Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

איך אתה יודע שסולומון טקה לא שלף סכין וניסה לדקור את השוטר למוות ולשחוט את אשתו וילדיו?

אני לא יודע, ואתה לא יודע ולכן אנחנו לא יכולים להניח את זה.

למה שזה לא יהיה אפשרי?

הכדור פגע באדמה, איבד חצי מהמסה שלו וחלק מהאנרגיה, אך למרות זאת, קיפץ חזרה והרג. לפי דעתי, זה לא ברור מאליו.

מוזמן לירות לעצמך ברגל או בראש ולראות איך הקליע מתפרק לרסיסים שמתפזרים בתוך הרקמות הרכות.

שורה לא עיניניית בכלל.

שלישית, זכותך לחשוב שהמשטרה משקרת.

אפילו בפורום הזה ניתן למצוא סרטונים שבהם ניתן לראות שהשוטרים שיקרו. הטענה שלי היא לא שהמשטרה משקרת ספיציפית במקרה הזה. אלא לצערי, זה משהו שקורה וקרה ולא ניתן לדעת שזה מה שקרה עכשיו.

אגב ההרתעה עבדה, יתר העבריינים שתקפו את השוטר באבנים הורתעו וברחו מהזירה.

ברור שהרתעה כזאת עובדת... יתר העבריינים (?) ראו איך החבר שלהם נהרג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4908

• SlowRide

4777

• פינדר

3807

• m3x7r3m3

2926

, זכותך לחשוב שהמשטרה משקרת. זו דעתך האישית, שאתה מוזמן להחזיק בה, והיא שקולה לדעה שאנחנו חיים בסימולציה או שכדור הארץ שטוח. אי אפשר להתווכח עם דעה כזאת, ואין לי כוונה לנסות.

א. ברצח בסנטרל פארק המשטרה שיקרה, במקרה של סטיבן אייברי המשטרה שיקרה (גם מי שחושב שהוא אשם, ברור שהיא שיקרה במס' מקרים), ולא חסר עוד מקרים. המשטרה אינה מושלמת, היא מורכבת מאנשים, חלקם ישרים כמו פלס וחלק בסדר עם "לצייר מחוץ לקווים" בשביל להגיע להרשעה.

ב. אבל לא צריך להרחיק מעבר לאוקיינוס, באום אל חיראן המשטרה ייצרה נראטיב יש מאין עוד לפני שהדם התייבש. "מחבל" , "קשרים לדעאש", "האיץ אל עבר השוטרים ללא סיבה" וכו'. לפני שבועיים כל המדינה בערה כי מחבל ערבי אנס ילדה יהודייה, ואז התגלו בולענים בתיק החקירה ולבינתיים נראה ש"ספק סביר" זה אנדרסטייטמנט.

ג. הסיבה שאי אפשר להתווכח ברצינות עם שטוחיסטים זה כי יש להם אקסיומה כלשהי, ולא משנה מה תגיד ואילו ראיות תביא - זה בכלל לא רלוונטי "כי אקסיומה", לכן מש"ל.

רגע, מאיזו הודעה זה מוכר לי?

נ. ב. לא שזה רלוונטי, אבל למען הגילוי הנאות: עד שתהיה חקירה, אני מאמין ל (ומצדד ב) גרסת השוטר במקרה של טקה.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לא. הם לא ילדים טובים ולא תמימים ולא מוחלשים - אבל אתה חייב להודות, שיש כאן משהו מסריח וזה לא מגיע רק מכיוון של אתיופים.

14 (או 18) תיקים על ישיבה בחוץ? באמת? אתה באמת מאמין בזה? כמו ההוא שהלך ברחוב וקילף תפוח עם סכין, והקורבן רץ כמו משוגע, ישר על הסכין. וכך 6 פעמים. זאת בערך מידת התמימות.

יש בעייתיות עצומה בקהילה שמנסה לדמות את עצמה לשחורים בארה"ב, ובוחרת גיבורים באותה רמה - רודני קינג היה עבריין חוזר, מכור לסמים ואלכוהול, שהמעצר שלו היה על בריחה מעצירת תנועה כי, כמו שהוא עצמו הודה, פחד שאישום בנהיגה תחת השפעה (היה שיכור) יפעיל תנאי קודם שהיה לו על שוד. גם הילד השובב שלנו רחוק מלהיות דוגמא חיובית, ובעיני לפחות יש בעייתיות עם הפיכתו לדגל המחאה.

לכן, הנה תמונה:

2904988-original.jpg

וסרטון, שאני מתפלא איך עוד לא עלה לפה:

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אם אתה בתור שוטר סיור, מגיע למקום ושומע את הסיפור שלהם שהם "באו להתרשם" ב-12 בלילה בשכונה יוקרתית, שלאחד מהם יש תיק פלילי, ושהם כנראה לא שייכים לשכונה (סלח לי על חוסר הפוליטיקלי קורקט), לא היית חושד בהם ומנסה לברר מה מעשיהם שם (שזה אומר לתשאל ואם צריך אז גם לעכב לתחנה)?

אם אני הייתי יושב בשכונה יוקרתית ב12 בלילה והיה מגיע שוטר והייתי עונה לו שאני מתרשם מהשכונה. אתה יודע מה היה קורה לי? כלום. את יודע למה? כי אני אשכנזי לבן.

אבל אני מבין את מה שאתה אומר, התשאול היה לגיטימי לגמרי, מה שיותר הפריע זה שפתאום עוד ועוד ניידות הגיעו ואז התשאול הפך לחיפוש ואז המפתח הפך לכלי רצח. ושוב, זה בסדר וזה לגיטימי לגמרי רק אם מראש אתה מניח שהם עבריינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני הייתי יושב בשכונה יוקרתית ב12 בלילה והיה מגיע שוטר והייתי עונה לו שאני מתרשם מהשכונה. אתה יודע מה היה קורה לי? כלום. את יודע למה? כי אני אשכנזי לבן.

אבל אני מבין את מה שאתה אומר, התשאול היה לגיטימי לגמרי, מה שיותר הפריע זה שפתאום עוד ועוד ניידות הגיעו ואז התשאול הפך לחיפוש ואז המפתח הפך לכלי רצח. ושוב, זה בסדר וזה לגיטימי לגמרי רק אם מראש אתה מניח שהם עבריינים.

זה בלי להזכיר ש

א. אחד היושבים גר בעיר(!!)

ב. מטר מהמקום יושבים נערים אחרים

לתחקר? בטח, תתחקרו.

לעכב בתחנת משטרה עקב "ניסיון פריצה"? ברור, ברור שמדובר בשיטור לעילא ולעילא.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

14 (או 1

:cool:

תיקים על ישיבה בחוץ? באמת? אתה באמת מאמין בזה? כמו ההוא שהלך ברחוב וקילף תפוח עם סכין, והקורבן רץ כמו משוגע, ישר על הסכין. וכך 6 פעמים. זאת בערך מידת התמימות.

אני באמת מוכן לקבל את זה שהוא עבריין. הבעיה היא שהמשטרה משקרת ולא ניתן לדעת עד כמה המידע הזה 13-14 תיקים מהימן ועל מה התיקים הללו. האם הכל אמת? האם הכל שקרים? האם חלק אמת וחלק לא?

בדיוק כמו שקורבן רץ לעבר הסכין 6 פעמים - כך גם כדור נורה באדמה ובחוסר מזל מוחלט פגע בחזה של עבריין שבמקרה היו לו 13-14 תיקים במשטרה. איזה מזל!

עריכה אחרונה על ידי snoop90
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אין לי חיבה מיותרת, או אמון רב במשטרה שלנו. מוזמן לחטט בפוסטים קודמים שלי כדי לראות את זה. אלא שקצת קשה לי להאמין שהקורבן היה כה חסר מזל ששיקרו דווקא עליו 14 או 18 פעמים, שגם במקרה הזה הילד שקיבל מכות בניסיון שוד שיקר בחקירה, וגם השוטר שיקר, וגם בוחני מז"פ שיקרו? טיפה יותר מדי קונספירטיבי עבורי גם בשביל האירגון החולה הזה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. ברצח בסנטרל פארק המשטרה שיקרה, במקרה של סטיבן אייברי המשטרה שיקרה (גם מי שחושב שהוא אשם, ברור שהיא שיקרה במס' מקרים), ולא חסר עוד מקרים. המשטרה אינה מושלמת, היא מורכבת מאנשים, חלקם ישרים כמו פלס וחלק בסדר עם "לצייר מחוץ לקווים" בשביל להגיע להרשעה.

ב. אבל לא צריך להרחיק מעבר לאוקיינוס, באום אל חיראן המשטרה ייצרה נראטיב יש מאין עוד לפני שהדם התייבש. "מחבל" , "קשרים לדעאש", "האיץ אל עבר השוטרים ללא סיבה" וכו'. לפני שבועיים כל המדינה בערה כי מחבל ערבי אנס ילדה יהודייה, ואז התגלו בולענים בתיק החקירה ולבינתיים נראה ש"ספק סביר" זה אנדרסטייטמנט.

ג. הסיבה שאי אפשר להתווכח ברצינות עם שטוחיסטים זה כי יש להם אקסיומה כלשהי, ולא משנה מה תגיד ואילו ראיות תביא - זה בכלל לא רלוונטי "כי אקסיומה", לכן מש"ל.

רגע, מאיזו הודעה זה מוכר לי?

נ. ב. לא שזה רלוונטי, אבל למען הגילוי הנאות: עד שתהיה חקירה, אני מאמין ל (ומצדד ב) גרסת השוטר במקרה של טקה.

א. אין שום מקום להשוואה בין ישראל לארה"ב בנושא הזה. טוב שלא הבאת מקרים שהמשטרה ברוסיה שיקרה, או בסין.

ב. מסכים, למרות שאין דמיון בין המקרים. במקרה הנוכחי יש הרבה פחות חוסר וודאות.

ג. אתה מתכוון לאקסיומה "המשטרה משקרת"?

מה שהכי אירוני בכל הסיפור הוא שאם סלומון טקה לא היה אתיופי המוות שלו לא היה מעניין אף אחד. הכותרת הייתה "אדם תקף שוטר בקריית חיים ונורה למוות". אף אחד לא היה טוען שהוא נורה בגלל שהוא היה מזרחי/רוסי/ערבי (אז היו קוראים לו מחבל). אבל אתיופי?? עד כאן, זה קדוש. כמו שהעירקאים יעשו מחאה על גזענות כלפיהם ויביאו את בני סלע כדוגמה.

עומר אשכנזי, שחר ממן, חיים בן שמעון, סרגי חנוכייב - השמות האלה מוכרים למישהו? אלו שמותיהם של ארבעה יהודים ישראלים שנורו למוות על ידי המשטרה בשנים האחרונות. בדיוק כמו סלמון טקה, מדובר בעבריינים שנורו תוך כדי עימות עם שוטרים, אבל בגלל שהם לא היו אתיופים אף אחד לא טען שהם ילדים תמימים שנרצחו על ידי המשטרה שהדביקה להם תיקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה דוגמה קטנה לחוסר הספונטניות של המחאה האחרונה של יוצאי אתיופה - ארגון עומדים ביחד, פעילי שמאל קיצוני, המנצלים מצוקה של אוכלוסיות שונות כדי לייצר אלימות ואנרכיה במדינה.

זה בלי להזכיר ש

א. אחד היושבים גר בעיר(!!)

ב. מטר מהמקום יושבים נערים אחרים

לתחקר? בטח, תתחקרו.

לעכב בתחנת משטרה עקב "ניסיון פריצה"? ברור, ברור שמדובר בשיטור לעילא ולעילא.

אחד היושבים גר בעיר (!!!)? כי הרי זה ידוע שכל הפורצים ברחובות מגיעים מערים שכנות.

ולא יודע איפה שמעת שמעכבים אותם לתחנה עקב "ניסיון פריצה", חוץ מהפרשנות של ה"קריינית".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש נו...

הכתבה אפילו לא טורחת לקשר לעמוד הפייסבוק של הארגון. אז הלכתי לחפש ושם מבהירים שהם הצטרפו להפגנות, אבל יא זמו ולא ארגנו ולא כלום.

כמובן שגם הפרשנות שלך - ״מנצלים״ - לא נכונה. הרי אפילו הפרופסור שמרואיין שם מדבר על ״אינטרסים משותפים״, שזה קצת פחות ציני מ״ניצול״.

ושוב, הארגון כשלעצמו לא מעניין אותי. האג׳נדה שלו נשמעת אפילו לי ילדותית. אבל לא נמאס לכם כל הזמן לחפש מפלצות בארון?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש נו איוש נו.

בטח שהם "מבהירים", לא חשבתי שהם יגידו שהם ארגנו והלהיטו את הרוחות.

גם עשרות השלטים שלהם זה במקרה, נכון? זה לא שהם ארגנו או יזמו את זה...

ואין פה אף אחד בארון (אולי פרט לחלק מהפעילים שלהם מהמגזר הערבי). כמו שטענתי מלכתחילה, יש כאן גופים שמנצלים את המחאה לאינטרסים שלהם, ולא בהכרח מטוב לב או מרחמים לעדה האתיופית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש נו איוש נו.

בטח שהם "מבהירים", לא חשבתי שהם יגידו שהם ארגנו והלהיטו את הרוחות.

אז הם מודים בזה שהם מצטרפים להפגנות, מדברנים אנשים לצאת לרחוב ולמחות אבל מסתירים את זה שהם מארגנים, כי...?

וזה אפילו בלי להכנס למספרים - כמה אנשים יש בארגון קיקיוני כזה, כמה הם יכולים להוציא לרחוב, מה כח הארגון שלהם ועוד מאה אלף שאלות.

כמו שטענתי מלכתחילה, יש כאן גופים שמנצלים את המחאה לאינטרסים שלהם, ולא בהכרח מטוב לב או מרחמים לעדה האתיופית.

וגם בזה טעית, או לכל הפחות לא הוכחת, וכבר כתבתי למה יותר מפעם. אבל, שוב, כשתהייה רעידת אדמה חזקה בארץ, אני בטוח שתביא לכאן ציטוטים ממקור ראשון שמסבירים איך ארגוני שמאל קיקיונים הרעידו את הארץ, תוך ניצול ציני של המצב בשטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הם רוצים ליצור רושם שזאת נטו מחאה "אותנטית" של העדה, ושהם, כארגון עאלק חברתי, מצטרפים אליה?

מה הכוח של הארגון, כמה אנשים יש בו, מאיפה הוא מקבל תמיכה כספית (הקרן לישראל החדשה, לכאורה) ועוד אתה יכול למצוא בחיפוש מהיר באינטרנט, כולל הפגנות עבר שהם לקחו בהן חלק פעיל.

הנה למשל דוגמה קטנה מעמוד הפייסבוק שלהם, שמדגימה את השקפת העולם שלהם - באחד הפוסטים הם טוענים כי הבחור האתיופי נורה בראש על ידי השוטר, ובאותה נשימה מקשרים את זה להרג של ערבי שהחליט לירות זיקוקים על שוטרים ונורה למוות.

לגבי החלק השני - לא טעיתי, פשוט לא "הוכחתי". אין לי פרוטוקולים או הקלטות סתר של הישיבות של ארגון כזה או אחר לגבי המחאה האחרונה, או מחקר מבוקר על השפעת הגורמים השונים על דעתו של האתיופי הפשוט, עם תוצאה מובהקת סטטיסטית.

אני מבסס את דעותיי על פעילות העבר של גורמים שונים, אמירות והשקפות שלהם, מידע מערוצים שונים וכדומה, ומכך מסיק את מסקנותיי.

אתה יכול "להוכיח" כל טענה שלך בשרשור הזה, ללא יוצא מן הכלל? הרשה לי להניח שלא.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הם רוצים ליצור רושם שזאת נטו מחאה "אותנטית" של העדה, ושהם, כארגון עאלק חברתי, מצטרפים אליה?

ואתה (או הכתב שאתה מצטט או אתר מידה או רוטר או חלק ניכר אחר מהימניים בארץ) רוצה לייצר את הרושם ההפוך, כי אם יש משהו מעצבן במישור הפוליטי בארץ - צריך לחפש ישר מי מהשמאל עשה את זה.

מה הכוח של הארגון, כמה אנשים יש בו, מאיפה הוא מקבל תמיכה כספית (הקרן לישראל החדשה, לכאורה) ועוד אתה יכול למצוא בחיפוש מהיר באינטרנט, כולל הפגנות עבר שהם לקחו בהן חלק פעיל.

איפ אפשר להסיק כלום מהמספרים שנזרקים שם. כלום. רשום שהם קיבלו 40,000 מגרמניה. אוקיי. זה הרבה? קצת?

אתה יכול "להוכיח" כל טענה שלך בשרשור הזה, ללא יוצא מן הכלל? הרשה לי להניח שלא.

לא. אנחנו לא בבית משפט ולא מגישים עבודות דוקטורט. הכל טוב. רק פשוט צריך לזכור מתי אנחנו כותבים דיעה ומתי אנחנו מתיימרים להציג עובדה. וכמו שזה מפגר שבשמאל הרידקלי הסיבה לכל דבר רע בעולם זה ״אבל הכיבוש״, זה מפגר שבימין הסיבה לכל דבר הופכת ל״כן אבל השמאל והקרן״. העולם יותר מורכב מזה, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחושה שלי היא שמדובר בהבדלי תרבויות עמוקים במיוחד, שלא חווינו עם עליות אחרות. לרוסים היה מוסר עבודה והכרה בחשיבות ההשכלה, המרוקאים ושאר הצפון אפריקאים נהנו מההשפעה הצרפתית (אני מדבר על היהודים שזכו, למשל, לחינוך של "אליאנס"). אז היתה טראומה של הגירה וטראומה של לימוד שפה חדשה ומנהגים חדשים - אבל איזה בסיס שיאפשר להם להשתלב בחברה בדור השני. כנראה שהתרבות האתיופית שונה מהמערבית במידה יותר קיצונית. אז יש אחוז מסויים שמצליח להתגבר על הפערים, וגם מצליח בלימודים, מה שפותח דלתות, גם אם לא לרווחה. אבל רבים מאד, כולל כאלה שנולדו בארץ, מתקשים להסתגל לסטנsרטים המערביים.

חלק מהפערים זה גם זלזול מוחלט בכל סמל שלטוני או סדר.

וזה לא ייחודי רק לאתיופים, גם בחברה הערבית אתה יכול לראות את זה.

בדורות קודמים זה פשוט היה מוסתר כי חששו בכל זאת, בעידן ה-PC והנרטיבים, זלזול בסמלים שלטוניים או בסדר זה בון-טון.

וזרקנו את המרוקאים למעברות

אף אחד לא מאשים את כל האשכנזים בזה שזרקו את המרוקאים למעברות (לפחות לא מישהו עם קצת ידע), אלא את הממסד שהיה אז.

כדי לטעון טענות על זה שהעדה, או לפחות אלפי מפגינים, הושפעו מכמה דמויות קיקיוניות, שבעיקרן נשלפות על ידי הימין בכל פעם שצריך לתרץ, צריך לעשות עבודה קצת יותר רצינית משלושה ציטוטים בפייסבוק וסקרין שוט מפחיד במיוחד על מימון זר.

מישהו מבין מפרסמי הפוסטים האלו (אגב זה פורסם גם ב"מידה") הלך ובדק, למשל, עד כמה הדעות של האתיופים על עצמם והמדינה השתנו בגלל אותם פעילי רדיקלים? כמה הפעילים הרדיקלים האלו בכלל נוכחים בשכונות? פוגשים את האנשים? משהו?

למי שלא מכיר את רוטר, הניק "אור_יקרות" ברוטר רחוק מלהיות איש ימין, אז כן בטח, נשלף ע"י הימין.

זה לא 100 - 0. ברור. אבל אנחנו כחברה עושים גם לא מעט לצד השני. זו התממות להגיד שאין אפליה או גזענות. רק לפני כמה חודשים אמא שלי סיפרה לי ששמעה באוטובוס מישהו שהתגאה בכך שמירר לשכנים האתיופים שלו את החיים כדי שיעזבו. וכן, בהחלט יכול להיות שגם יכולים לעשות יותר. אבל זה גם, לפעמים, דורש שינוי תודעה. וזה גם אותם הפערים שספריאל דיבר עליהם.

ואתה ואוריו מדברים על לשפוט Snapshot, אין יותר סנאפשוט ממה שאמא שלך שמעה מישהו באוטובוס.

כי זה שיח בשתי שפות ושני עולמות שונים לגמרי.

מבחינת רבים בעדה, אני מניח, כשה-given הוא שיש יותר אלימות משטרתית נגדם, המקרה הזה הוא עוד מקרה והפרטים לא מעניינים.

אם מבחינתם המקרה הזה הוא עוד מקרה והפרטים לא מעניינים - אז קל וחומר אנשים לא אתיופים.

אז אין בכלל מה להתמרמר כשכולם בוחרים צד לפי הרגש כשהפרטים לא מעניינים.

אגב, לא מצאתי שום נתון כמותי כמה אנשים הפגינו בימים האחרונים. וזה גם משהו. הפייסבוק שלי מפוצץ בפוסטים ושיתופי פוסטים על אנשים ש"איבדו את האמפתיה". רובם, מעניין למה, דווקא ימניים. מי שכביכול אמור להיות יותר פטריוט ולאהוב את העם הרבה יותר.

מעניין באמת למה איבדו את האמפתיה.

לצערי יש הרבה Social Justice Warriors שמלבים את האש.

מגניב, בתחילת הדיון היית בעצמך SJW.

אולי כי הטריגר לא בא בריק מבחינתם? יש לך פוסט של רופאה שמספרת שתקפו אותה ואת ילדיה כי הם שחורים. ואתה עדיין לא מסוגל להתגבר על הכעס על האלימות בהפגנות האחרונות ולהבין שהטריגר מתחבר למשהו ארוך טווח יותר?

יכול להיות שיש גזענות בחברה הישראלית, אפילו סביר מאוד להניח שיש אנשים גזעניים בחברה הישראלית, גזענות ממוסדת אין, למעשה הפוך.

אבל ברגע שזה הטריגר, ההפגנות האלה עשו להם יותר נזק מתועלת, ויש מצב רציני שאפילו יצרו כמה גזענים חדשים.

כמו שכבר כתבתי, את החשבון של זה כל העדה תשלם, מי שהפגין ולצערנו גם מי שלא.

את דעתי על צורת המחאה ו/או מה שהטריג אמרתי מס' פעמים אז אין טעם לחזור על זה.

בנוגע לדבריך בנוגע למהנדס/רופא/מנהל אתיופי, זו בדיוק בעיית הביצה והתרנגולת שמנסים לפתור, אחד יאמר שהכל בידיים שלהם (רק תעבדו קשה וזה יקרה), שני יאמר שזה הכל על המדינה, אני טוען שזה יכול לקרות רק ביחד - אם מעוניינים בסקייל.

מה המדינה יכולה לעשות יותר ממה שעשתה?

לשבת ללמוד במקומם? להכשיר מהנדס שלא עובר את הבחינות?

אז יש שאלה אליך - לנער ההוא היה תיק פלילי על מה? גם על ישיבה בחוץ?

האבנים באמת היו אבנים?

והשוטר טוען שהוא בכלל לא כיוון את האקדח על הבחור ולמרות זאת, באופן מפליא, הכדור פגע במרכז המסה והרג אותו - אפשר לעשות על זה פרק בSOUTH PARK.

אז לא. הם לא ילדים טובים ולא תמימים ולא מוחלשים - אבל אתה חייב להודות, שיש כאן משהו מסריח וזה לא מגיע רק מכיוון של אתיופים.

היה לו עבר שכלל תקיפת אחות בקופת חולים, דריסת זקנה ע"י אופניים ואיומים עליה, הפעלת מעבדת סמים (התיק שבגינו הוא היה במעצר בית), זה נקרא ישיבה בחוץ?

ואתה יודע שקליע שנורה בזווית כלשהי יכול לפגוע במשטח קשה ולשנות כיוון כן?

אז איך אתה יודע שאצל סלומון טקה התקיפה היתה באמת תקיפה והשוד באמת היה שוד?

הבעיה היא שהמשטרה משקרת ולכן אי אפשר להגיע למסקנה לשם או לשם.

זה באמת אפשרי? השוטר המצטיין ירה באדמה כדי להרתיע ובמקום להרתיע הרג? זה בדיוק ההפך מלהרתיע.

יש נניח את הילד שניסו לשדוד, יש נניח החברים שלו (שאפילו לא מכחישים שאחד מהם הרים אבן לאיים על השוטר), ויש נניח את המשפחה של השוטר, ויש עדים מסביב.

תזכור שמדובר על פארק, בשעות הערב, כמו המשפחה של השוטר כנראה היו עוד משפחות מסביב.

וגם יש את העבר של הבחור, כזה עבר פלילי שבגיל 18 הצבא לא רצה לגייס אותו, גם זה בגלל שהוא ישב בחוץ?

לפני שבועיים כל המדינה בערה כי מחבל ערבי אנס ילדה יהודייה, ואז התגלו בולענים בתיק החקירה ולבינתיים נראה ש"ספק סביר" זה אנדרסטייטמנט.

היעדר ראיות זה שונה מהיעדר אשמה.

תראה, אין לי חיבה מיותרת, או אמון רב במשטרה שלנו. מוזמן לחטט בפוסטים קודמים שלי כדי לראות את זה. אלא שקצת קשה לי להאמין שהקורבן היה כה חסר מזל ששיקרו דווקא עליו 14 או 18 פעמים, שגם במקרה הזה הילד שקיבל מכות בניסיון שוד שיקר בחקירה, וגם השוטר שיקר, וגם בוחני מז"פ שיקרו? טיפה יותר מדי קונספירטיבי עבורי גם בשביל האירגון החולה הזה.

ומה עם העדים מסביב?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...