Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 59.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4853

• SlowRide

4693

• פינדר

3724

• m3x7r3m3

2926

לפני 16 שעות, oryo כתב:

א. אני לא מנסה להעליב קהל גדול של "קוראים משכילים", גם כי אני לא מנסה להעליב אף אחד וגם כי תת הקבוצה המדוברת משכילה כמו שאני צנוע. אותו כנ"ל על הנאה מהתנשאות, אין הנאה בנצחון מול unqualified player ויעיד על כך כל מי ששיחק משהו עם ילדה בת 4, מה הכיף בדיוק..? 

ב. הסיבה היחידה שאני מגיב לך היא כי אתה מלכתחילה, לזכרוני המוגבל, בכלל לא בתת הקבוצה אליה אתה משייך את עצמך, מעצם זה שאני קורא את ההודעה. תבין, כשאנשים לא מגיבים עניינית אלא רק מלכלכים אישית אני לא נכנס לדיון אלא מתעלם ומדפדף הלאה. קרא את החתימה שלי ואולי תבין את האלגוריתם. 

ג. הנטיה שלי לפסימיות לא לרוחך? מוזמן להסביר איפה אני טועה כמו אדם בוגר הכותב מילים המבטאות את מחשבותיו. פגעתי בך אישית איכשהו? מוזמן להפנות תשומת לב ואולי אתנצל אם שגיתי, לא מחפש להעליב זרים באינטרנט (לא יודע מה פגע בך אישית בהודעה שכתבתי). רוצה ללכת על זה אישי? אז אני ממליץ לחסום במקום ללכלך את הידיים, לא בשבילי כי לשנינו לא אכפת מזה, בשבילך ובשביל הסביבה. 

אני משתתף בפורום גם כי יש כאן דעות מגוונות של אנשים מגוונים וזה מעניין לנהל דיון ואולי ללמוד/ללמד מדי פעם משהו - וגם כי הרגל קהילה ונוסטלגיה. לא בשביל להתנשא או להתלכלך על/עם אנשים זרים. תחשוב שניה, כמה מעניין אותך מה אני חושב עליך? פלוס מינוס אפס? מגניב, מאיפה קיבלת איזושהי אינדיקציה שלי אכפת הרבה יותר...? באמת אף פעם לא הבנתי את הקטע הזה. יש לך באג בלוגיקה 🤷

בוא אני אסכם לך את העניין מנקודת מבטי:

דעתך חשובה, אני לא אחסום אותה ואני לא חוסם אף דעה כי אני לומד מכל מי שמשתתף כאן בדיון ובכל דיון אחר גם אם דעתו זהה, דומה או שונה משלי (אלא אם הוא יורד לרמה של קללות וגידופים אישיים..)

בעניין הפסימיות - זה פשוט מאוד. אתה לא חי כאן. אתה רואה את הדברים ממעוף הציפור, או שמא נכון לומר מהכיסא של הטרקטור ב-Ranch של הדוד סם.

אתה רואה את הגידופים בעיתונות, אולי את מה שאנשים רושמים כאן בפורום ובקבוצת הרילוקיישן (כאילו שזה המקום לצרוך בו מידע שהוא לא מגמתי) ואתה יודע מה - אולי גם מחברים שעוד נשארו לך בארץ.

אתה לא מסתובב כאן, אתה לא משרת כאן במילואים, אתה לא עומד בפקקים, אתה לא מתאשפז בבית חולים, לא לוקח את הילד לגינה ולא חווה אלפית מכל גווני האוכלוסיה הישראלית. בתכלס, אתה לא מבין שהאנשים לא דומים לפוליטיקאים שלהם.

ועם כמה שחרא כאן, ויש כאן המון חרא - יש פה גם דברים נהדרים ואוכלוסיה איכותית, וכולם מבינים שעם כל אחד יזוז חצי צעד לכיוון חברו, ולא כמו המפלגות (מלשון פילוג) ידגישו ויבדלו אותנו על בסיס מה ששונה ולא מה שדומה - באמת יוכל להיות כאן גן עדן.

וזה שביב התקווה לגבי העתיד שיש לאוכלוסיה שנשארת כאן.

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן אוכלוסיה איכותית, אבל יש גם אוכלוסיות גדולות מאוד של סתומים, בורים, שטופי מוח ( מכל הקצוות),  שלא מסוגלים לקשר בין שני דברים הכי בסיסיים.

וממש לא כולם מוכנים לעשות את ה"חצי צד לכיוון חברו". אולי רק מבינים שצריך, בפועל....

ופוליטיקאים לא נוצרים בוואקום. 

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, Night Driver כתב:

בטח לא הבין אותו כי הוא התפלל באנגלית.

התגובה הראשונה של סמוטץ׳ הגאון:

image.thumb.png.1434c6fdf74fe116194884afbae16a33.png

רק שהדו״ח נכתב בלונדון, וזו אשכרה המילה הראשונה שכתובה בו:

image.thumb.png.e4696bbf742cd642bfc5d638c612d5c2.png

• מצחיק 12

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Ziv כתב:

אתה לא מסתובב כאן, אתה לא משרת כאן במילואים, אתה לא עומד בפקקים, אתה לא מתאשפז בבית חולים, לא לוקח את הילד לגינה ולא חווה אלפית מכל גווני האוכלוסיה הישראלית. בתכלס, אתה לא מבין שהאנשים לא דומים לפוליטיקאים שלהם

אור מבסס הרבה דברים שהוא כותב על נתונים. ולנתונים פחות אכפת מי עומד בפקק ואיפה עמוס מתאשפז.

חוץ מזה, קטעת מאור איזה 30 ומשהו שנים של מגורים בישראל, זה מה זה לא הוגן. אתה מנסה להציג אותו בתור איזה מנותק אבל זה פשוט לא כך.

לגבי המודגש במקור, מה הקשר? 

• אהבתי 2

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, David32 כתב:

אור מבסס הרבה דברים שהוא כותב על נתונים. ולנתונים פחות אכפת מי עומד בפקק ואיפה עמוס מתאשפז.

האמת שלא, הוא לא. הוא פשוט טרול שמשתמש - ממש בלי הפסקה - בכשל לוגי מפורסם שנקרא ארגומנטום ורבוסיום (https://www.logicalfallacies.org/proof-by-verbosity.html) כדי לגרום ל"טיעונים" שלו להראות כאילו יש בהם ממש. אבל לא, אין בהם.

• אהבתי 3
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

טרול זה אחד שכותב דברים במטרה לעצבן נטו.

אני לא מסכים עם כל מה שאור כותב אבל טרול הוא לא.

• אהבתי 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פינדר כתב:

בטח, הוא מקבל עצות אך ורק מרבנים ואלוהים. 

וגם אז, העצות צריכות להיות כשרות. כי אם זה מגיע בשבת זו בעיה או שגוי נתן אותם

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פינדר כתב:

לונדון, ניו יורק, מה זה משנה לו, מבחינתו כולם (טפו) גויים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נהיה רק רציניים (ואני לא סנגור של סמוטריץ)

חברות הדירוג לא אוהבות מלחמות כי זה פוגע בכלכלה (הגיוני).

אבל לפעמים מלחמה היא הכרחית.

כל הפרק הפוליטי - מדיני בדוח של מודי'ס באמת לא שווה התייחסות.

עריכה אחרונה על ידי yuvalganim
  • אהבתי 2

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל זה לא רק בגלל המלחמה, אלא בגלל ההתנהלות למרות המלחמה.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודי'ס כבר מספיק זמן מזהירים מהורדת הדירוג, בפעם הקודמת נתניהו וסמוטריץ' טסו לשבת להם על הראש כדי להימנע מהורדת דירוג ברגע האחרון, לפני המלחמה. אבל הגיעו מים עד נפש כנראה, ובנוסף לכל הבלאגן של קודם- המדינה ממשיכה בהתנהלות כושלת יותר מקודם. המלחמה היא רק ה cherry on top בכל המגדל הזה.

בנושאים אחרים-

-הולנד עצרה אספקת חלקים ל F35

-באיחוד האירופי נשמעים קולות לבחון אם לספק נשק לישראל.

זוכרים שדיברתי על דעת הקהל העולמית וכולם צחקו עלי ש "כואב לי שעמית לעבודה בחו"ל מסתכל עלי מוזר", אז הגבתי שההשלכות הן הרבה יותר מרחיקות לכת? הנה זה מתחיל להגיע. (בורל ספציפית הוא דמות בעייתית, לא ממש אוהד ישראל ואפילו קצת פוזל לכיוון איראן, אבל מה לעשות, הוא מחזיק בעמדה עם השפעה באיחוד)

התגובה שלנו לזה (מצידו של השר כץ), דבילית להחריד ולא עניינית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Pika007 כתב:

הולנד

דווקא זה הרבה יותר שנוי במחלוקת מהתיאור הזה. בית המשפט בהתחלה דחה את העתירה, אחרי זה בית המשפט לערעורים קיבל אותה (שישראל מבצעת פשעים נגד האנושות, לכאורה), פרט מעניין - זה קרה תוך כדי שרוטה בביקור בישראל. אבל אלו חלקים שנסגרו בעסקה מול ארה"ב, בבעלות אמריקנית שמאחוסנים בהולנד כאשר ממשלת הולנד מתכוונת לערער על ההחלטה בעליון.

--

בנוסף, זו לא תיהיה הפעם הראשונה שמתכננים חרם/אמברגו על ישראל. אני לא אומר שאין משמעות לדעת הקהל, או שיש לקחת זאת בקלות דעת או זחיחות - אבל זה צריך להיות משני למטרות המלחמה.

• אהבתי 3
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Pika007 כתב:

.

-באיחוד האירופי נשמעים קולות לבחון אם לספק נשק לישראל.

אוי לא, שונא ישראל רוצה לעזור לחמאס. איך הגענו למצב הזה?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה היה קורה בין כה וכה אז למה זה משנה בכלל.

מה עדיף, לא להגן על עצמך כדי שלא יעשו עליך חרם, או להגן על עצמך ולקוות שלא יעשו עליך חרם?

לפני שעתיים, vladclar כתב:

ש כאן אוכלוסיה איכותית, אבל יש גם אוכלוסיות גדולות מאוד של סתומים, בורים, שטופי מוח ( מכל הקצוות),  שלא מסוגלים לקשר בין שני דברים הכי בסיסיים.

זה ככה בכל מקום בעולם. אנחנו לא מיוחדים.

ראיתם את התכנית החדשה של משרד החינוך?

בתי ספר של חרדים שלא ילמדו ליבה לא יקבלו כסף. יופי שנזכרו עכשיו, אבל עדיף מאשר כלום.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...