Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 41 דקות, gadik6 כתב:

חבורת רדמן את ברסלר ושות' זה לא מיעוט בתוך מיעוט. זה פשוט מיעוט.

הם עדיין "מנהיגי" המחאה.

בטח שכן. אתה בעצמך הוכחת את זה. וקבוצת המתנגדים לשלטונו של המלך ביבי די גדולה מקבוצת התומכים ברדמן וברסלר ואפילו מקבוצת המפגינים.

לפני 42 דקות, gadik6 כתב:

ביביסטים זה לא 20-25 מנדטים. לא כל מי שמצביע ליכוד הוא ביביסט, בדיוק כמו שלא כל מי שמצביע לפיד הוא בור קשקשן, כמו המנהיג שלהם

האנלוגיה לא טובה. לא אמרתי שכל מי שמצביע לליכוד הוא מגלומן עם אנגלית כובשת, בריטון סמכונתי וחיבה יתרה לחמגשיות ושיפוצי בריכה על חשבונם של אחרים. אמרתי שמי שמצביע לליכוד ביביסט. כמובן, יש אנשים שמצביעים לליכוד למרות ביבי. לא מעניין. הלכה למעשה הם בוחרים במלך ביבי. מתוך איזה תקווה שלא יודע מה. שירשה למירי רגב לפנק אותם בתקציבים, לכאורה, או משהו? אין לי מושג. אבל לא מעניין.

לפני 45 דקות, gadik6 כתב:

לגבי רבי מלובביץ' - מה הקשר?   ביבי רוצה להתחבב על חב"ד?

ביבי רוצה להתחבב על הבייס שלו. למה יש קשר בין ההערצה למלך ביבי למעמד סוציואקונומי מסוים לחיבה למסורת ודת אני לא חושב שזה ככ משנה. זו גם הסיבה שבגללה הצטלם שם (מניח? מה הפועל הנכון בכלל?) תפילין לאחרונה. למרות שבתכלס אני כנראה יותר מאמין ממנו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4911

• SlowRide

4781

• פינדר

3811

• m3x7r3m3

2926

לפני 57 דקות, Renaultrap כתב:

אתה תמים או מיתמם לחשוב שקובי ריכטר (או אהוד "גופות צפות בירקון" ברק) הם מיעוט זניח.

האם מישהו מהם בכנסת? בגוף נבחר אחר? מדובר באדם שלפחות לפי ויקיפדיה תמך ברשימה המשותפת, לא בדיוק ציבור גדול, אפילו לא מדובר באחת ממפלגות ממשלת השינוי. עוד פעם, לא הוכחת רבים. זו לא תמימות, לאעון לגבי  אדם אחד, עשרה, מאה, זה לא רבים.

גם אהוד ברק מייצג את אהוד ברק וזהו בערך. גם אם יש מאחוריהם חצי מנדט, זה לא ״רבים״. יש יותר אנשים בקבוצה החרדית אנטיציונית ואדם שמכבד את עצמו לא יצבע את כל גוש ביבי, או ״רבים״ מהם בגין אותה תת קבוצה.

לוקחים כמה אנשים, צובעים את כל המחנה הנגדי בצבע הזה ומכאן השמיים (או הביוב) הם הגבול

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, gadik6 כתב:

נראה שכל המחנה שלכם קם על הצד הלא נכון. אפסים, ביביסטים, מאוננים, ועוד שלל כינויים, וזה רק בשעה האחרונה.

רק ביביסט כמוך יכול להבליג על זה שמשכו לנעמה לזימי בשיער

לפני כשעה, gadik6 כתב:

מספיק להסתכל על כמות ההרוגים מהמגזר הדתי-לאומי במלחמה, או מציבור המתנחלים, כדי להבין שגם אצלם זה מיעוט.

עוד פעם אתם באים עם מספרי ההרוגים ממגזר המשתמטים (אליבא דשלטי החוצות באיילון)? נועם תיבון ויאיר גולן ניצחו לבדם את החמאס. בכלל, מותר לספור רק את ההרוגים הדרוזים כדי למחזר את מעשיות חוק הלאום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Renaultrap כתב:

יעקב (קובי) ריכטר (נולד ב-24 בדצמבר 1945) הוא איש עסקים, תעשיין, יזם ופוליטיקאי ישראלי ויו"ר תנועת "דרכנו" לשעבר. ריכטר הוא טייס קרב לשעבר בחיל האוויר הישראלי, אלוף הפלות שלזכותו נזקפות 11.5 הפלות של מטוסים ומסוקי אויב. ביוני 2021 העריך העיתון הכלכלי "TheMarker" את הונו בכ-2 מיליארד דולר, ברשימת 500 עשירי ישראל שפרסם[1].

בבחירות לכנסת ה-24, הביע ריכטר תמיכה ברשימה המשותפת

אתה תמים או מיתמם לחשוב שקובי ריכטר (או אהוד "גופות צפות בירקון" ברק) הם מיעוט זניח.

אני לגמרי מבין למה לאנשים לא היה נוח עם הקואליציה הזו עוד לפני אסון ה-7.10. הקואליציה הזו (והשנתיים המכוערות שקדמו לה) היא במידה רבה תוצאה של תהליכים ארוכים שהרסו את המדינה מהיסוד. להאשים בזה את ביבי זה קל מדי. לומר "כן, צריך שינוי במערכת אבל לא כזה" זה לא אמין. איפה הייתם לפני שיריב לוין הניח את ההצעה הבוטה שלו? למה איילת שקד הוצגה כאוייבת העם כשהיא עשתה את זה אחרת?

ההתבטאות של קרעי אומללה. הפוליטיקאים שלנו לא משהו. הליכוד לגמרי הרוס הודות לסכינים הארוכות של ביבי. המשפטנים מעט יותר אינטליגנטים, ולכן משחררים את דבריהם בחוגים סגורים. "אני אדפוק את הפאשיסט הזה" על מועמד לשר המשפטים מפחיד אותי יותר, כי זה נותן הצצה לאיך הדברים מתנהלים הרחק מאור הזרקורים.

עצם זה שאתה מכיר אתכל מטורללי הצד השני בשמם מעיד כמה הם מיעוט זניח.

רובם המכריע של הבודדים האלה (אם לא כולם. לא עוקב אחרי כל מטורלל) לא נבחרי ציבור, לא נושאי משרה ציבורית ולא עובדים אצל אף נבחר ציבור. אתה יכול להגיד אותו הדבר על הזרקאים, האמסלמים והרגבים?

• אהבתי 2

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, gadik6 כתב:

נראה שכל המחנה שלכם קם על הצד הלא נכון. אפסים, ביביסטים, מאוננים, ועוד שלל כינויים, וזה רק בשעה האחרונה.

אתה מדבר על מחנה? על השעה האחרונה?

רק במקרה, בפרק זמן של כחצי שעה, שלושה ימנים שכותבים פה ומתעקשים להסביר שהם לא ביביסטים, הגיבו כל אחד בנפרד, עם הציוץ האומלל של יותם.

יישור קו מיידי עם מיטב הבוטים והשופרות.

זה כת או דת? איפה המומחה לכתות?

• אהבתי 4
  • מצחיק 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוף הפלות שלזכותו נזקפות 11.5 הפלות של מטוסים ומסוקי אויב

10.5, לא ברור מאיפה צצה עוד אחת.

מי שנותן להם משקל יתר זה רק אתה ושכמותך. הם לא נבחרי ציבור (אהוד ברק היה, אבל לדעתי בימים ההם עוד היה לי שיער על הראש). שוב = אין הקבלה. לא במהות הפעולות, ובטח ובטח לא במשקל ועוצמת הפועלים.

במחנה השולט כעת (בתור ימני בתפיסותיי אין הלשון שלי מסוגלת לקרוא לו ימין) כל מה שאי פעם היה מוקצה מחמת אפילו בושה בסיסית, הפך לנורמה היום. הניסיון להקביל לזה אימרות של אנשים שמשקלם הפוליטי כאין וכאפס לעומת מחנה שולט על שריו ופקידיו המכהנים הוא סך הכל עוד שלב בהנדסת תודעה, לא מעבר.

ההבדל, בגדול, זה שהמטומטם הזה שיצא על האמא של החטוף שנהרג זכה לגינוי מקצה לקצה במחנה שאמור להיות "שלו", בעוד רגב, גוטליב ושות' זוכים לשבחים מקיר לקיר.

• אהבתי 6

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה עוסקים באנשים פרטיים, בזויים ככל שיהיו, כאשר נבחרי ציבור עסוקים כרגע באתנן למקורבים והחזקת משרדים שאין לנו כסף לתקצב, בפטורים משירות צבאי כאשר הצבא זקוק לחיילים? קודם בואו נטפל בהתקדמות הספינה לקרחון, אחר כך נטפל בנוסע שמקלל חצי מהנוסעים האחרים. סדרי עדיפויות וזה…

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, הצילינדר השישה עשר כתב:

לא מבין למה עוסקים באנשים פרטיים, בזויים ככל שיהיו, כאשר נבחרי ציבור עסוקים כרגע באתנן למקורבים והחזקת משרדים שאין לנו כסף לתקצב, בפטורים משירות צבאי כאשר הצבא זקוק לחיילים? קודם בואו נטפל בהתקדמות הספינה לקרחון, אחר כך נטפל בנוסע שמקלל חצי מהנוסעים האחרים. סדרי עדיפויות וזה…

כי חייבים ליצור סימטריה. בעיני תומכי המחנה השולט דהיום, מספיק שבצד השני יש מישהו שגם כן מעוול, כדי להצדיק עוולות של הצד שלהם. הערך המוביל הוא שוויון ולא טיב, ושוויון גם אם זה במובן המאד רע של המילה.

• אהבתי 2

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, Renaultrap כתב:

ממגזר המשתמטים

מי קורא לדתיים לאומיים משתמטים? לציבור החרדי קוראים כך. זה לא אותו מגזר, אל תהיה גזען.

לפני 34 דקות, Renaultrap כתב:

מותר לספור רק את ההרוגים הדרוזים כדי למחזר את מעשיות חוק הלאום.

אני זוכר את אולמרט תוך כדי לבנון השנייה אומר שאחרי המלחמה תהיה התכנסות/נסיגה מיו״ש ואמרתי ״מי ההנהגה המטומטמת הזו שבזמן מלחמה גורמת ללוחמים לדאוג מה יקרה עם הבית שלהם לאחריה?״. אז באותו קו מחשבה בדיוק אני זורם כרגע עם הדרוזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, פינדר כתב:

אתה מדבר על מחנה? על השעה האחרונה?

רק במקרה, בפרק זמן של כחצי שעה, שלושה ימנים שכותבים פה ומתעקשים להסביר שהם לא ביביסטים, הגיבו כל אחד בנפרד, עם הציוץ האומלל של יותם.

יישור קו מיידי עם מיטב הבוטים והשופרות.

זה כת או דת? איפה המומחה לכתות?

סיימת עם המאוננים ועברת לבוטים ושופרות?

זה פורסם אצל יוסף חדאד הבוקר. ממש בוט ושופר של ביבי.

לך אולי קשה להבין, אבל אנשים לא מבלים את רוב היום שלהם בניטור ומעקב על כל שטות שמישהו ב"צד השני" אמר או עשה, אז הם נחשפים בעיקר למקרים היותר קיצוניים, כשזה עובר סף מסויים.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Renaultrap כתב:

אולי מפרגנים לו בוויקיפדיה את הפלת הרפורמה המשפטית

מגיע לו כל הפירגון שבעולם גם בלי קשר. תקרא על קורות חייו, ועל המחקר שעשו על ילדי הקיבוץ שלו בין היתר, אחד הסיפורים היותר מצחיקים ומאלפים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, RK כתב:

10.5, לא ברור מאיפה צצה עוד אחת

לי דווקא לא ברור מה זה חצי הפלה.

הפיל אותו מהשטיח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, RK כתב:

10.5, לא ברור מאיפה צצה עוד אחת.

מי שנותן להם משקל יתר זה רק אתה ושכמותך. הם לא נבחרי ציבור (אהוד ברק היה, אבל לדעתי בימים ההם עוד היה לי שיער על הראש). שוב = אין הקבלה. לא במהות הפעולות, ובטח ובטח לא במשקל ועוצמת הפועלים.

במחנה השולט כעת (בתור ימני בתפיסותיי אין הלשון שלי מסוגלת לקרוא לו ימין) כל מה שאי פעם היה מוקצה מחמת אפילו בושה בסיסית, הפך לנורמה היום. הניסיון להקביל לזה אימרות של אנשים שמשקלם הפוליטי כאין וכאפס לעומת מחנה שולט על שריו ופקידיו המכהנים הוא סך הכל עוד שלב בהנדסת תודעה, לא מעבר.

ההבדל, בגדול, זה שהמטומטם הזה שיצא על האמא של החטוף שנהרג זכה לגינוי מקצה לקצה במחנה שאמור להיות "שלו", בעוד רגב, גוטליב ושות' זוכים לשבחים מקיר לקיר.

רגב, גוטליב, אמסלם ושות' הם ביטוי למה שקרה למפלגה שלי ע"י היו"ר שלה. הבעתי את דעתי על התהליך הזה יותר מפעם אחת. שוב, לא משנה כמה פעמים אחזור על זה אני עדיין אשאר ביביסט המיוצג על ידי הלהקה הזו, אבל מטורללי ה"מחאה" לא מייצגים אף אחד- לא רדמן, לא ריכטר, לא מורה בישראל שמגדף אם שכולה, לא הכיפות האדומות, לא המתופפים הורודים, לא אנשי התקשורת שאומרים שביבי רוצה שהחטופים ימותו ולא חוסמי הכבישים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, gadik6 כתב:

זה פורסם אצל יוסף חדאד הבוקר. ממש בוט ושופר של ביבי

זה פורסם כי זו אמירה בזויה.

יוסף חדאד הביא את זה לפה כדברי מחנה כלשהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...