Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

זה אמור להיות השלמה של מצעד הדגלים שהופסק באמצע בגלל ירי החמאס ביום ירושלים.

או שהשאלה היא כללית על מצעד הדגלים?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4612

• SlowRide

4432

• פינדר

3493

• m3x7r3m3

2926

בגלל החמאס, הם לא הספיקו לקלל מספיק ביום ירושליים וזה לא בריא לשמור את הקללות בבטן שנה שלמה, עד ליום ירושלים הבא.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מסתבר שיש אנשים שזה חשוב להם.

ממה שאני זוכר מהילדות, לא שרים במצעדים האלה מוות לערבים אלא כל מיני שירים על ירושלים. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אבל גם דחייה של ההחלטה היא בעצמה החלטה פוליטית.

כשהלו"ז הוא פוליטי, כל החלטה לכאן או לכאן או לשם היא פוליטית.

כמובן שזה חלק מה"עבודה באופוזיציה" - כמו כל החלטה כמעט בממשלה הנכנסת, זה יהיה מקור לחיכוכים ומריבות.

זה יכול להיות על מצעד דגלים, מצעד גאווה, כשרות או תקציב לכביש מעבר לקו הירוק

זו הבעיה מספר אחת של ממשלה הטרוגנית כל כך, קווי ההסכמי הם כל כך קטנים, שאתה לא יכול אפילו ללכת בין הטיפות.

ברור שכל החלטה היא פוליטית מיסודה.

הכוונה הייתה שאישור המצעד הייתה ליצור רווח פוליטי אישי לטובת נתניהו.

ליצור התחממות נוספת שתסלים ועלולה להפיל את הממשלה.

וכן..בממשלה המסתמנת, נראה שכל נושא ולו הכי קטן זה מקום לאי הסכמות ולחיכוכים.

אני חושב שהמשפט של בנט ולפיד בכך שלא יתעסקו בנושאים מעוררי מחלוקת, יהיה קשה יותר ממה שחשבו.

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

זה בטוח נושא שיכול לגרום לממשלה החדשה לריב.

אגב, מה המטרה של המצעד? חוץ מלשיר בקול רם שירים ברמה של "שימותו כל הערבים" ואז לשחק בפסיב אגרסיב הרגיל ולהתבכיין שזה מצעד שכולו אהבה וחיבוקים? 

(בבקשה, בבקשה, רק אל תגידו לי שזה בא להוכיח בעלות על המקום ולהראות מי הבוס. יש דרכים קצת פחות מפגרות מזה לעשות את זה)

אני לא יודע מה המטרה של המארגנים, אבל אני עדיין לא הבנתי למה ההתנגדות הרבה אליו.

האם ההתנגדות שהמצעד יעבור בשער שכם וברובע המוסלמי זה בגלל קריאות אלימות וגזעניות כלפי הערבים שם או שדגל ישראל מעורר התנגדות רבה כלכך מצד הערבים?

אם מדובר בראשון, צריך לטפל בזה בחומרה ולא אפשר כל פגיעה שהיא (מילולית ופיזית).

אם זה השני, מדובר בחרפה. יש בעיתיות רבה בעיני כלפי מי שהינו אזרח ישראלי ורואה בדגל ישראל כמשהו לשנוא ולא להכיר בקיומו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Potato כתב:

יבגני שואל מי צריך את החרא הזה.

חמאס יכול להצהיר על עוד 1,000 דברים שהם ניצחו,בשביל מה להכנס לטמטום הזה?

ואני שואל למה צריך מצעד גאווה, או מירוץ פתח תקווה, או מירוץ אופניים בערבה בכביש 90.

לפני 6 דקות, פינדר כתב:

בגלל החמאס, הם לא הספיקו לקלל מספיק ביום ירושליים וזה לא בריא לשמור את הקללות בבטן שנה שלמה, עד ליום ירושלים הבא.

ואם הם לא מקללים אז מבחינתך המצעד בסדר?

לפני 3 דקות, shachar187 כתב:

ברור שכל החלטה היא פוליטית מיסודה.

הכוונה הייתה שאישור המצעד הייתה ליצור רווח פוליטי אישי לטובת נתניהו.

ליצור התחממות נוספת שתסלים ועלולה להפיל את הממשלה.

וכן..בממשלה המסתמנת, נראה שכל נושא ולו הכי קטן זה מקום לאי הסכמות ולחיכוכים.

אני חושב שהמשפט של בנט ולפיד בכך שלא יתעסקו בנושאים מעוררי מחלוקת, יהיה קשה יותר ממה שחשבו.

אני לא בטוח ממה ביבי פוטנציאלית יכול להרוויח יותר, מדחייה של ההחלטה או מאישור המצעד.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, SlowRide כתב:

מסתבר שיש אנשים שזה חשוב להם.

ממה שאני זוכר מהילדות, לא שרים במצעדים האלה מוות לערבים אלא כל מיני שירים על ירושלים. 

ב 10 השנים האחרונות, ובמיוחד ב 5-6 האחרונות, שירים על ירושלים לא ממש ממלאים את רוב זמן המצעד. מצד אחד ממליץ להגיע ולשמוע בעצמך, מצד שני....ממש לא ממליץ.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצעד (לפחות חלקים ממנו) הפך למצעד של לאומנים נאו פאשיסטיים. דומה למצעדים דומים אחרים שיש באירופה.

אתה לא מזהה את זה מיידית כי הם לא סקינהדס לבושים שחורים ומקועקעים, אבל זה בידיוק אותה האמונה ותנועה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לאחד את מצעד הדגלים עם מצעד הגאווה? 

גם ככה את מצעד הדגלים עושים בהפרדה,  אז במקום 2 קבוצות ,

שיעשו 3 או 4 או 5  קבוצות (אני פשוט לא סגור לכמה קבוצות ניתן לחלק את צועדי הגאווה).

גם ככה מארגני מצעד הגאווה מחפשים כל מיני שכונות ומקומות שלא ממש רלוונטים אליהם, אז שיעזרו לאחים שלהם 

ויצעדו גם הם לכותל. 

ככה יהיה שימוש לעזרת ישראל בכותל שכרגע לא מנוצלת 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צועדי הגאווה בעיר העתיקה? בכוח אתה רוצה שיזרקו אותם מהגגות? 🤣

הרי קיבלנו עכשיו הוכחה מוחלטת לכך שעבור מר"צ יש היררכיה ברורה, ולהט"ב נמצאים מתחת לערבים באותה היררכיה.

===========

בקשר למשפט נתניהו השופטים מורים לפרקליטות לעבור על כל החומרים מכל הטלפונים של ישועה, וגם המדיות המגנטיות ולסנן מה רלוונטי ומה לא.

זה לגמרי לא מכה קטנה בכנף.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

האמת, להרביץ להומואים יכולה להיות פעילות מאחדת לבבות בין הדתיים הקיצוניים לערבים. 

לא יודע אם זה יותר מצחיק או עצוב.

• מצחיק 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בקשר למשפט נתניהו השופטים מורים לפרקליטות לעבור על כל החומרים מכל הטלפונים של ישועה, וגם המדיות המגנטיות ולסנן מה רלוונטי ומה לא.

עכשיו הם עוברים על הטלפונים שלו?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, korola כתב:

גם ככה מארגני מצעד הגאווה מחפשים כל מיני שכונות ומקומות שלא ממש רלוונטים אליהם, אז שיעזרו לאחים שלהם 

אתה יודע מה תוואי מצעד הגאווה בירושלים? אתה יודע איך הוא נראה? "מחפשים כל מיני שכונות ומקומות שלא רלוונטיים אליהם"- משכונת ממילא אל כיוון שכונת רחביה, פניה לרחוב הלל וסיום בגן העצמאות. תקיף את התוואי במלבן, כל המלבן הזה יושב או במרכז המסחרי של העיר או באיזור חילוני מובהק, בלי שום נגיעה או קרבה לשכונה חרדית/שכונה שברובה דתית. 

שנאמר, "מה הקשר בין מחט לתחת"

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

צועדי הגאווה בעיר העתיקה? בכוח אתה רוצה שיזרקו אותם מהגגות? 🤣

הרי קיבלנו עכשיו הוכחה מוחלטת לכך שעבור מר"צ יש היררכיה ברורה, ולהט"ב נמצאים מתחת לערבים באותה היררכיה.

לא יודע, מבחינתי דגלים זה דגלים , רוצה תוסיף עוד קבוצה בהפרדה ושיניפו דגלים ירוקים.

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

===========

ומה זה אומר ?  מה הם מצפים לשמוע שם?

לפני כשעה, Pika007 כתב:

אתה יודע מה תוואי מצעד הגאווה בירושלים? אתה יודע איך הוא נראה? "מחפשים כל מיני שכונות ומקומות שלא רלוונטיים אליהם"- משכונת ממילא אל כיוון שכונת רחביה, פניה לרחוב הלל וסיום בגן העצמאות. תקיף את התוואי במלבן, כל המלבן הזה יושב או במרכז המסחרי של העיר או באיזור חילוני מובהק, בלי שום נגיעה או קרבה לשכונה חרדית/שכונה שברובה דתית. 

שנאמר, "מה הקשר בין מחט לתחת"

האמת לא מבין הרבה בזה אבל

1) בשניהם יש דגלים 

2)  בשניהם יש צעדה של אנשים 

3) בשניהם יש מוזיקה 

4) בשניהם יש ריקודים 

5) בשניהם יש אנשים שרוצים לצעוד ואנשים שלא רוצים שאחרים יצעדו להם בעיר / בשכונה. 

בקיצור די דומים.. 

• משעמם 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Potato כתב:

יבגני שואל מי צריך את החרא הזה.

גם אני שואל את זה. לאנשים יש יותר מידי זמן פנוי בחיים. אין להם איזה עבודה להיות בה? מי משלם על כל זה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...