Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 53 דקות, SurfHigh כתב:

הביא איזה שהיא תוכנית, הוציא לפועל משהו מסודר? התשובה היא לא.

התשובה היא כן מהדהד, רבתי.

ישראל היום, ערוץ 14, העלאת השד העדתי מהאוב, פילוג החברה, קיטלוג כל מי שמעז לחלוק עליו כ"שמאל" - הכל חלק מתכנית מאד סדורה. אין היבט מקרי אחד בזה.

וכעניין שבעובדה, זה מאד מצליח.

• אהבתי 6
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4771

• פינדר

3796

• m3x7r3m3

2926

לפני שעה, - XM - כתב:

זה שנחתמו הסכמי אברהם מעל הראש של הפלסטינים, זו דחיקת הסוגיה הפלסטינית.

השמאל תמיד טען שלא נוכל להתקדם לשלום רחב יותר בלי לטפל בסוגיה הפלסטינית.

סיכמת בדיוק למה אני מיואש מהמקום הזה.

התעלמות מהמציאות, אפס חשיבות לעובדות. פוסט אמת by the book.

ביבי המלך.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SurfHigh כתב:

ממה שכתבת ביתרונות , אני חושב שהרוב יסכימו על החיסונים למשל. 

העניין הוא שזה ניצול הזדמנות שנקרתה בדרכו, הוא הרי לא תכנן את הקורונה.

רק להוסיף, שאנחנו לא יודעים כמה ב-א-מ-ת זה עלה למדינת ישראל (מול פייזר), ואני לא מדבר על מחיר יחידת חיסון. מספיק דובר בזה בזמנו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, yohai71 כתב:

רק להוסיף, שאנחנו לא יודעים כמה ב-א-מ-ת זה עלה למדינת ישראל (מול פייזר), ואני לא מדבר על מחיר יחידת חיסון. מספיק דובר בזה בזמנו. 

זה עלה בפרטים שלנו מקופות החולים וכסף כמובן.

אני לא יודע עד כמה עשו את המידע רנדומלי בשביל שלא יוכולו לזהות את הבנאדם..

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SurfHigh כתב:

נחזור לעניינו, מה ביבי עשה בזמנים הרגועים? 

הביא איזה שהיא תוכנית, הוציא לפועל משהו מסודר?

הוא קנה צוללות, דאג לפצות את כל מי שסבל בתהליך, דאג גם לידידים מדרום למחיר טוב, ולא פרסם את הרכישה בצניעותו הרבה.

אנשים לא מעריכים את מר נתניהו.

ועוד תכנית קטנה שנתניהו מנסה לקדם - המהפכה המשטרית.

אמת, אותה עדיין לא הוציא אל הפועל, אבל מנסה.

• אהבתי 1

מסי זה לא רק כדורגל,אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

סיכמת בדיוק למה אני מיואש מהמקום הזה.

התעלמות מהמציאות, אפס חשיבות לעובדות. פוסט אמת by the book.

ביבי המלך.

לפני שעתיים, RK כתב:

התשובה היא כן מהדהד, רבתי.

ישראל היום, ערוץ 14, העלאת השד העדתי מהאוב, פילוג החברה, קיטלוג כל מי שמעז לחלוק עליו כ"שמאל" - הכל חלק מתכנית מאד סדורה. אין היבט מקרי אחד בזה.

וכעניין שבעובדה, זה מאד מצליח.

לדעתי אנחנו עוד רחוקים מלראות את מלוא פוטנציאל הטרלול של החבר'ה האלה. העמידה של הקיסר לצד החרדים בנושא הגיוס היא רמז דק.

אחרי שהטיקט של "מר בטחון" ו"מגן ישראל" נשרף עד אפר, עכשיו הולכים על דת. יש כבר בשנים האחרונות ניצנים של מאמץ ציני ומחושב לייצר נרטיב דתי-ימני אנטי-ציוני מרומז, אני לא אפול מכיסאי אם ככל שהטרלול יתגבר הדבר הזה יקבל חיים משל עצמו, והם ינסו למתג את עצמם מחדש בצורה מרחיקת לכת. זה עוד עלול להגמר כמו אצל שבתי צבי, ולא כדרך המשל, ואני לא מגזים.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, למי שלא שמע: הממשלה מחזירה לחיים את התוכנית לבנות את "הבית הלבן" של ישראל. הולכים לדבר על זה בתחילת השבוע. עלות הפרויקט היא כנראה באיזור ה-600 מיליון. סכום הגיוני להוציא, סך הכל, בזמן מלחמה ומשבר כלכלי נלווה. וכמובן גם מלמד שהמלך מאמין שיהיה בשלטון גם עוד 5-6 שנים - הזמן שיקח לבנות את זה (או אולי מקווה שבן ירש אותו רשמית עד אז - לא יודע מה יותר גרוע).

Who is John Galt? וכו'

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, קורן בן אשר כתב:

שבתי צבי

איזה בחור מעניין וסגנוני אבל גם בנאדם חולה ובעייתי.

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

אה, למי שלא שמע: הממשלה מחזירה לחיים את התוכנית לבנות את "הבית הלבן" של ישראל. הולכים לדבר על זה בתחילת השבוע. עלות הפרויקט היא כנראה באיזור ה-600 מיליון. סכום הגיוני להוציא, סך הכל, בזמן מלחמה ומשבר כלכלי נלווה. וכמובן גם מלמד שהמלך מאמין שיהיה בשלטון גם עוד 5-6 שנים - הזמן שיקח לבנות את זה (או אולי מקווה שבן ירש אותו רשמית עד אז - לא יודע מה יותר גרוע).

Who is John Galt? וכו'

לפני 41 דקות, ch28566 כתב:

יש לאן לשאוף. 

kulliye-6MQ8_cover.jpg

אני לא חושב שזה כל כך בעיה לבנות כזה דבר רק נראה לי שזה צריך להיות קטן יותר ולא ראוותני מדי.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, asix כתב:

שופר זה מי שלא מסוגל להשמיע אפילו לא ביקורת אחת קטנה על הצד שלו. וזאת בדיוק הבעיה בערוץ 14 ( ועכשיו רוצים לעשות את זה בערוץ 13). לא הגיוני שבערוץ 14 לא מסוגלים לומר ביקורת אחת קטנה על נתניהו. כלום. שום דבר. אין לו שום קשר. כאילו שלא היה בשלטון 15 שנה ובעת האירוע. כלום. על כל האחרים, על לפיד ( אפילו יש להם פינה קבועה - הלפיד הלילי) אין להם בעיה לטנף כל היום. על ה"שמאל" כל היום.

אבל על נתניהו, ביקורת אחת קטנה לא מצאו. אחת. וזה ערוץ שמקבל תקציבי מדינה. אז אלו לא שופרות? כשמישהו יודע שנתניהו עושה שגיאות ולא מוכן לומר את זה, אז הוא שופר. וצריך להיות טמבל גמור בשביל לא לראות את השגיאות של נתניהו ולמרות זאת לא לחלוק עליו ולהעביר עליו ביקורת?

השבוע הוא היה בערוץ 14. בכנות  היה מביך. הוא מדבר עם כל השופרות ופשוט צוחק עליהם בפרצוף ומחרטט אותם בטונות והם? "ביבי המלך - כפיים". עזוב, זה תת רמה. גם אם יש להם דעה שונה , חוסר היכולת לתת ביקורת על הממשלה והעומד בראשה ( ויש עליה הרבה ביקורת בהתנהלות) זה פשוט מביך.

אתה יודע למה אין שופרות בצד השני? כי ברגע שגנץ, לפיד או כל אדם אחר מהשמאל/מרכז עושה טעות הכי קטנה ישר צולבים אותו. גם מהצד שלו במפה וגם בכלי התקשורת. 

אז לבוא ולשאול מה זה שופרות ולמה קוראים להם שופרות זה להתמם.

אין שופרות בצד השני כי שופרות הם באוזנו של המאזין. 

יוצא לי לשמוע קצת ערוץ 14. יש שם גם ביקורת על נתניהו, אבל מי שלא רוצה לא ישמע אותה.

שמעתי גם את עמית סגל מעביר ביקורת על נתניהו. 

לא מצאתי תשובה לשאלה שלי לגבי ה״לא שופרות״. יש חמישה עיתונאים תומכי קואליציה שהם לא שופרות, או הגדרת השופר היא לפי הדעות שלך?

לפני 23 שעות, SlowRide כתב:

כולם שופרות, כל ה"כתבים" וכל הערוצים.

ולכן זה מסוכן שהערוצים הנצפים ביותר מטמטמים את הציבור במסר אחיד. זה בדיוק מה שקורה בארה״ב- הנשיא חד, הנשיא מנוסה, ה״הם״ ברברים, מהרסי הדמוקרטיה, ואז חודשיים לפני הועידה הדמוקרטית מתפוצץ הבלון ומתגלה הבובה ברוב סניליותה ומיליוני אמריקאים (אני מקווה) שואלים את עצמם מי בעצם שלט במדינה לאורך שנים שבערוצי הטמטום סיפרו להם סיפורי ביידן. הרי אלה שדיברו על הדמנציה של ביידן היו ב-FOX, NY Post ו- Daily Wireוהם מטורפים ופאשיסטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Renaultrap כתב:

יוצא לי לשמוע קצת ערוץ 14. יש שם גם ביקורת על נתניהו, אבל מי שלא רוצה לא ישמע אותה.

תביא קטע אחד שבו יש ביקורת על נתניהו. מקווה שבגלל שאני רוצה אני כן אשמע אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, oryo כתב:

אני לא חושב שאתה יכול לומר במשפט אחד שההקבלה הנכונה ליחסי הכוחות הם עזה=רוסיה וישראל=אוקראינה + ״לא אכפת מעובדות״ 🤷‍♂️

**

התקשורת היא כלב השמירה של הדמוקרטיה, וביקורת על השלטון זה לא באג אלא פיצ׳ר. זה + שלטון ״ימני״-לכאורה (ביביסטי בתכלס) במשך שני עשורים גורם לכך שתהיה הרבה ביקורת על ביבי, וואו, שוקינג. 

(זה לפני שמתייחסים לכך שבלי קשר לדעות פוליטיות, אובייקטיבית, מצבה של ישראל קטסטרופי אז זה לא סופר מפתיע שמבקרים את השליט העליון ב20 שנים האחרונות 😳🤯)

כולנו מכירים שופרות של ביבי (=אנשים שתומכים בו לא משנה מה הוא עושה, ימין שמאל למעלה למטה), אני לא מכיר שופרות של גנץ או לפיד או ליברמן או לא יודע מי. כל הסיטואציה עם ביבי וההרס השיטתי של כ״כ הרבה וקטורים בישראל מזכירה לי את הבדיחה על היהודי ההוא שטובע בים ומסרב לסירה, מסוק, מצופים וכו׳ עד שמת - אני חושב שהמציאות הוכיחה לנו שאין באמת מקרים שיכולים להזיז ביביסטים מהביביזם, ואותו כנ״ל לגבי לשכנע ששופרות כמו מגל וסגל אינם ״פרשנים״ או ״עיתונאים״ אלא בסה״כ ליצני חצר שנועדו לעזור לנתינים להינות מההופעה בחסות המלך בזמן שמשמידים להם את העיר.

דת הרל״ב לא מקדשת מנהיג כזה הוא אחר כי בראשה אסופת ״מנהיגים״ כושלים (הרשימה ארוכה), אבל זה לא אומר שאין ״שופרות״ רל״ב. להאשים את ביבי בכל דבר שקורה או לא קורה זה שפרור ברמה שמרוקנת את התקשורת מתוכן. אתה לא יכול להתייחס ברצינות לביקורת כאשר המבקר עסוק לאורך עשרים שנה בדמוניזציה של אדם אחד.

שאלת תם: האם למשל אפשר להתייחס בצורה עניינית לביקורת שישמיע מחר בן כספית על בנימין נתניהו?

לפני 21 שעות, - XM - כתב:

יש מס’ זעום ממש של עיתונאים עם חשיבה ביקורתית ואובייקטיבית, אותם מעניין לשמוע.

אשמח לשמוע עליהם. יש לי אלרגיה לאולפנים ממה שקורה שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 19 דקות, asix כתב:

תביא קטע אחד שבו יש ביקורת על נתניהו. מקווה שבגלל שאני רוצה אני כן אשמע אותה.

מישהו שיתף פה לפני כמה ימים את הדברים של הליצן הזה גולדן מה שמו, שכאילו "התפכח".

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, SlowRide כתב:

מישהו שיתף פה לפני כמה ימים את הדברים של הליצן הזה גולדן מה שמו, שכאילו "התפכח".

אל תדאג, הוא לא ישאר שם הרבה זמן. הוא הורס להם את הפורמט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...