Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וידויה של אסתי

shayy
שימו לב! השרשור הזה בן 3657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שי, עצה חברית, אל תקח קשה כל דבר, אחרת אתה זה שיגמור בסוף בצד הלא טוב והרכב יישאר בסדר. באמת. בסך הכל מכונה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיף לקרוא, שמח בשמחתך :-) 235 זה הרבה, הייתי בטוח שזה 225. דווח בקיץ איך המזגן.

מידה מקורית. שום שינוי. 235/40/18.

נשמע שאתה מאוהב בצורה קשה , רכב מאד יפה ובכלל הצבע הלבן מאד מחמיא !

אכן...וזה משתפר. היום למשל הייתה נסיעה ארוכה. הייתה שקטה לחלוטין וגם נוחה וכשנדרש...

שי, עצה חברית, אל תקח קשה כל דבר, אחרת אתה זה שיגמור בסוף בצד הלא טוב והרכב יישאר בסדר. באמת. בסך הכל מכונה.

צודק. בתאכל'ס אני כזה... יש פרופורציות.

תמונה משפחתית:

ST 2.jpg

עריכה אחרונה על ידי shayy

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע ... אני חייב לציין שאתה חולה בראש ... אני קורא את כל השטויות הקטנות שמרגיזות אותך

ולא מבין למה אתה לא יכול להרגע וזהו ... ואז נזכר סעמק ... גם אני כזה!

ועוד משהו ... אני שם לב שאתה בכלל לא נוסע .... את הרכב שלי קניתי אחריך ואני כבר עם 10K ....

מה יהיה ? קנית אותו להסתכל עליו או לנסוע ?

האבולוציה שלי:

Polo GTI 2013 -> Peugeot 208 GTi 2016 Manual

Mazda 3 2012 -> Seat Leon FR DSG 2010 -> Chevrolet Spark 2013

Peugeot 309 Manual 1991 -> Toyota Corolla (1992) automatic -> Mazda 3 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה החניות האלו? נראה שבבניין שלך החניות רחבות מאוד... (תראה על מה אני מדבר:lol:)

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה החניות האלו? נראה שבבניין שלך החניות רחבות מאוד... (תראה על מה אני מדבר:lol:)

לא רק זה, גם את שתי החניות שלו תוחמים עמודים, אז הסיכוי שהשכנים ידפקו לו את האוטו עם הדלת קטן.

הרווחת.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו כל שנותר הוא לצבוע את הגאנטים בשחור :)

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, ממש לא בשחור - רק בגאן מטאל, כמו שמגיע בחבילת האיבזור האופציונלית (כנ"ל בפיאטסה ST).

הן יפות יחדיו, זו לצד זו, צבועות להן בלבן "קפוא". ללא ספק אחד הצבעים שהולמים מאוד את הפורדים השונים - ובכלל, את מרבית הרכבים.

תמשיך לעשות חיים ולהנות. אין ספק שלפוקוס יש המון מה לומר בנושא - כיף גדול היא. ככה זה שהבסיס טוב למדי, ניתן להפוך אותו לטוב מאוד.

מקווה שמתישהו תחליטו - אתה והפוקוס - להצטרף אלינו לטיול וצילומים - יחד עם האחות החלושה, האחות הקטנה והשובבה וחברות שונות.

עריכה אחרונה על ידי RS

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה משפחתית:

מבין השתיים הייתי מעדיף כמובן את .... ה- smax :-)

כמעט הרכב המושלם למשפחה (מבחינת תכונותיו ולא מבחינת פרמטרים כלכליים) ועוד בגירסת הטיטניום כמו שלך זאת הקצפת שבדובדבן (אבל אתה יכול להרחיב יותר).

זה ששני הרכבים נמכרים בערך באותו המחיר (ה- smax בגירסת הבסיס אפילו זול משמעותית מהפוקוס st), כאשר לשניהם אותו מנוע, ל-smax אפילו גיר כפול מצמדים שהרבה יותר יקר לייצור מגיר ידני (ראו ההפרשים במחיר בגרסאות הפוקוס בעלי גיר כפול מצמדים וגיר ידני) וה- smax מציע כמובן הרבה יותר מהכל, מלבד ממתלים ומכלולים נלווים ספורטיביים יותר בפוקוס st, מצביע על הגזילה שבמחיר הפוקוס st (אם מכניסים למשוואה את המונדיאו בגירסת הבסיס עם אותם המכלולים הפער עוד מתעצם).

דרך אגב שי, האם ה- smax יכול להוות תחליף כלשהו ל- st מבחינת מאפיינים ספורטיביים או שזה לא קרוב אפילו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טבעי שנושא ההשוואה ופרמטרים כלכליים יעלו לאור הזוגיות הזו. אבל אין מה להשוות.

לגבי ה S_MAX והכדאיות הכלכלית - בטווח המחיר הזה היא הטובה ביותר. לפחות מתי שנרכשה. והטוב ביותר עולה יותר. האם התוספת מצדיקה או לא זו שאלה אחרת. אבל האלטרנטיבה טובה פחות.

ה S_MAX, לרוב האנשים תתן יותר כמעט תמיד בכל מצב. זה נכון. היא מהירה מאוד, ברוב המצבים תגיע מ A ל B לא פחות מהר ובוודאי יותר בנוחות מה ST. אומרים שהיא מיניוואן ספורטיבי. נגיד. היא בהחלט נהנית משלדה מעולה והתנהגות משובחת שיכולה להתחרות בתוצרת גרמנית במחיר כפול ויותר בלי להשפיל מבט. לא מיניוואנים, מכוניות מנהלים.

עד שלא תנהג במכונית ספורטיבית אמיתית, אתה תאמין כשתעלה ל S_MAX שהיא ספורטיבית. חזקה מאוד, מהירה ואוחזת.

מכונית ספורטיבית זה משהו אחר. מכונית שלנהג יש מעורבות גבוהה, יכולת לבוא לידי ביטוי, הנוחות והשקט מוקרבים לטובת תשדורת, אחיזה, היזון וצלילי קרב. ה ST שם ובגדול. לא פעם המחיר גבוה מדי, בוודאי למי שלא יודע להגיע לרגעים האלו שבהם הוא נהנה מהאקסטרא שלכל מכונית אחרת, שאינה ספורטבית, אפילו אם היא מהירה, אין.

כשאתה נוהג בספורטיבית, אם אתה אוהב את זה, אתה מהר מאוד מבין למה היא מזמינה אותך...

מהנה מאוד לנהוג בשתיהן.

עריכה אחרונה על ידי shayy

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...