Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, Pika007 כתב:

גם אם לפי החוק הישראלי היא לא ומדובר בטקס מקושקש

אבל זה בדיוק שורש העניין. אם היתה הסכמה גורפת על כך שזהו לא טקס מקושקש אלא אקדח אז זה משהו אחר.

ההשוואה לחבוב בודד שיוצר תמונה אחת (או כמה) היא גם לא נכונה.

אולי אם יש כת מאמינים לתמונות של מספר יוצרים ועורכי פוטושופ אשר מחליטים להפיץ (גם אם בקבוצה סגורה) תמונות מסיתות, אז ההשוואה יותר מתאימה.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4624

• SlowRide

4439

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

לפני 25 דקות, hwgeek כתב:

בושה וחרפה ההתנהגות שראינו בעת נאום בנט, כל הכבוד ללפיד שאמר את מה שאמר.

ניראה כאילו ילדים שמנסים לעשות כמה שיוצר בלאגן בשיעור ואחר כך לקבל נקודות אצל המנהיג שלהם "ראיתם מה עשיתי שם?..." 

טוב שהגענו ליום הזה שמחליפים את הקרקס הזה.

ממש ככה.

כמו החבר שלהם טראמפ, להפסיד בכבוד זה מהם והלאה.

ועוד חשבתי להצביע לייצור הזה (ביבי)

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדר"כ לא מגיב, אבל קורא הדוק של השרשור.

מה שקרה בנאום בנט, קרה לא מעט פעמים בעשור האחרון בזמן שביבי הגיע לכנסת, או בנאומים מטעם חברי הגוש שלו(וכן, לעיתים אני צופה בערוץ הכנסת)

אז אולי זה לא יפה ולא מתאים, אבל שכולם משחקים ככה, אי אפשר לצפות שפתאום יפסיקו.

עריכה אחרונה על ידי ariel-ro
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרה לרגע לנושא הדיון: צחקתי בקול רם בזמן שנתניהו דיבר, מדהים איך עד הרגע האחרון מה שיש לו לומר זה "כן, אבל איראן" 

איך אנשים עוד מקשיבים לזה? 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, ariel-ro כתב:

אני בדר"כ לא מגיב, אבל קורא הדוק של השרשור.

מה שקרה בנאום בנט, קרה לא מעט פעמים בעשור האחרון בזמן שביבי הגיע לכנסת, או בנאומים מטעם חברי הגוש שלו(וכן, לעיתים אני צופה בערוץ הכנסת)

אז אולי זה לא יפה ולא מתאים, אבל שכולם משחקים ככה, אי אפשר לצפות שפתאום יפסיקו.

אני בעד שיחייבו בכיס את חברי הכנסת שהופכים את המקום למקום חסר תרבות שכזה, שזה יתחיל לגעת להם בכיס אולי המצב ישתנה, ולא משנה מאיזה צד של המפה הפוליטית הם יהיו.

• אהבתי 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, ביבי, בתור הגאון האסטרטגי שהוא, לא מבין שהוא מחליש את ישראל כשהוא צווח כמו תרנוגלת מעל כל במה על "ממשלה חלשה שלא יכולה להתמודד עם איראן"?

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכבר לא באמת אכפת לו, והוא סתם מוציא עצבים

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.2.2013 בשעה 21:50, roee כתב:

בכל מקרה זו הולכת להיות הקדנציה האחרונה של נתניהו

זה לקח עוד 3050 ימים, 21 שעות, 19 דקות ו-21 שניות (ביחס לזמן כתיבת הודעה זו). תחת ההנחה שביבס יפרוש (או יפסיד בפריימריז).

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Pika007 כתב:

חזרה לרגע לנושא הדיון: צחקתי בקול רם בזמן שנתניהו דיבר, מדהים איך עד הרגע האחרון מה שיש לו לומר זה "כן, אבל איראן" 

איך אנשים עוד מקשיבים לזה? 

אני שמעתי "ימין שמאל ימין שמאל".

מדהים כמה פעמים הוא מצליח לדחוף את 2 המלים האלה והנגזרות שלהם לכל משפט שיוצא לו מהפה.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בהצלחה ל "פייק ימין" בנט+לפיד.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה לממשלה החדשה ונקווה שתיהיה לטובתנו ותבטל חסמי ייבוא במיוחד לתחום שלנו :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב יש ממשלה חדשה בישראל

• אהבתי 1
  • מעניין 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב לממשלה החדשה, בהצלחה לכולם !

לליכוד ולעומד בראשו: ויתרתם על הממלכתיות, בכיתם כמו טראמפ, ניסיתם לשרוף את המועדון בדרך החוצה ולהרוס כל חלקה טובה בזמן ששהיתם בשדה השלטון, אז הרווחתם את ברכתי ביושר: ביי ביי מר זיבי והגברת חרה נתניהו. לא נתגעגע בכלל. לא ל BA , לא ל MA ולא לזרעון המקולקל שלכם יאיר. מעתה יש שר משפטים חדש בישראל, לא חבר, לא בנדוד. כתבי האישום החדשים נגד חרה נתניהו בטיוטא סופית כרגע, יוגשו בהקדם. המשפט של נאשם מספר אחד כבר לא יקבל עיכובים וטרטורים. ושלא יבינו אותי לא נכון; אני לא 'סמולני בוגד' ולא צפונבון אשכנזי כמו שטוען דוד אמסלם. אני מזרחי מרוקאי עם דעות ימניות בעיקרן. ושיהיה ברור  , היום אני לא שמח לאיד, אני פאקינג רוקד על השולחן !

ביי ביי אמסלם, ביי ביי מירי רקב, ביי ביי זמיר אוחנה, ביי ביי דוד ביתן, ביי ביי לכל מי שבייש אותי כל יום וגרם לי להתנצל בפני ילדי.

ביי ביי 

ובעריכה:

מעה סלאם (מעה שלאמה)

עריכה אחרונה על ידי ST12345
  • אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
  • מצחיק 1
  • מעניין 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, hwgeek כתב:

בושה וחרפה ההתנהגות שראינו בעת נאום בנט, כל הכבוד ללפיד שאמר את מה שאמר.

ניראה כאילו ילדים שמנסים לעשות כמה שיוצר בלאגן בשיעור ואחר כך לקבל נקודות אצל המנהיג שלהם "ראיתם מה עשיתי שם?..." 

טוב שהגענו ליום הזה שמחליפים את הקרקס הזה.

שטויות.
התנהגות של חברי אופוזיציה מאז ומתמיד, רק שהפעם הפרשנים עשו "נו נו נו".
כשחברי הרשימה המשותפת הפריעו לפאקינג מייק פנס שנאם בכנסת הם לא דיברו. או כשהשמאל עשה פיליבסטר על כל הצעת חוק של ה"ימין".

אני רק מקווה שהימין יפסיק להיות כלבלבים ויפריעו לממשלה כמו אופוזיציה אמיתית, ככה אולי נרוויח משהו מכל המצב המסריח במדינה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...