אבל עדיין הגיוני לחלוטין עבור אדם שנתקל לראשונה בתוצאות הפלסטלינה וככל הנראה קבל גם שירות איכותי.

מתי בעצם אני מתחיל לחשוד בסיפור שלך? (אל תפגע, אני חשדן באופן טבעי)

ברגע שאני רואה שאתה ממליץ על אותו היבואן, ועל היחס החם שלו בהודעה הבאה , שנכתבה ביוני 2011 ונאמר בה שאתה מכיר את החנות היטב, ורכשת שם כמה וכמה פעמים, המוצרים טובים יותר מהמתחרים, שירות אדיב, ולקינוח " מי ייתן וחברות אחרות יאמצו את הגישה" שזה ממש דומה למה שנרשם פה :

"אני מתפלל שעוד חברות ילכו בדרכיהם".

עכשיו נשאלת השאלה הבאה ידידי, מדוע חפשת מוצרים רבים בתחנות השטיפה שיטפלו בנקודות על הרכב, כאשר כבר הכרת חנות שמספקת מוצרי טיפוח איכותיים ואף התרשמת מהם לטובה כפי שציינת בעצמך?

מדוע נתת לקורא להבין שאתה "בור" בתחום הטיפוח ומעולם לא נתקלת לפני כן בחומרים איכותיים?

צר לי, בעני הטקסט שלך מאוד לא אמין, וזה בכלל לא קשור למוצרים של החברה שיכולים להיות טובים או מעולים ובטוח שזה לא קשור לשירות שלהם שגם אני בעצמי התרשמתי ממנו בעבר הרחוק.

אולי זה אני שכבר לא ישן טוב מספר לילות ואני לא ממש מפוקס אבל אני מוכן להמר שההמלצה שלך אינה תמימה.

עריכה אחרונה על ידי Kenworth

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני מעריך את זה שהלכת וחיפשת את היסטורית הכתיבה שלי, אישית מחמיא לי.

שנית, אני מצר על כך שהבנת כי זו פעם ראשונה שאני רוכש מוצר שלהם, אך לא זו הייתה כוונת המשורר. כוונתי היתה שזו ההתעסקות הראשונה בנסיול להעלמת כתמים ( ואחשיב אותך למומחה ומכאן תדע שהכתמים מצטברים על פני אורך זמן ממושך). זוהי יוזמה ראשונה שבה אני מגיע אל חנות דיטילינג בכבודי ובעצמי ולא מבצע רכישות מאחורי מסך. עד הלום רכשתי מספר רב של מוצרים הן של החברה המדוברת והן של מתחרים. אני אינני בור בעולם מוצרי הנקיון אך מכאן ועד להחשיב אותי ככזה אשר נושא שקרים הדרך עוד ארוכה.

מכאן משתמע שלא הכרת חנויות רציניות שיודעות לספק מוצרים ברמה גבוהה יותר ממה שמכרו לך בתחנות השטיפה.

לאחר חיפושים רבים מצאת את היבואן של חברת carplan ומאז חייך השתנו לטובה.

אני רוצה להגיב ספציפית לטסט שכתבת. "מכאן משתמע שלא הכרת חנויות זו הנחה שביססת על דעת עצמך וזו שגויה לחלוטין. רכשתי מוצרים בעבר אך אני כן מכיר חנויות רציניות כבר מהעבר הרחוק והאמן לי שישנם חנויות באי ביי שאמליץ לך בחום אך לא זה המקום. עשיתי חיפושים בפורום ובחול ומצאתי שני מוצרים עיקריים של פלסטלינה שטוענים להעלמת שריטות.

בנוסף אני אגלה לך סוד קטן, כמעט ורכשתי מוצר של טורטל ווקס בעקבות

;">

שראיתי אך לבסוף מכיוון שכבר הייתי בת"א החלטתי לקפוץ.

בימים כאלה שבהם אני נתקל שוב ושוב בחנויות שלא עונות במידה אחת עם השירות לו אני מצפה (האמן לי אני בתחום מתן השירות ללקוחות) חשבתי לציין פעם נוספת את החנות על היחס שקיבלתי.

אשמח להפנות אותך למקורות החיפוש כאןו הן בפורום כאן וכאן.

אני שוב מתנצל אם פירשת את דברי בצורה זו או אחרת אך כוונתי היתה תמימה לחלוטין.

עריכה אחרונה על ידי adler212
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שבמהלך קריאת הודעת הפתיחה שלך קיבלתי רושם שהייתה בעיה חמורה (אולי אני לא ממש מרוכזת בגלל השעה) ואחרי זה די נדהמתי לגלות שבשביל לקנות ערכת פלסטלינה של חברה בינונית הרחקת עד ת"א, במיוחד אחרי שאתה כותב שביצעת חיפוש באינטרנט כדי להגיע למוצר בסיסי כמו פלסטלינה.

חיפוש קצרצר בקארספורום היה מביא אותך לבעלי מקצוע אמינים\חנויות בצפון או ברשת ללא צורך לבזבז את זמנך היקר (לפי מה שאתה מתאר).

ככה שאו שההתנהלות שלך הייתה לקויה או ש-kenworth צודק.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...