Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

איפה אפשר למצוא מקום שיכול להעריך שווי של שעונים, לוודא 'אותנטיות' ולהגיד אם הם נדירים או לא, חוץ מאלה מדיסקברי?

אם תעלה לפה תמונות תקריב באיכות טובה ,אני בטוח שתקבל כמה תגובות שייתנו לך לפחות נקודת התחלה טובה.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי משעמם בפקק אינסופי הבוקר

[ATTACH=CONFIG]434522[/ATTACH]

לפני 10 שנים כרונוטיים נלחמו עם היצרן על כל שעון מסדרת MARINE. היה שו"ס היסטרי בקרב סמנכ"לי מכירות בשנות ה0 העליזות. כמעט כמו פורד מונדאו.:lol:

במיוחד עם קאוצ'וק כחול.

היום פחות רואים אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאב טו טון זה פשע נגד הטעם הטוב

סאב בסיסי לעומת זאת זה קלאסה (לדעתי)

בכל מקרה,

יש לי Laco Bauhaus שכבר שבוע נמצא בסטטוס של "התקבל מגרמניה", מקווה לקבל בקרוב

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, לאחר ששעון הארמני שלי שבק חיים, הגיע הזמן לרכוש שעון ולעלות מדרגה. אשמח להמלצה לשעון קוורץ, מראה קלאסי\ספורטיבי, רצועת מתכת, ממותג נחשק בעולם השעונים בתקציב עד 600 דולר (אפשר לחרוג טיפה) השעון יוזמן מאתר jomashop לקרוב משפחה בארצות הברית ולאחר מכן לארץ. בהתחלה כשהתחלתי לחקור את עולם השעונים הייתי נעול על שעון אוטומטי, אך דיבור קצרצר עם מוכרת בחנות כלשהי העלת שעם שעון אוטומטי צריך להיות מאוד זהיר שלא ייקבל מכות או משהו בסגנון, מזה אני מפחד. מישהו יכול לשפוך אור על הנושא?

שעוני הקוורץ שעד כה מצאתי ואהבתי:

http://www.jomashop.com/raymond-weil-watch-4476-st-00650.html

http://www.jomashop.com/frederique-constant-watch-fc-292mc4p6b2.html

איזה חברה נחשבת טובה יותר, פרדריק או ריימונד? ועוד שאלה כנראה די טיפשית, היד שלי טיפה קטנה ואני מאמין שאצטרך להקטין טיפה את השעון, זה אפשרי בשעונים הללו, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככלל מנגנון קוורץ יהיה עמיד יותר ממכני לזעזועים. מצד שני אתה לא קונה שעון ספורטיבי אז מבחינתך עניין הזעזועים מינימלי. מצד שלישי השעונים שהעלת הם כרונוגרפים ובטווח המחיר הזה לא תוכל למצוא כרונוגרף שוויצרי עם מנגנון מכני.

אם אתה נעול על שוויצרי הייתי רוכש במחיר הזה איזה טיסו, יש להם מבחר גדול. אם אתה פתוח לעוד הצעות יש המון יצרנים טובים שם בחוץ - סייקו, סיטיזן, או אפילו יצרנים אחרים וקטנים יותר, יש כמה תמונות של כרונוגרפים שלי בטופיק הזה.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחסוך את מה שיש לי להגיד על מי שהמליץ להצטרל לtimelord:twisted:

בינתיים אני אבקש חוו"ד על השעונים הבאים:

אהבתי בשעון הזה את שילוב הצבעים השונה מצד אחד אך מאוד מעניין.

$_57.JPG

ומשהו פשוט, קלאסי אך עם בחירת צבע שונה:

$_57.JPG

האמת היא שאני רוצה את שניהם:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...