Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי מעיכה - פחחות או PDR

שימו לב! השרשור הזה בן 4090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי אצל אלטר והוא אמר שהוא יכול לנסות להוציא את המעיכה. הוא לא מבטיח 100% כי המעיכה היא ב3 מוקדים שונים. זאת אומרת שאם הוא מתחיל ורואה שהוא לא יכול להמשיך להוציא את המעיכה, הוא מפסיק ומחייב אותי על זמן העבודה. כמובן שבסיום העבודה - שלייף + פוליש שאני מאמין שיוריד את הסימנים.

אני מתלבט כי מי לא רוצה את העבודה הכי טובה האפשרית? הוא שלח אותי לפחח מאוד נחמד בגיסין שהציע לי פחחות + צביעה של הכנף. אני פחות מפחד מהקטע של ירידת ערך כי רוב האוטו כבר צבוע ואני חושב שהכנף עצמה כבר צבועה. השאלה אם לא יהיה הפרש רציני בגוונים. הרכב בן 8 ואני לא יודע מתי נצבע כל פאנל.

הצעות המחיר בשני המקרים זהות

להלן תמונה

IMAG0231_zpsadb0bc1c.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיגש לאוטו פיקס בהחושלים 11 הרצליה פיתוח

לא תיתאכזב - לא מהתוצאה ולא מהמחיר....ביחס למה שכבר קיבלת כהצעה

באחריות!

==========================================

"There's even more innovation ahead of us,

than there's behind us..." (Jeff Bezos - Amazon)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי האמת אין לי ממש מה לעזור , אתה בבעיה עם המיקום של הפגיעה , וזה נראה כאילו אין גישה לזה "מבפנים" .

אם אני זוכר טוב מספיק , אי אפשר להגיע לשם לא מהתעלה של התא מטען ולא מהאמבטיה של הגג .

הפיתרון הוא לקדוח בבית גלגל , ללחוץ את זה ולעבד את הקמטים , ולאטום בחזרה עם חומר ופקק (לרסס באבץ , זפת ואז פקק פלסטיק זה לקחת את זה צעד קדימה) .

היה בחור בשם ואדים שעבד באוטופיקס ואז הפך לעצמאי , עבד לי על כל המכוניות אבל אין לי את הפרטים שלו - אם תשיג הרווחת , אם לא תצטרך לנסות מישהו מאלו שהמליצו .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי האמת אין לי ממש מה לעזור , אתה בבעיה עם המיקום של הפגיעה , וזה נראה כאילו אין גישה לזה "מבפנים" .

אם אני זוכר טוב מספיק , אי אפשר להגיע לשם לא מהתעלה של התא מטען ולא מהאמבטיה של הגג .

הפיתרון הוא לקדוח בבית גלגל , ללחוץ את זה ולעבד את הקמטים , ולאטום בחזרה עם חומר ופקק (לרסס באבץ , זפת ואז פקק פלסטיק זה לקחת את זה צעד קדימה) .

היה בחור בשם ואדים שעבד באוטופיקס ואז הפך לעצמאי , עבד לי על כל המכוניות אבל אין לי את הפרטים שלו - אם תשיג הרווחת , אם לא תצטרך לנסות מישהו מאלו שהמליצו .

תשובה לMOONLIGHT

ולYOGEV 20

נכון,אתה צודק

ואדים כרגע לא עושה עבודות PDR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכובד לומר על אדם (גם אם זה נכון) שהוא שתוי/שיכור או בכלא

זה לא מעיניינו של אף אחד.יש דרך לומר את הדברים באופן שלא יפגע באדם ובפרנסתו.

מציע לך לערוך את הדברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קפצתי לאוטופיקס והציעו לי יבש (שוב לא 100%), או תיקון וצביעה במחיר כפול מהפחח מגיסין.

אמשיך לעדכן, כנראה שהעבודה תתבצע בסדנה בגיסין.

תודה על העצות עד כה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע כמה אצל אחרים ולא איכפת לי , הוואדים הזה עשה אומנות בעיניי עבור בערך 600-700 ₪ לכל הרכב , והוא עבד לי על 2 מכוניות מאוד בעייתיות .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או, סוף סוף מישהו מוכן לגלות את הסוד הגדול של עלות הPDR, גם אם זה רק ב +/-

אין לי מושג למה, אבל כל אחד שעובר את הטיפול הספציפי הזה מתנהג כאילו חתם על חוזה שבו רשום שברגע שהוא יספר את עלות הטיפול הלחיצות יחזרו לו למחרת בבוקר.

כולנו יודעים כמה לוקחים על פחחות וצבע פחות או יותר, למה לשמור את המחיר של עבודת PDR כאילו זה סוד לאומי?

אותי מעניין דבר אחד, עלות הוצאת לחיצה של פתיחת דלת ארצישראלית מצוייה על הפח. הנגיעה הקטנה הזאת בפח שפשוט יכולה לשגע

משהו שבסופו של דבר קורה לכולנו במוקדם או מאוחר.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברת עם הבחור שנתתי לך בפרטי?

אני כנראה עושה פחחות + צביעה.

המכה עצמה מאוד בעייתית לעבודה על יבש ואת זה אמרו לי בכל מקום.

לא רוצה כמעט ולא רוצה בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...