Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו "מבשם האויר" המומלץ ביותר?

שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לציין כאן את האכזבה שלי מקליפורניה בפחית המרובעת החדשה. זה פשוט לא אותו הריח, ולא מחזיק באותו חוזק ועוצמה כמו העיגול הרגיל.

או שנפלתי על פחית בלאי מסונול.

ריח דובדבן.

גם אני קניתי , הריח נגמר בפתיחת החלון הראשונה ברכב.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את הפחיות החדשות בריח וניל, כבר שלושה חודשים אצלי באוטו ומריחים מצויין,

אמנם מן הסתם בפתיחת החלון הראשונה הריח יעלם, מן הסתם?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את הפחיות החדשות בריח וניל, כבר שלושה חודשים אצלי באוטו ומריחים מצויין,

אמנם מן הסתם בפתיחת החלון הראשונה הריח יעלם, מן הסתם?

הריח נעלם והקופסה לא הפיקה ריח נוסף עוד לעולם. :roll: זו הכוונה.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לגמרי, אני נוסע תמיד בשעות הערב עם חלון פתוח, סוגר את הפחית ולאחר מכן כשהרכב סגור אני פותח שוב כדי שיהיה נעים.

אין למה בתאכלס כשהחלון פתוח.

אבל מבחינת החוזק לדעתי בפחיות העגולות הן יותר חזקות, אני קניתי עכשיו מרובעת נוספת בריח של COOL או משהו כזה, ירקרקה, נבדוק אותה אם שווה משהו

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי קנה לפני בערך חודשיים פחית ריח של קליפורניה והיא החזיקה בערך חודש וחצי (למרות שאחרי שאנחנו התרגלנו לריח כבר לא שמנו לב אבל כל מי שנכנס לרכב ציין שהוא מריח מדובדבן ;) ) בעיקרון הוא עשה מה שהרוב עושים- פותחים קצת ואז עוד קצת... עד שבסוף הפחית מגולה לגמרי.

זה לא החזיק יותר מדי,אולי אפילו קצת פחות מחודש וחצי וצריך לקנות חדשות. יש מקום שאפשר לקנות ממנו בזול? (מצידי שיהיה גם מאיביי..) אגב,יש ריחן אחר מומלץ לאוטו שיכול לעזור? רצוי לא משהו שנתפס בתריסי המזגן או משהו בסגנון כי ברכב הקודם זה שבר אותם.

הרצתי קצת חיפוש בפורופ (אני חדש כמו שניתן לראות) ואני חושב שדיי הגעתי למסקנה שפחיות הכי עדיף.

השאלה היא מאיפה ניתן להשיג וכמה שיותר בזול.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדי פעם יש מבצעים עם הפחיות שמוכרים 2 ב-30 שזה יוצא די זול.

אני מכיר את המבצעים האלה בעיקר מתחנות דלק סונול ופז ספציפיות בבאר שבע, תבדוק במקום מגורייך ותציץ מדי פעם בתחנות דלק אולי תתפוס משהו.

אגב, לא הכל וורוד בעולם הפחיות, הדובדבן אכן חזק ונהדר ומחזיק זמן רב, אבל שמתי פחית ריח משהו בניחוח הוואי לא זוכר בדיוק ובקושי הבחנתי בריח.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי קופסה מרובעת של קליפורניה אפשרות סגירה שונות בריח טורי/דובדבן 3 חודש ואחרי 3 חודש הפכתי את הקובייה ולא תאמינו החזיק עוד חודש

רק שתדע שאני דיטיילינגר

דיטיילינג + דיטיילר = דיטיילינגר :vamp:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי קופסה מרובעת של קליפורניה אפשרות סגירה שונות בריח טורי/דובדבן 3 חודש ואחרי 3 חודש הפכתי את הקובייה ולא תאמינו החזיק עוד חודש

מאיפה קנית? ניתן להשיג איפשהו בכמויות קטנות (נניח 5-10) במחיר מוזל?

חיפשתי באיביי-יותר יקר מהארץ :o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון מצאתי אותן בתחנות דלק של סונול אבל ממה שהבנתי הם לא מביאים את זה יותר, או שזה תלוי באיזה סניף כי ראיתי כמה כאלה שנשארו להם בודדות.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש במבשם כביסה, אני מרסס מעט פעם בשבוע על השטיחים והריח נשמר ויש לו ריח ממש נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה קנית? ניתן להשיג איפשהו בכמויות קטנות (נניח 5-10) במחיר מוזל?

חיפשתי באיביי-יותר יקר מהארץ :o

http://www.ebay.com/itm/130878477175?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_2191wt_1170

הזמנתי 5 יחידות, ויצא לי כ-14 שקל לפחית.

משתלם להזמין כמה יחידות ואז המשלוח לא מתייקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו הקליפורניה העגולו "הישן", הייתה לי פחית דובדבן שהחזיקה לא פחות מ6 חודשים!, עם הרבה פעמים שבהם פתחתי חלון או דלת לזמן רב.

כנראה שהם שינו קצת את הנוסחה.

אם יש כאן מישהו שרכש מלאי של קליפורניה מאיביי\דילאקסטרים ונמצא באיזור באר שבע, אשמח לקנות אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...