Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פלסטלינה, פלסטלינה, פלסטלינה

שימו לב! השרשור הזה בן 3922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שחכתי קצת מהביקורת אבל היום ניסיתי את הפלסטלינה הסינית לראשונה, על פניו (צבע, תחושה) היא זהה ליקרה, אבל אחרי שימוש בהחלט היה הבדל, אומנם הרכב לא היה ממש זקוק לפלסטלינה אבל עשיתי ניסיון כדי לנסות.

כמו שאמרתי התחושה היא זהה (דביקות וכו') אבל בעבודה ניתן להרגיש בהבדל, הסינית יותר עדינה (לא ברמת האגרסביות שלה [את זה לא בדקתי] אלא ברגישות שלה) היא מתפרקת מהר מאוד (אני לא ממש יודע איך לתאר את זה, היא כמו נקרעת וניתן לראות פתאום אזורים לבנים יותר), בזמן הלישה ניתן להבחין בזה ובזמן העבודה ניתן ממש להרגיש שהפלסטלינה פשוט נמעכת (לא הפעלתי יותר מידי לחץ).

בקרוב (סוף סוף נכנס הכסף מהביטוח) יגיע הרכב החדש, ואני יעשה השוואה מסודרת שתכלול גם את היכולות של הפלסטלינות.

הערה, היום (או אתמול) עלה האתר של מגווריס ישראל לאוויר, אחד הדברים ששמתי לב אליהם היה חבילות של 50 גרם פלסטלינה (לא בתוך קיט), בתערוכת אוטומוטור אני אשאל האם זאת אותה הפלסטלינה שיש בקיט ובמידה וכן אני ארכוש לעצמי כמה, את הפלסטלינה הזאת מאוד אהבתי.

סיכום, ניתן להרגיש בהבדל אבל מבחינת הסרת מזמהמים (שזה מה שחשוב בעצם) אני לא יודע (באמת הפח היה די נקי ממזהמים, לפחות ליד בלתי מזויינת [בלי שקית]).

כרגע הייתי ממליץ או ללכת על פלסטלינה של חברה בינונית (קארפלן למשל) כדי לא לקבל חתול בשק או (אם אתם רוצים להשקיע) 100 גרם פלסטלינה של CG.

במידה וזאת הפלסטלינה הראשונה, ורוצים לחסוך כמה שיותר (כדי להתנסות ולראות אם זה מתאים לכם) לכו על הסינית.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפי מה שהבנתי אותך אין שום סיבה להוציא עוד 100-150 ש"ח על 180 גרם פלסטלינה, גם היא הסינית נהרסת מהר ומשמשת כחד פעמית היא עושה את העבודה הנדרשת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין נכון אני לא רואה סיבה להוציא כ"כ הרבה כסף על פלסטלינה, אבל אולי כן כדאי לשקול פלסטלינה מיצרן מוכר (קארפלן) ולא סינית.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקארפלאן הלבנה מאוד מאוד קשה ולא נוחה לשימוש, מניסיון.

אני עוד מחכה לפלסטלינה של DJ שתגיע, ואז אעלה ביקורת.

יש לי איזה 3 חתיכות של סינית כחולה, היא עדינה בהרבה מה״איכותיות״.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התנסתי בקארפלן אבל נתתי אותה כדוגמא, זאת חברה איכותית ואמינה מצד אחד אבל מצד שני לא איזה משהו סיני שאתה לא יודע מה תקבל.

הסינית גם פחות עמידה (היא באמת חד פעמים לעומת של CG שאני יכול להשתמש בחתיכה עוד איזה פעם).

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שהיא לא איכותית, היא דווקא טובה ונתנה אחלה תוצאות, אבל אין לה נוחות עבודה כלל.

והסיניות אכן חד פעמיות, אני חותך לחתיכות קטנות ותמיד זורק אחרי השימוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין לדעת מה תהייה התוצאה במבחן "טעימות" עיוור, כשהמשתמש לא יודע איזו פלסטלינה יקרה ואיזו עולה פחות מעשירית המחיר.

יש לי הרגשה שבמבחן כזה לא תתקבל תוצאה חד משמעית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאדם לא מנוסה לא יבחין בהבדל אבל מי שמשתמש באופן קבוע בפלסטלינות האלה יבחין בהבדל.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הרגשתי הבדל דווקא בין הקארפלאן לסינית הכחולה, יכול להישבע שיש הבדל ולא פסיכולוגי, כי דווקא הייתי בטוח שהסינית עדיפה.

ברכב לבן (שמים לב בקלות בצבע לבן) עם ״זיהומים״ קשים ונקודות, צריך ״לשפשף״ עם הכחולה הסינית הרבה יותר מהקארפלן או CG, יכול להיות שמדובר ברמות חוזק שלהם, ושהכחולה אולי עדינה מידיי, אבל זו הרגשתי.

למרות שחד משמעית הכחולה הסינית משתלמת מאוד, ואני משתמש בה גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
אשמח לקבל לינק לפלסטלינה סינית שנמכרת באייבי .

תודה מראש .

בהצלחה

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.XMagic+Car+Clean+Clay+Bar+&_nkw=Magic+Car+Clean+Clay+Bar+&_sacat=0&_from=R40

רק שתדע שאני דיטיילינגר

דיטיילינג + דיטיילר = דיטיילינגר :vamp:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין לדעת מה תהייה התוצאה במבחן "טעימות" עיוור, כשהמשתמש לא יודע איזו פלסטלינה יקרה ואיזו עולה פחות מעשירית המחיר.

יש לי הרגשה שבמבחן כזה לא תתקבל תוצאה חד משמעית.

קדימה,אני בא,ואני יוכיח לך שהגישה שלך היא לא נכונה,אני רציני לחלוטין!.

גם בלי להשתמש על הרכב אני יגיד לך מה הסיני.

סתם בשביל הספורט אני מוכן גם לערב סכום כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הקישור , הזמנתי פלסטלינה -סינית , 3 יחידות .

מקווה שתעשה את העבודה .

אשמח לקבל קישור לספוגיות איתן ניתן יהיה ליישם את הפוליש ואת הווקס ,מאייבי וכן מטליות מיקרופיבר ...

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...