Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4599

• SlowRide

4420

• פינדר

3472

• m3x7r3m3

2926

זה לא בר ביצוע בממשלה הזאת, וטוב שכך. זאת תוכנית שתטיב מאד עם העשירים, תטיב עם מעמד הביניים, ותוריד עוד יותר את המעמד הנמוך. בסינגפור יש המון עובדים זרים, שחיים בתנאים נמוכים ומשכורות נמוכות, ובזכותם יש כלכלה מפותחת לאחרים להינות ממנה. אז מה אנחנו רוצים, לתת לאוכלוסיות הקשות לרדת עוד בתנאים ולרוב האנשים להתקדם, או להוריד לכולם קצת את רמת החיים אבל שתהיה שוויונית יותר? אני בוחר באופציה ב'.

סתם דוגמה, הכתבה הראשונה שצצה לי כשחיפשתי Singapore foreign workers היא זו על סגירת המגורים של העובדים הזרים בזמן הקורונה, ושיתמודדו. וגם מדובר שם על זה שכרבע מאוכלוסיית המדינת-עיר היא עובדים זרים שבונים את המדינה, תרתי משמע.

אפשר להוריד הרבה חסמים בירוקרטיים, וגם לנצל נכון יותר את המיסים וככה להוריד אותם, אבל להיות סינגפור? לא תודה, למרות שאני בפלח האוכלוסיה שירוויח מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ST12345 כתב:

מזל טוב לממשלה החדשה, בהצלחה לכולם !

לליכוד ולעומד בראשו: ויתרתם על הממלכתיות, בכיתם כמו טראמפ, ניסיתם לשרוף את המועדון בדרך החוצה ולהרוס כל חלקה טובה בזמן ששהיתם בשדה השלטון, אז הרווחתם את ברכתי ביושר: ביי ביי מר זיבי והגברת חרה נתניהו. לא נתגעגע בכלל. לא ל BA , לא ל MA ולא לזרעון המקולקל שלכם יאיר. מעתה יש שר משפטים חדש בישראל, לא חבר, לא בנדוד. כתבי האישום החדשים נגד חרה נתניהו בטיוטא סופית כרגע, יוגשו בהקדם. המשפט של נאשם מספר אחד כבר לא יקבל עיכובים וטרטורים. ושלא יבינו אותי לא נכון; אני לא 'סמולני בוגד' ולא צפונבון אשכנזי כמו שטוען דוד אמסלם. אני מזרחי מרוקאי עם דעות ימניות בעיקרן. ושיהיה ברור  , היום אני לא שמח לאיד, אני פאקינג רוקד על השולחן !

ביי ביי אמסלם, ביי ביי מירי רקב, ביי ביי זמיר אוחנה, ביי ביי דוד ביתן, ביי ביי לכל מי שבייש אותי כל יום וגרם לי להתנצל בפני ילדי.

ביי ביי 

ובעריכה:

מעה סלאם (מעה שלאמה)

אתה לא פחות גרוע מהם,אפילו יותר.

• אהבתי 6

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

אני רק מקווה שהימין יפסיק להיות כלבלבים ויפריעו לממשלה כמו אופוזיציה אמיתית, ככה אולי נרוויח משהו מכל המצב המסריח במדינה הזאת.

נתניהו עסק במשך שנים בפירוק האפשרויות של האופוזיציה לבצע את תפקידה בפועל ובהחלשת האפשרות שלה להביע אי אמון בממשלה.

אני תוהה מה עובר לו בראש עכשיו בנוגע לצעדים האלו שלו, שהוא עומד לראשונה בחייו להרגיש את השפעת מעשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Pika007מה זה החלשת האופוזיציה?
לאתגר עם הצעות חוק אפשר? להפריע בדיונים אפשר? לעבוד קשה בועדות הכנסת אפשר?
הכל שאלה אם באים לחמם את הכיסא או לא. שרי הליכוד לא יודעים מה זה עבודה פרלמנטרית זאת הסיבה היחידה שייקח להם זמן להתחיל לבצע את העבודה שלהם. ביבי זוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמה שהכי מעצבן את ביבי שהמעשים שלו עצמו הביאו להדחתו ומתן ראשות הממשלה לבנט, הוא עצמו הסדיר את ממשלת החילופים עם גנץ רק בשביל לרמות אותו מיד אחר כך, הוא הכשיר את רע"מ והכניס את סמוטריץ שבסוף מנע ממנו להקים ממשלה עם רע"מ ואת כל אלה בנט ולפיד קיבלו במתנה והרכיבו ממשלת חילופים עם רע"מ.

אשכרה: "צדיקים- מלאכתם נעשית בידי אחרים" 🤣

בקיצר אם ביבי לא היה עושה כלום הוא כניראה  היה ממשיך לקדנציה נוספת.

נ.ב: אולי משהו משמח לטובת כולנו:

עצם העובדה שכולם מדברים שהימים של הממשלה הזו קצובים - זה אומר שהם צריכים לעבוד ממש מהר ולהכין כמה שיותר קבלות ליום הבחירות הבא בשביל שיוכלו להישאר בתפקיד/לעבור אחוז חסימה, אז יש מצב כולנו נרוויח אפילו אם הממשלה לא תחזיק קדנציה מלאה.

להבדיל ממשלת בטלנים שחשבו שיש להם קביעות לכל החיים ביזכות הגוש שלהם ולא ממש עניין אותם הקשיים שבהם המדינה מצוייה בשנים האחרונות.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • אהבתי 1
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 2

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שיש עדיין אנשים בעלי עולם ליברלית שמצביעים לליכוד, למרות שהליכוד היא לא מפלגה ליברלית והשותפים הטבעיים שלה הם האנשים הכי חשוכים שיש בישראל.

מקווה שינצלו את הזמן באופוזיציה כדי להבין שלטובת כולם, גם טובתם, גם האידיאולוגיה שלהם, עדיף להם שיעמוד בראש המפלגה שלהם מישהו שלא צריך להסתמך על 30-40 מנדטים של חרדים מסוגים שונים, שהמרחק בינם לבין משהו ליברלי הוא כמו המרחק לירח בערך.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, ST12345 כתב:

מזל טוב לממשלה החדשה, בהצלחה לכולם !

לליכוד ולעומד בראשו: ויתרתם על הממלכתיות, בכיתם כמו טראמפ, ניסיתם לשרוף את המועדון בדרך החוצה ולהרוס כל חלקה טובה בזמן ששהיתם בשדה השלטון, אז הרווחתם את ברכתי ביושר: ביי ביי מר זיבי והגברת חרה נתניהו. לא נתגעגע בכלל. לא ל BA , לא ל MA ולא לזרעון המקולקל שלכם יאיר. מעתה יש שר משפטים חדש בישראל, לא חבר, לא בנדוד. כתבי האישום החדשים נגד חרה נתניהו בטיוטא סופית כרגע, יוגשו בהקדם. המשפט של נאשם מספר אחד כבר לא יקבל עיכובים וטרטורים. ושלא יבינו אותי לא נכון; אני לא 'סמולני בוגד' ולא צפונבון אשכנזי כמו שטוען דוד אמסלם. אני מזרחי מרוקאי עם דעות ימניות בעיקרן. ושיהיה ברור  , היום אני לא שמח לאיד, אני פאקינג רוקד על השולחן !

ביי ביי אמסלם, ביי ביי מירי רקב, ביי ביי זמיר אוחנה, ביי ביי דוד ביתן, ביי ביי לכל מי שבייש אותי כל יום וגרם לי להתנצל בפני ילדי.

ביי ביי 

ובעריכה:

מעה סלאם (מעה שלאמה)

מעיד בעיקר על טיבך , ועל הרמה.

כמצביע לפיד הייתי גאה בו על ה2 משפטים שלו אחרי הנאום של בנט, התשפוכת שלך מעלה מראה שאתה לא טוב יותר מאילו שאתה מתגולל עליהם.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, DubelBoom כתב:

זה לא בר ביצוע בממשלה הזאת, וטוב שכך. זאת תוכנית שתטיב מאד עם העשירים, תטיב עם מעמד הביניים, ותוריד עוד יותר את המעמד הנמוך. בסינגפור יש המון עובדים זרים, שחיים בתנאים נמוכים ומשכורות נמוכות, ובזכותם יש כלכלה מפותחת לאחרים להינות ממנה. אז מה אנחנו רוצים, לתת לאוכלוסיות הקשות לרדת עוד בתנאים ולרוב האנשים להתקדם, או להוריד לכולם קצת את רמת החיים אבל שתהיה שוויונית יותר? אני בוחר באופציה ב'.

סתם דוגמה, הכתבה הראשונה שצצה לי כשחיפשתי Singapore foreign workers היא זו על סגירת המגורים של העובדים הזרים בזמן הקורונה, ושיתמודדו. וגם מדובר שם על זה שכרבע מאוכלוסיית המדינת-עיר היא עובדים זרים שבונים את המדינה, תרתי משמע.

אפשר להוריד הרבה חסמים בירוקרטיים, וגם לנצל נכון יותר את המיסים וככה להוריד אותם, אבל להיות סינגפור? לא תודה, למרות שאני בפלח האוכלוסיה שירוויח מזה.

למה לעצור שם? עדיף שכולם יהיו שוויוניים לחלוטין.

נכון שלאנשים שונים יש כישורים שונים, אבל זה לא אומר שהם צריכים להרוויח משכורות שונות. נוריד לכולם את רמת החיים בשם השוויוניות.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף יש בישראל ממשלה עם שרים שעוסקים בעשייה מקצועית נטו, ללא שום שיקולים פוליטיים/פופוליסטיים.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי.. אז תפקיד המנכ"ל מיותר ואפשר לחסוך אותו. 

השר היה אמור להביא את הצד הפוליטי להחלטות , הדרג המקצועי במשרד צריך לדאוג לצד המקצועי.

אבל כבר נאמר שהממשלה הזאת לא אמורה לעשות שום דבר פוליטי.

אז כנראה הפונקציה של השר הפוליטי מיותרת,   אז עם יש כבר שר מקצועי , אפשר לוותר על המנכ"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנכ"ל הוא לנצח משרת אמון, וככזה לרוב יזכה לאוזן קשבת של השר הממונה (למעט מקרי קצה כמו ישראל כץ וקרן טרנר).

למעשה תפקיד המנכ"ל הוא למנכ"ל את המשרד בהתאם לאינפוטים שמגיעים מהשר, לאסוף אינפוטים מהדרגים המקצועיים ולהעביר אותם לשר.

מנכ"ל טוב הוא לא בהכרח מקצועי באותו מקצוע של המשרד. מנכ"ל משרד הבריאות לא חייב להיות ד"ר לרפואה, מנכ"ל משרד האוצר לא חייב להיות כלכלן, מנכ"ל משרד החקלאות לא חייב להיות חקלאי וכו' וכו'.

זה מה שנקרא בקורות חיים - Advantage, לא Requirement.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שעדיף להיות :  צעיר, בריא, עשיר וחתיך (יש כאלה שיגידו גם תחת שרירי.. אבל נעזוב את זה שלא יחסמו אותי לשבוע).

אז ברור שעדיף שהשר יהיה מישהו מקצועי שמבין במשרד שהוא אמור לנווט.

אבל זה לא הפואנטה.. השר אמור להיות נציג נבחר של הציבור ואמור לפעול לפני קווי היסוד של הממשלה שקיבלו את המנדט מהכנסת שהעם בחר. 

מה שחשוב זה שתיק האוצר הגיע לידיים מקצועיות. 

במגיפה הבאה נחסוך הרבה כסף .. במקום פייזור נקנה את החיסון הרוסי. 

בפעם הבאה שארה"ב תרצה למכור מטוסים מתקדמים למדינה ערבית יהיה לנו הרבה יותר כח להתנגד לעסקה, 

פשוט נאיים שנפסיק לרכוש מארה"ב מטוסים.. ויש לנו קו אספקה של מטוסים מתקדמים מתוצרת רוסיה. 

אותו דבר לגבי צוללות ושוחד.. הצוללות של הרוסים הרבה יותר טובות ומנגנון השוחד שלהם עובד הרבה יותר חלק ומסודר , 

שם אין אנשים שמקליטים הכל ורצים עם זה למשטרה. 

בקיצור, סוף סוף שינוי מרענן.  איזה כיף שסוף סוף יש שרים מקצועיים שמתאימם בדיוק למשרד שלהם

image.thumb.png.08c4c6efa2b0119d2caee8cce6a347f3.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוסר האהבה שלך לרוסים כול הזמן מחלחל, עכשיו גם לפנטזיות המוזרות שלך.

מילא היית אומר שהוא יגנוב מקופת המדינה... אבל בגלל שהוא רוסי/סובייטי/מולדובני עכשיו הכול יקנו מרוסיה??

אגב הצוללות שלנו גרמניות...

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...