Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורות ערפל - למה זה טוב?

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 7158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סמל עבירה: 05535

סעיף תקנה: ס' 107 ד

תאור עבירה: שימוש בפנסי ערפל

סוג עבירה: התנהגות בצומת

ניקוד: 00

תודה על המידע!

קנס של 250 ש"ח - בדיוק כמו על עבירת מהירות.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יצא לנהוג (ב2 בלילה) בערפל הזה אחרי יציאה עם חברים.

לי באוטו אין פנסי ערפל אז נסעתי בעירוני עם אורות גבוהים (אם הבחנתי באוטו אחר אז סגרתי אותם מיד).

וכאן רציתי לשאול האם מותר להרכיב באוטו פנסי ערפל אם הם לא באו עם האוטו בתור סטנדרט?

הרכב הוא סובארו לאונה 89. אני גם לא שמתי לב למקום מיוחד שבו אפשר להרכיב אותם.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד התלוננו שפנסי ערפל מסנוורים, אז ראיתי WRX עם הפנסי ערפל המקוריים שנוסע בעיר תמיד עם הפנסים דלוקים(אפילו ביום) אבל זה לא מסנוור בכלל, זה מסנוור באותה מידה כמו האורות דרך הרגילים.

וזה עוד הפנסים של האימפרזה, שלא נדבר על הפנסים הקטנים שיש למכוניות כמו אאודי, פולקסווגן, סקודה וכדומה, שבכלל לא מסנוורים.

לדעתי פנסי ערפל עוזרים מלבד בערפל, במקומות חשוכים לגמרי, הם מאירים את הקרקע הקרובה לאוטו ועוזרים למקרה שיש משהו על הדרך שלא כדאי לעלות עליו.

קיצר, הפנסי ערפל היחידים שמסנוורים הם הלא מקוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי באוטו אין פנסי ערפל אז נסעתי בעירוני עם אורות גבוהים (אם הבחנתי באוטו אחר אז סגרתי אותם מיד).

וכאן רציתי לשאול האם מותר להרכיב באוטו פנסי ערפל אם הם לא באו עם האוטו בתור סטנדרט?

א. במקרה של ערפל כבד, לא כדאי להשתמש באורות הגבוהים. סביר להניח שהאור רק יסנוור אותך, ולכן גם יעזור לך לראות טוב יותר את הדרך.

ב. לא, אי אפשר להרכיב פנסי ערפל לרכב שלא הגיע עם פנסי ערפל. לפחות לא בדרך הקלה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. במקרה של ערפל כבד, לא כדאי להשתמש באורות הגבוהים. סביר להניח שהאור רק יסנוור אותך, ולכן גם יעזור לך לראות טוב יותר את הדרך.

ב. לא, אי אפשר להרכיב פנסי ערפל לרכב שלא הגיע עם פנסי ערפל. לפחות לא בדרך הקלה.

ובכן מר פיק, אני חושב שאני אצליח לחיות ללא פנסי ערפל קדמיים אבל הנה משהו שבדקתי כרגע:

שמתי לב שיש לי כפתור להפעלת פנסי ערפל, למרות שאין לי בכלל פנסי ערפל! חשבתי טוב טוב ואז נזכרתי שיש לי מאחור 2 מנורות שבאופן קבוע לא נדלקות. אז הדלקתי את האורות ולחצתי על הכפתור של פנסי הערפל והעפתי מבט לאחור...

הפלא בפלא הן נדלקו!!! עכשיו השאלה שלי היא, כמה חוקי זה לנסוע בלילה רגיל ובהיר כשהם דלוקים והאם הם מסנוורים?

תמונה מצורפת, יוסי.

ללא שם.JPG

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן מר פיק, אני חושב שאני אצליח לחיות ללא פנסי ערפל קדמיים אבל הנה משהו שבדקתי כרגע:

שמתי לב שיש לי כפתור להפעלת פנסי ערפל, למרות שאין לי בכלל פנסי ערפל! חשבתי טוב טוב ואז נזכרתי שיש לי מאחור 2 מנורות שבאופן קבוע לא נדלקות. אז הדלקתי את האורות ולחצתי על הכפתור של פנסי הערפל והעפתי מבט לאחור...

הפלא בפלא הן נדלקו!!! עכשיו השאלה שלי היא, כמה חוקי זה לנסוע בלילה רגיל ובהיר כשהם דלוקים והאם הם מסנוורים?

תמונה מצורפת, יוסי.

לא חוקי, מסנוור בטירוף ומעצבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חוקי, מסנוור בטירוף ומעצבן.
נסעתי פעם אחרי איזו מישהי עם אור ערפל מאחורה.

ברמזור סימנתי לה לפתוח את החלון ואמרתי (בנימוס) שהאור ערפל של דולק, ושזה מאוד מסנוור...

אז היא כיבתה את האורות לגמרי :?

לך תבנה מדינה :wink: ...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שכמעט עשית תאונה אך ורק בגלל הפנסי ערפל שלו...הרי זה כ"כ מסנוור. אולי אותו אחד לקח שני פרוז'קטורים של מגרשי כדורגל ושם אותם בצידי הפגוש שלו. אם כן, אז באמת הוא סינוור אותך יותר מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...