Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וידויה של אסתי

shayy
שימו לב! השרשור הזה בן 3657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כתיבה בהחלט מזווית שונה ומעניינת.

תתחדש ותתיישן וכמובן תהנה

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד פשוט:

רוצה סטיישן? יש רק לאיילון.

רוצה 5ד? יש רק לדלק.

רוצה קסנון? יש רק לאיילון.

רוצה סאן רוף? יש רק לדלק.

לא אכפת לך אבל משנה לך משך האחריות? - דלק.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד פשוט:

רוצה סטיישן? יש רק לאיילון.

רוצה 5ד? יש רק לדלק.

רוצה קסנון? יש רק לאיילון.

רוצה סאן רוף? יש רק לדלק.

לא אכפת לך אבל משנה לך משך האחריות? - דלק.

צריך לחבר את שנייהם כדי לקבל חבילה אחת שלמה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ST או אסתי, מה זה משנה. יופי של רכבים היו לך ברשימת הכלות בהזמנה ובחרת בזו שהיא גם "מוכרת תפוחים" וגם יודעת לבשל למשפחה - כלה לחיים. תהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה איזה מזל שנכנסתי לשרשור הזה, לפי הכותרת חשבתי כמו אחרים שמדובר בסובארו sti ומאחר והדגם ישן הוא לא מעניין. אני פשוט יושב בהצגה משעממת עם הבנות, כל כך משעממת שהחלטתי להיכנס לשרשור וגם בכל זאת שם השרשור מסקרן.

אז תתחדש ותהנה כמובן :wink: ואני בדיוק העלתי קישור למבחן השוואתי בו הפוקוס יצאה פחות מחמיאה, אם הייתי קורא את השרשור שלך קודם, הייתי חושב פעמיים, כדי לעשות לך קבלת פנים חמימה יותר :-D

בכל אופן כבר ראיתי שהגבת בנושא זה ומה שאתה חושב ומרגיש לגבי st זה מה שקובע בשבילך. זאת בחירה אמיצה ללכת עם הלב ולא לפי מה שכותבים העיתונאים ולא בחירה של רכבים שנחשבים טובים יותר.

דרך אגב צדקתי בבחירת הרכב, רק טעיתי בתצורה- סטיישן במקום האצ׳בק וביבואן- איילון במקום דלק. לא רע :lol:

אהבתי את נקודות המבט בכתיבה, נותנות ייחוד ועניין.

מחכים לתמונות וסקירה (אתה ״חייב״ לנו גם סקירה על ה- smax, או שאולי פיספסתי שרשור שלך עליה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנון, תרגיש בנוח עם הקישור שהבאת. קראתי ולא הופתעתי.

מבחנים זה דבר חשוב ובאמת אנשים משווים מוצרים ותכונות לפני שהם רוכשים.

אבל, במיוחד במוצרים שמוכוונים יותר לרגש ופחות להגיון, אין תחליף לחוויה האישית.

מבחינתי, הפוקוס לא פחות מהנה בנהיגת כיף ופחות מקריבה בשאר הזמן (מנוע גמיש, נוחות ו 5 דלתות). יש לה מיקס טוב.

מבחנים מאוד מתקשים להמחיש כיף לקורא. יותר קל לסכם במהיר יותר או פחות.

האמת שיש כמה מכוניות איטיות יותר מהנות אף יותר... ככה שזה לא המדד לצרכים שלי.

לגבי ה s max, אתה צודק ובתקווה שבחודש הקרוב אמצא את הזמן לסיקור שנתיים.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בכל אופן כבר ראיתי שהגבת בנושא זה ומה שאתה חושב ומרגיש לגבי st זה מה שקובע בשבילך. זאת בחירה אמיצה ללכת עם הלב ולא לפי מה שכותבים העיתונאים ולא בחירה של רכבים שנחשבים טובים יותר.

זו לא בחירה אמיצה, זו בחירה מושכלת מאד. לדעתי זה מטופש לפסול מכונית שאהבת לנהוג בה כי מישהו אחר שבמקרה הוא כתב רכב קבע שלטעמו היא לא משהו.

צריך להבין שמבחני רכב הם בסופו של דבר דעה אישית. לדעתי, מבחן טוב לאו דווקא יתמקד ב"מי הכי טוב" אלא יציג סקירה כמה שיותר מקיפה של כל המתחרות, ובסוף יסכם הכל להשוואה שתגרום לקורא התלבטות, כמו שהיתה לכותב, ולא דעה נחרצת כמו: "זה הכי טוב, כל השאר זבל".

תתחדש! כל מכונית מיוחדת שמכניסה קצת צבע ועניין לעדר הליסינג והג'יפונים בדרכים, הרי זה מבורך!

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה!

אני רק שאלה: האין עצם ההמנעות מב.מ.וו 135 בגלל שיקולים זרים לטיב הרכב הוא אקט תדמיתי גרידא?

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה!

אני רק שאלה: האין עצם ההמנעות מב.מ.וו 135 בגלל שיקולים זרים לטיב הרכב הוא אקט תדמיתי גרידא?

חד משמעי אתה צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי, הפוקוס לא פחות מהנה בנהיגת כיף ופחות מקריבה בשאר הזמן (מנוע גמיש, נוחות ו 5 דלתות). יש לה מיקס טוב.

כשאני חושב על זה, אין באמת אופציה אחרת בארץ, מלבד הפוקוס ST, לרכב ספורטיבי קומפקטי (ולא סופר מיני או מיני), עם 5 דלתות ועם גיר ידני, או שאני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ג׳ולייטה, וסדרה 1 ואולי עוד...

avia הקדמת אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...