Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס ST סטיישן .

איילון מוטורס
שימו לב! השרשור הזה בן 3789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כבר נוהג בביצה מרובעת בסגנון, 159 סטיישן ידנית כך שאני בהחלט בקהל היעד שלכם.

בהעדר מחליפה אמיתית ל159 בסגמנט אני בהחלט אשקול בחיוב ST סטיישן.

בשבילי אחת לבנה עם פול אבזור אבל בלי סן רוף בבקשה.

מחיר? 170-190 כתלות באבזור נשמע סביר.

רק תעשו טובה, אם במקרה יש גרסת גיר רובוטי תשאירו אותה באירופה :wink:

עריכה:

אני לא יודע אם יש בפורד "חבילות" ניהוג/ספורט אבל אם יש יהיה נחמד מאוד אם תציעו אותן כאופציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 341
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כרכב הבא שלי בהחלט אשקול פיאסטה ST או פוקוס ST.

בגרסת סטיישן לדעתי הן הרבה יותר אטרקטיביות כי ככה כל המשפחה מאושרת.

חוץ מזה יש משהו סקסי בסטיישן חזק :-P

וכמו שאמרו, ידנית, ידנית, ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית מעניינת מאוד.

אם היא מהנה כמו ההאצ׳ הרי שזו חבילה מפתה מאוד.

לשאלתכם, הציעו את גרסת ה mountune:

http://www.autoexpress.co.uk/ford/focus/65459/ford-focus-st-mountune-review

הגרסה המתוגברת זוכה לאחריות יצרן מלאה!

בנוסף הציעו גרסה בעלת אבזור בסיסי עם אפשרויות לתוספות מקטלוג היצרן.

בהצלחה!

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערות באדום:

רשמתי את המחיר שאני חושב שיביא למכירות סבירות, זהו באמת מחיר נמוך יחסית לגירסת ההאצ'בק ומחירי המתחרות הישירות (מסוג האצ'בק), אבל איילון מוטורוס רוכשים רכבים מסוכני משנה, עודפים וכיוצ"ב ולכן אולי יכולים לתמחר את הרכב במחיר כזה, בייחוד כעת לאור המשבר הכלכלי באירופה.

זה בערך כמו להגיד שאם פוקוס 1.6 ל' אוטומטית תימכר ב-95000 שקלים אז המכירות יהיו "סבירות". לא, ב-165K צריך להיות מטומטם בשביל להעדיף כל מכונית ספורטיבית אחרת שנמכרת בארץ. במחיר כזה היא פשוט שוברת את השוק. ולא, הוא לא אפשרי מהסיבות שכבר ציינתי ומכיוון שכל המתחרות הן צפונה מ-200K.

אני חושב שמי שבאמת מתעניין בגירסה ספורטיבית שכזאת, לא ירכוש את גירסת הסטיישן אלא את גירסת ההאצ'בק. מי שמתעניין ברכישת גירסת הסטיישן, הוא אדם בעל משפחה שזקוק למרכב זה, דהיינו לא רק הספורטיביות נמצאת בראש סדר העדיפויות שלו אלא גם השימושיות. בתחום השימושיות הסקודה אוקטביה סטיישן 1.8 טובה יותר מהפוקוס וובתחום הביצועים היא אופצית הסטיישן היחידה שמתקרבת לנתוני הביצועים היבשים של הפוקוס ST, למרות האופי הלא ספורטיבי, לכן גם היא בתמונה לדעתי.

מה הקשר בין האוקטביה 1.8 עם ה-180 כ"ס והכיול המשפחתי לבין ה-ST עם ה-250 כ"ס והכיול הספורטיבי? אם אתה מתעניין בה, תשווה בבקשה לפוקוס אקובוסט הרגילה.

אפילו אם ניקח דוגמא פחות קיצונית של רכב האצ'בק ולא גירסת סטיישן, ואני מתכוון לגולף החדשה, נשאלת השאלה למה הגולף החדשה לא נמכרת בגירסת 1.8 כמו באחיותיה לקבוצה (סיאט וסקודה, אולי יש גירסה כזאת בחו"ל אני לא יודע) ויש קפיצה ישר מדגם ה- 1.4 לדגם ה- GTI. התשובה לכך היא לדעתי שאם הייתה נמכרת גירסת 1.8, במחיר נמוך משמעותית מגירסת ה- GTI, היא הייתה פוגעת אנושות במכירות גירסת ה- GTI, לאור פער הביצועים הזניח שהיה צפוי להיות ולמרות האופי הלא ספורטיבי שהיה צפוי להיות מנת גירסת ה- 1.8. מרבית האנשים (להבדיל מקומץ הארד קור שרוצים רכב ספורטיבי בכמה שפחות פשרות) יהיו מוכנים להתפשר על ספורטיביות, המחיר משחק תפקיד אין מה לעשות.

הגולף החדשה לא נמכרת בגרסת 1.8 כי אין כזאת. נקסט.

על אותו משקל מאחר ומכירות גולף 1.8, אם הייתה נמכרת, היו גבוהות בהרבה מקומץ מכירות הגולף GTI, כך גם מכירות סקודה אוקטביה 1.8 יהיו גבוהות בהרבה מקומץ המכירות הנמוף אף יותר של הפורד פוקוס ה- ST שיהיו, אם האחרונה תתומחר גבוה יותר משמעותית.

לכן אם הפוקוס תימכר במחיר של כ- 165 א' ש"ח, המכירות יהיו סבירות. למעלה מכך חבל על הזמן ועל הטירחה של איילון מוטורס.

אני חושב שברגע שקנית את רכב נשות הכדורגלנים האולטימטיבי איבדת את זכות הבעת הדעה לגבי אסטטיקה של רכבים... לא קיבלת איתו וואוצ'ר לבניית ציפורניים חינם?

8)

תראה לי אשת כדורגלן אחד שנוהגת ב-370Z :-P

וחוצמזה, לי יש בכלל ב.נ.וו :lol:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קסנון שימושי מאוד בתנאי תאורה קשים, אבל יש לי תחושה שלמרבית מתלהבי הקסנון כאן הוא יהיה שימושי אפילו פחות ממה שהיכולות הדינאמיות של הפוקוס יהיו עבורם :-P

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מטורף. ההוט האץ׳ הכי טובה שתהיה כאן ללא ספק.

הייתי שמח מאוד לראות כאלו כאן בארץ. כמובן שעדיף רמת גימור שתהיה בינונית ומעלה מבחינת סטנדרטים.

והתמחור- יש מצב שאם תוזילו קצת ביחס למתחרה תקבלו פיצוי בגין יותר מכירות. סהכ מבחינת ביצועים והנאת נהיגה הרכב הזה לוקח את הgti המוכרת בסיבוב. מנוע 2 ליטר אקו בוסט 250 כס ומווסת רעש מנוע ושילדה יעשו את שלהם.

Subaru Impreza 1.6 04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קסנון שימושי מאוד בתנאי תאורה קשים, אבל יש לי תחושה שלמרבית מתלהבי הקסנון כאן הוא יהיה שימושי אפילו פחות ממה שהיכולות הדינאמיות של הפוקוס יהיו עבורם :-P

אתה אומר פה שקסנון לא מוסיף 25 סוסים ו5 קג״מים?!

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מאלה שהגיבו בשם בעלי משפחה הם באמת בעלי משפחה?

אני חובב רכב בעל משפחה (ואני חושב שכולם מסכימים שמי שאינו חובב רכב לא ישקול כלל רכישת פוקוס ST), וכשאני קונה רכב משפחתי, מעניין אותי בעיקר נוחות, שימושיות ובטיחות, וביצועים שיספיקו לסחוב מטען מלא לטיול בהרים. לא יותר. אל תשכחו שהרכב הזה צריך לשמש יומיום את כל המשפחה.

המכונית המשפחתית היא לא זו שתספק את רצונותיו הספורטיביים של הנהג החובב.

ניסיתי את זה כבר עם 156 סטיישן, ומצאתי שמספר הפעמים שהגעתי לקו האדום או שבאמת נהניתי מההיגוי הנפלא של האוטו היה מועט ביותר.

חובב רכב אמיתי לא ירצה להתפשר על הרכב המשפחתי וגם לא ירצה להתפשר על רכב הכיף שלו.

המשמעות? צריך להחזיק שתי מכוניות וזה אכן מה שאני עושה.

אין כסף, בטח תגידו.

אז קונים משומשות.

את העלות המשוערת של פוקוס ST סטיישן אפשר לחלק יופי בין קשקאי משומשת למשהו מהיר וחזק וישן קצת יותר (לא חייב עד כדי כך ישן כמו הצעצוע שלי).

בקיצור, אני אישית לא הייתי קונה ST סטיישן גם אם היה לי את הכסף.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...