Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פשיטה משטרתית על המפגש ביד אליהו (הפשיטה לא תואמה עם מועדון ה5 כפי שנטען בטעות)

Shmelov
שימו לב! השרשור הזה בן 3640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

bubens,

חובבי הרכב האלו משקיעים סכומים עצומים בכדי לשפר ולתחזק את רכבם בכדי שיהיה לא רק מהיר וחזק יותר, אלא בטיחותי יותר ואמין יותר מכל

צי רכבי ליסינג שמשחרר מאות אלפי רכבים לכבישי המדינה עם תקלות חמורות הרבה יותר מאשר כל רכב משופר ומתוחזק מכאנית.

מחזק , תראה לי נזילת שמן מאחד הרכבים האלו ? תראה לי צמיגים גמורים או עם לחץ אויר שאני יכול למלא עם הפה ? תראה לי רכב אחד עם ברקסים שלא עוברים את העמדה במכון הטסטים במכה ראשונה ?

ולא חביבי , אני לא מדבר על ההונדות ושאר ירקות , מדבר על הגודשות באמת ואלו שמשפרים באמת .

אני באמת רוצה לראות אותם עוברים בנצרת , או שמספיק שיעברו בלוחות הרכב שבפייסבוק ויראו מה מוכרים שם ואז יורידו רכבים משם מהכביש .

אין להם ביצים ,ומה שגרוע מכך שהם אפילו לא מרגישים שהם יוצאים טמבלים , אבל הכותרות איתם ולא איתנו :x

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחרי כל הטיעונים הנכונים נגד המשטרה והצורה העקומה שלה לטפל בבעיות והנסיונות לזרוק את ההתנהגות על מגזר מסויים תנסו להבין איך זה נראה לשכנים של נוקיהו - מבחינתם יש שם רכבים שעושים הרבה רעש, נוסעים מהר ועושים תמרונים שהם לא רגילים לראות בכביש, ומכיוון שאנחנו במדינת ישראל, לא רגילים בעצם לראות בשום מקום אחר. מבחינתם אין מושג מי הנהג ומה היכולת שלו והאם הרכב מתוחזק או לא, זה רק מפגע רעש ובטיחות שקורה ליד הבית שלהם. במקום להאשים את כל העולם, אולי כדאי לנסות למצוא פתרון שלא יגרור בלאגנים ותלונות למשטרה?

(למען הסר ספק - לצערי אני לא גר אפילו קרוב למפגש רכב כזה או דומה)

נ.ב.

בהקשר של הקטנוניות המשטרתית - זו הדרך של המשטרה להבהיר ש"עכשיו לוקחת דברים שלך ולא באה בלובה יותר בחיים שלך!", סוג של משחק בעל הבית השתגע כדי להרתיע, ההיטפלות היא בכוונה, לא כי הלוחית רישוי מסוכנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חניתי בין אופנוע משטרתי לבין ניידת עם בוחני תנועה ונראה לי שזה היה באדום לבן בכלל. הבוחן שאל אותי איך האוטו כי הוא בדיוק הזמין לאישתו פריוס פלאג-אין חדשה. מפה לשם האופנוען והבוחן התחילו להתווכח מה יותר משתלם, הפלאג-אין או הרגילה...

זו בדיוק נקודת הזמן בה אתה אמור להבין שהגיע הזמן לקחת את הפריוס.............ולזרוק לתוכה מנוע של סופרה או טויובארו לכל הפחות :lol:

ולגבי לירוק לבאר? עזוב, כולנו חובבי מוטוריקה ובכל זאת שים לב איך מתייחסים פה בפורום לרוכבי אופנועים, למשל (בלי להכליל). ככה שאין מה לצפות לסולידריות, רק בגלל שמועדונים שונים חובבי אותו תחום.

טעות בידך, איפה שיש תרבות ותרבותיות בהחלט אפשר לצפות לסולידריות בין גופים\אנשים החולקים את אותו מכנה משותף, בטח כאשר מדובר בתחביב שהינו רגיש מאוד במדינת ישראל.

אפשר לספר סיפורים עד מחר אבל השורה התחתונה היא שדברים בהחלט יכולים לעבוד טוב יותר ובוא אני אתן לך זוית קצת שונה בתור אחד שנוכח במפגשי מכוניות בכל יום ראשון בבוקר:

לפני שבועיים (אולי שלושה) המועדון בו אני חבר הוזמן על ידי אחד החברים שלנו למפגש ארוחת בוקר שנתי של מועדון אחר (אותו חבר שהזמין אותנו חבר גם במועדון שלנו וגם באותו מועדון שקיים את ארוחת הבוקר).

מתוך כיבוד המועדון שהזמין אותנו לאותו מפגש ייחודי שלו אנחנו הגענו וחנינו במקום אחר, מרוחק מ"אור הזרקורים" של המועדון המזמין, פשוט כי לא רצינו לקחת להם את השואו וחלילה לא להכנס שם לחיכוכים, פשוט אמרנו תודה שהזמינו אותנו ובאנו בפרופיל נמוך, חנינו 150 מ' מהם במיקום שלא מושך את העין, הכל עבר בשלום והיה יופי של בוקר, אכלנו ביחד ארוחת בוקר (אם אפשר לקרוא לקוראסון ומיץ תפוזים ב-150 שקלים ארוחת בוקר), צחקנו, הצטלמנו ונפרדנו לשלום.

אין סיבה שזה לא יקרה גם במפגש נוקיה או WAHTEVER, לתת לקומץ חסרי תרבות להרוס את המפגש כולו זה לא לכבד את התחביב שלכם.

בסופו של יום, גם בעלי האספנות וגם בעלי המשופרות\ספורטיביות\מודרניות חולקים את אותה אהבה למוטוריקה וכולם באים כדי לראות ולהראות ולהנות מהמפגש החברתי שהוא לא פחות מהקטע של הרכבים, כולם סה"כ רוצים להעביר שעתיים בכיף עם אנשים שחולקים את אותו שגעון כמוהם.

זה לא שבעלי ספורטיביות אחרות "מזנבים במועדון ה-5", פשוט אותם בעלי ספורטיביות גם מחפשים מקום בו יוכלו לקבל את אותו שקט שמחפשים בעלי האספנות כי כמו שבעל רכב אספנות שופך הרבה כסף לשיפוץ המכונית שלו ולא רוצה שהכל ירד לטמיון על ידי אדיוט שישתולל ויכנס ברכבו- כנ"ל בעל האימפרזה הגודשת.

מה אני בעצם אומר?

תתעוררו,

אתם בעלי רכבי האספנות חולקים ב-ד-י-ו-ק את אותו תחביב עם בעלי המשופרות, במקום לברוח אחד מהשני- תנסו לשלב ידיים, זה ייצור מפגשים שהם מאוד צבעוניים ורבגוניים, זה ייצור מפגשים גדולים ומרשימים וגם יהפוך את הכל למאורגן יותר וכבונוס יטאטא החוצה את מי שאינו עומד ב"סטנדרטים" מסויימים.

אחד הדברים שכל כך יפים וכייפים במפגשי הנהיגה שלי היא הרבגוניות- שיירה אחת שיש בה את שיא הספורטיביות המודרנית בדמות פרארי למינהם, יש בה ייחוד בדמות מכוניות נדירות בסדרות מוגבלות (מאוד) ויש בה גם קלאסיות- אין יותר צבעוני ויפה מזה ואין שום סיבה שזה לא יוכל להתקיים גם בארץ הקודש- רק צריך שיהיה רצון אמיתי של חברי המועדונים השונים ליצור אטרקציה מוטורית תרבותית אמיתית, אז גם אף אחד לא יחשוש מהכחולים כי סביר להניח שהם בעצמם יגיעו כדי להנות מהאוירה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת? מה זה "המדינה"? יש לך שם, מס' תעודת זהות וקלסתרון?

הכי קל להאשים יצור ערטילאי... ולהמשיך לבכות איך הוא דופק אותנו.

חוקים משתנים וגם תקנות ומה שמניע דברים זה אינטרסים...

אם יש פה משהו אמיתי אז יש לו גם סיכוי.

לדעתי, כולם ירוויחו מהסדרה.

השלב הבא יהיה סגירת עסקים שמעודדים לזה. הם לא מבינים שכדאי להם לצאת מהבועה ולהסדיר את העניין.

כבר שינו את החוק בהקשר של הספורט המוטורי, וזה לא באמת הזיז שום דבר.

הבעיה היא פחות עם החוק. הבעיה עם התפיסה. כשחושבים על מוטוריקה בארץ, חושבים על ילדים ערסים בני 18 בעונדה שנת 80, עשים מרוץ דראג מאולתר בכבישים.

אז נכון, יש ארועים, יש טיולים של מועדונים או טופ 500 של לפני שנה, שמייצרים יותר מודעות. אבל עדין, מבחינת הסביבה כולנו לוקחים חלקב במשהו פגום.

וזה שכמעט תמיד באמת מגיעים אתם הערסים בני ה18, שאין מה לעשות איתם, זה רק מזיק עוד יותר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אתה מציע חוץ מלתאר מצב? לא חידשת כלום.

מה לא הבנת? אני מציע (בהתחשב במה שכתבתי קודם) לחשוב טוב אם בכלל אתה מעוניין בהסדרה של הנושא, בהתחשב בזה שכל משהו מוטורי שהמדינה נוגעת בו, היא הורסת.

בדיוק את מה שאתה אומר, שמעתי לפני יותר-מעשור מהדוחפים הגדולים של חוק הספורט המוטורי- לזכותם ייאמר, שאף אחד לא דמיין שהמצב יהיה כל כך גרוע- הרבה יותר- ממה שהיה לפני החוק.

וקח בחשבון שאני בעד שיפורים, לא נגדם. הבעייה היא בקומץ שמשתולל במקומות כמו נוקיה, עד שבסוף קורה מה שקרה בשישי האחרון.

...

טעות בידך, איפה שיש תרבות ותרבותיות בהחלט אפשר לצפות לסולידריות בין גופים\אנשים החולקים את אותו מכנה משותף, בטח כאשר מדובר בתחביב שהינו רגיש מאוד במדינת ישראל.

רואה את המודגש? זה בדיוק מה שחסר כאן, בוודאי חסר ברמה שתאפשר מה שאתה מדבר עליו.

אתם בעלי רכבי האספנות חולקים ב-ד-י-ו-ק את אותו תחביב עם בעלי המשופרות, במקום לברוח אחד מהשני- תנסו לשלב ידיים, זה ייצור מפגשים שהם מאוד צבעוניים ורבגוניים, זה ייצור מפגשים גדולים ומרשימים וגם יהפוך את הכל למאורגן יותר וכבונוס יטאטא החוצה את מי שאינו עומד ב"סטנדרטים" מסויימים.

אחד הדברים שכל כך יפים וכייפים במפגשי הנהיגה שלי היא הרבגוניות- שיירה אחת שיש בה את שיא הספורטיביות המודרנית בדמות פרארי למינהם, יש בה ייחוד בדמות מכוניות נדירות בסדרות מוגבלות (מאוד) ויש בה גם קלאסיות- אין יותר צבעוני ויפה מזה ואין שום סיבה שזה לא יוכל להתקיים גם בארץ הקודש- רק צריך שיהיה רצון אמיתי של חברי המועדונים השונים ליצור אטרקציה מוטורית תרבותית אמיתית, אז גם אף אחד לא יחשוש מהכחולים כי סביר להניח שהם בעצמם יגיעו כדי להנות מהאוירה.

שיהיה ברור- אני מסכים איתך לחלוטין, אבל בהמשך למה שכתבתי בגוף ההודעה שלך, זה לא יקרה כאן, לצערי. מי שלא מבין למה, שיסתכל בשרשור הזה ויבין שיש קשר הדוק בין הנהיגה שמופיעה בו לבין ההתנהגות של המשתוללים בנוקיה (סתם בחרתי בעמוד 101).

אני פסימיסט? אולי, אבל (לפחות כרגע) גם ריאליסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו מידע האם קיים מקום בעולם שהייתה בו לגליזציה של שיפורים או רשימה שנחשבת כחוקית?

ארה"ב מחולקת למדינות שיש להן חוקים שונים.

יש מספר מדינות שהכול חוקי ויש מדינות עם חוקים לא רחוקים מהחוקים שלנו.

אנגליה זה סיפור אחר.

אם אתה בונה מכונית והיא עומדת בתקנים מסויימים אז היא תעלה על הכביש, לא משנה כמה גלגלים וכמה אלפי סוסים.

סובארו WRX נמכרת עם יותר מ 300 כ"ס מהיבואן.

בשביל זה אנגליה היא המרכז של יצרני מכוניות המרוץ, גם מרוצים אמריקאים מייצרים את רוב החלקים אם לא הכול באנגליה

מה שהיה ביום שישי מזכיר לי את זה

https://www.youtube.com/watch?v=6VqjuMu_h_8

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הסר ספק ועל מנת למנוע שמועות משמועות שונות - מועדון ה 5 לא היה מעורב כלל בפשיטה המישטרתית שנערכה ביום ו' האחרון בחניוני היכל נוקייה.

זה זמן רב מגיעות תלונות מצד השכנים המתגוררים במקום, על כך שכל שישי אחר הצהריים מטרידים את מנוחתם נהגים פרועים חריקות צמיגים וכולי.

מצלמות האבטחה המותקנות שם אימתו את טענותיהם, ולכן הוחלט לשים לזה סוף.

בכל מקרה, למתחם המכוניות הקלאסיות\אספנות הכניסה מותרת לחברי מועדון ה 5 בלבד, כך שהשתוללויות לא נעשות במתחם שהוקצה למועדון ה 5.

בשום פנים ואופן לא נעשתה פנייה יזומה ע"י מי מבעלי התפקידים במועדון, ולא בוצעה שום "הלשנה" כפי שנרמז כאן יותר מפעם אחת.

* אני לא מחזיק בשום תפקיד במועדון ה 5 (למעט ניהול משותף של פורום אספנות), אך החלטתי לברר את הנושא לעומק, מאחר ונשמעו קולות כאלו ואחרים *

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודעה צדקנית חן, מצטער.

השכנים התלוננו על חארקות או על רכבים שלא נראים להם עומדים בתקנות הרישוי?

למה צריך בוחן תנועה להבין שמישהו עושה דריפט?

משטרה של חזירים.

H T A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באנגליה ובארה"ב אין בכלל דבר כזה "שיפור לא חוקי". שינוי מבנה של הרכב מצריך רישוי מחדש (פשוט מאד ולא מצריך שום טובות מאף אחד). שינוי בהספק המנוע וכדומה אינו מצריך שום דבר, למעט הודעה לחברת הביטוח.

דני

אני לא יודע אם זה מדוייק להכליל את כל ארה"ב בעניין השיפורים. למיטב ידעתי בחלק מהמדינות כמו קליפורניה למשל לא כל השיפורים/שינויי מבנה הם חוקיים. בנוסף גם משרד הרישוי שונה בין מדינה למדינה. בפלורידה למשל אין בדיקה שנתית של זיהום אוויר.

בינתיים ממה שראיתי בפלורידה אני יכול להגיד שכל אחד עושה מה שהוא רוצה עם הרכב שלו ואני מתכוון לג'אנטים גדולים (מאוד!) ורחבים, השתלות מנועים, וכל השיפורים למיניהם. לא שמעתי על מקרה אחד של רכב שהורד מהכביש בגלל שיפורים.

אני הולך בקביעות כל יום שיש למפגש מכוניות בתוך מתחם קניות שכולל גם מכוניות אספנות מכל השנים, HOT RODS וכל השאר, אמריקאיות וגם רכבים מיובאים (כולם משופרים). הסדר והארגון פשוט מדהים. כניסה למתחם עולה בין 5-10 דולר.

כל הרכבי אספנות מסודרים לפי שנים ולפי היצרניות, האמריקאיות מסודרות גם כן בעיקר לפי דגמים ובצד השני חונות כל המיובאות.

המפגש מלווה עם נוכחות משטרתית של 4 ניידות בדרך כלל ולפעמים יותר.

מה שאני בא להגיד זה שלדעתי אין עתיד לתחום הזה והוא בחייף לא יוכל לגדול ולהתפתח עם הבירוקרטיה ועם המשטרה שיש בארץ. אולךי אני נשמע פסימי אבל זאת המציאות שיש בארץ וחבל. גם ככה הספורט המוטורי בארץ רחוק שנות אור ממה שקורה בעולם.

המקרה הזה לדעתי הולך לחסל סופית את התחום הזה אלא אם כן מישהו יתעורר וייראה מה קורה במדינות אחרות בעולם.

הפיתרון היחידי בשביל שהמפגשים האלה ימשיכו להתקיים באופן מסודר זה רק בשיתוף עם המשטרה ולגבות סכום סמלי למי שרוצה להציג את הרכב שלו. זו דעתי לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודעה צדקנית חן, מצטער.

השכנים התלוננו על חארקות או על רכבים שלא נראים להם עומדים בתקנות הרישוי?

למה צריך בוחן תנועה להבין שמישהו עושה דריפט?

משטרה של חזירים.

השכנים התלוננו על חראקות ונהיגה פרועה בחניון שסמוך לביתם.

בדיוק בשל הסיבה הזו נאלץ מועדון ה 5 להחליף פעמיים מקומות מפגש, שהיו מוצלחים מאד.

תחביב של אחד לא אמור לפגוע באיכות חיים של אחר.

כנראה שההטפלות של משטרת ישראל, שבחלקה היתה מיותרת וקטנונית להפליא, הינה הדרך היחידה להפסיק את המטרד הזה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן,

מאוד שמח לשמוע שלא כך הדברים ולא היה ל-5 חלק בעניין. באמת הקלה.

אני מאוד מבין את השכנים ואת הבעיה המציקה הזו שהמתפרעים יוצרים במתחם.

המתפרעים פשוט הרסו לעשרות שכנים וחובבים את הסופ"ש ונוסף לכך גם פגעו בכיסם. רק דברים רעים אפשר לאכל לאותם המתפרעים.

אין בעיה שתהיה ניידת במתחם או אפילו 4 למטרות נעלות כמו שמירה על הסדר ובטחון הציבור! לא בכדי לחלק דוחו"ת ולמלא את הכיס של המדינה!

המשטרה פועלת באטימות מוחלטת וזאת עקב חוקים לא חוקים.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה עושה את המקסימום כדי להכניס כסף למדינה, במקום לשמור על הסדר. אני הייתי מאוד שמח אם היו ניידות בכל מפגש שתרחקנה את המשתוללים.

לגבי ארצות הברית, זכור לי שבטופ גיר היה פרק שהם עושים דראג עם המשטרה בפרוייקט שנקרא beat the heat. שמעודד צעירים להתחרות במסלולי דראג מיועדים, נגד ניידות משטרה משופרות.

לנו אפילו מסלול דראג אין (אולי רק הופעות דראג). בטח שלא ניידות משטרה משופרות.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נותר רק לקוות שאחרי המכה הראשונה הזאת שנועדה לטלטל את כל המתפרעים בנוקיה (ולצערי פגעה גם באלה שלא עוול בכפם), המשטרה תראה נוכחות בכל מפגש ומטרתה תהיה הפסקת ההתפרעויות שם ולא הכנסת כסף למדינה.

מספיק שתהיה ניידת אחת בכל מפגש שתראה נוכחות ואף אחד לא יעז להתפרע במפגש.

אני מקווה שהמפגשים בנוקיה ימשיכו להוות מוקד מפגש הן למועדון ה-5 והן למי שרוצה להציג בצורה נאותה את רכבו.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נותר רק לקוות שאחרי המכה הראשונה הזאת שנועדה לטלטל את כל המתפרעים בנוקיה (ולצערי פגעה גם באלה שלא עוול בכפם), המשטרה תראה נוכחות בכל מפגש ומטרתה תהיה הפסקת ההתפרעויות שם ולא הכנסת כסף למדינה.

מספיק שתהיה ניידת אחת בכל מפגש שתראה נוכחות ואף אחד לא יעז להתפרע במפגש.

אני מקווה שהמפגשים בנוקיה ימשיכו להוות מוקד מפגש הן למועדון ה-5 והן למי שרוצה להציג בצורה נאותה את רכבו.

+1 ואני מאמין שכולנו היינו רוצים מקום שאפשר להציג, להתרשם לדבר ומה לא בלי התפרעויות :)

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין יש כל שבוע מפגשים במתכונת סגורה עם 15-20 רכבים בערך.

פשוט לא כל העולם ואישתו יודעים על זה כי אם ידעו אז יקרה מה שקרה בשישי.

ביד אליהו זה היה עניין של זמן עד שיורידו את כולם מהכביש, כל שבוע עשרות רכבים משופרים באותו מקום באותה שעה.

בלי שום קשר להתפרעויות או לא.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...