Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לא מבין אנשים שלא הולכים להצביע. במיוחד את אלה שיום אחרי הבחירות ימשיכו להתלונן שהחיים פה בזבל.

עריכה אחרונה על ידי motek
  • אהבתי 4
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4891

• SlowRide

4759

• פינדר

3775

• m3x7r3m3

2926

אני הלכתי לקראת 4 להצביע, היה ריק ונכנסתי ישר, מבאס ממש.

עריכה: בפעמים הקודמות היו יותר אנשים בסביבה.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני חושב שרוב העומס בקלפי בממוצע זה השעות הבוקר המאוחרות ובשעות שלפני הסגירה.

גם אני הייתי בסביבות 4 ולא היה תור בכלל, אבל שמעתי פעילים של לפיד משוחחים בניהם על זה שהגיעו המון אנשים להצביע בכל הקלפיות באזור.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

לא הסתרתי את זה מעולם, למיטב ידיעתי זו גם התפיסה הרחבה של סמוטריץ' ובן גביר, גם אם זה לא רלוונטי לכרגע.

ברור, אני לא אומר שזה הוסתר. אני אומר שזה שם בפרופרוציה את הזיהוי שלהם כ"דמוקרטים".

אבל עזוב את כל הויכוחים סביב ואת זה - אני מבין את הגישה שלך. סבבה. לדעתי החבר'ה האלו לא יקדמו באמת מדינת חוק טובה יותר, כי יותר מדי נמדד בעולם שלהם בהאם זה יהודי או ערבי.

אבל בסדר, לגיטימי שאתה חושב אחרת. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שבסוף באמת תהיה הפתעה לטובה ונצא לדרך טובה יותר אחרי הבחירות האלה.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, motek כתב:

לא מבין אנשים שלא הולכים להצביע. במיוחד את אלה שיום אחרי הבחירות ימשיכו להתלונן שהחיים פה בזבל.

אני לא מצביע כי יש כל כך הרבה ייצורים, שצריך לעשות מחקר אקדמי כדי להבין מי נגד מי, ובסוף עדיין יהיה ביבי עם חרדים בממשלה, או שלא תהיה ממשלה, ויהיו שוב בחירות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, vadim6385 כתב:

אני לא מצביע כי יש כל כך הרבה ייצורים, שצריך לעשות מחקר אקדמי כדי להבין מי נגד מי, ובסוף עדיין יהיה ביבי עם חרדים בממשלה, או שלא תהיה ממשלה, ויהיו שוב בחירות.

מאותה סיבה אני לא אוכל. 

צריך לדעת מה לקנות, ואז לבשל, ולהזמין עולה כסף, ואחרי כמה שעות אתה ממילא שוב רעב, אז מה עשית בזה שאכלת? 

גם ככה בסוף כולם מתים. 

• אהבתי 1
  • מעניין 2

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, vadim6385 כתב:

אם כולם יגידו "לא נצביע כי בסוף תיהיה ממשלה של ביבי וחרדים" - אז באמת המצב לא ישתנה.

אבל תחשוב מה יקרה, אם אותם 20% של אנשים שלא מצביעים מתוך אותו ייאוש, כמוך, ילכו להצביע. אתה מבין ש- 20% זה 24 מנדטים ? אם היו עוד 24 מנדטים למפלגות שמנסות להחליף את השלטון, כנראה שלא הייתה בעיה לעשות את זה.

גם אם אתה לא מסכים עם אף אחת מהמפלגות (מה שנראה תמוהה בעיניי כשיש כלכך הרבה מהן), עדיף להצביע לזאת ש"הכי פחות גרועה" מבחינתך, נגיד את זה ככה. כי כנראה שמבחינתך, יהדות התורה, הליכוד, הרשימה המשותפת, מרצ ולפיד, לא כולם גרועים באותה מידה (לפחות ככה אני מאמין כן?).

הלוואי ושיכנעתי אותך לצאת ולהצביע. הלוואי.

עריכה אחרונה על ידי motek
  • אהבתי 2
לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד בקלפי בחיפה,האחוזי הצבעה פה בערך 40% בכל הקלפיות בבית הספר.

אנשים לא מגיעים,לא היה תור בכלל באף שעה ביום.

סדרנים יושבים משועממים בחוץ.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עוד עובד בקלפי ולא מצביע?! זרוק פתק, מה אכפת לך??

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Potato כתב:

עובד בקלפי בחיפה,האחוזי הצבעה פה בערך 40% בכל הקלפיות בבית הספר.

אנשים לא מגיעים,לא היה תור בכלל באף שעה ביום.

סדרנים יושבים משועממים בחוץ.

באיזו שכונה?

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

ואדים, חשבתי שכתבת בפורום שאתה בעד ביבי... מה קרה? איפה מחל?

אני הנחתי שהתוצאה תהיה ביבי, ושמתי את ההצבעה שעשיתי/לא עשיתי בתור נעלם, ומחכה לראות מה זה יהיה.

לפני כשעה, SurfHigh כתב:

מאותה סיבה אני לא אוכל. 

צריך לדעת מה לקנות, ואז לבשל, ולהזמין עולה כסף, ואחרי כמה שעות אתה ממילא שוב רעב, אז מה עשית בזה שאכלת? 

גם ככה בסוף כולם מתים. 

האמת שאוכל זאת תורה שלמה, לכן הרבה מאוד אנשים אוכלים זבל טעים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, vadim6385 כתב:

האמת שאוכל זאת תורה שלמה, לכן הרבה מאוד אנשים אוכלים זבל טעים

יש כאלה שאוכלים וואגיו

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, אתה פותח שמפניה? אני בטוח שיחד עם ליצמן, סמוטריץ', נציגי מפלגת "נעם", דרעי וכמובן נתניהו, תקבל את המשילות שאתה חולם עליה וגם דמוקרטיה וגם כלכלה חופשית.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...