Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

בתאריך 10.2.2023 בשעה 08:38, Night Driver כתב:

זה כל כך נכון עד שאחד הקורבנות נורה בראשו.

המחבל לא היה חמוש.

יש לזה סימוכין?

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4912

• SlowRide

4783

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

לפני 52 דקות, Coro כתב:

אהרון ברק אמר זאת עוד ב2001.

לצטט את אהרון ברק צריך בזהירות, כי מהר מאוד הוא יתחיל להישמע כמו אחרון הביביסטים.

האתר שלי: long.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, oryo כתב:

יש לזה סימוכין?

זה מה שדווח. אחרי כמה שעות הבנתי שהורידו את הדעווח.

ודיווח זה לא רוטר ודומיו אלא אתרי חדשות ממוסדים.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Night Driver כתב:

ודיווח זה לא רוטר ודומיו אלא אתרי חדשות ממוסדים.

נשמע לא סביר שמשהו בסד״ג כזה נעלם, אפילו בישראל. אם זה באמת קרה כפי שאתה מתאר, המצב חמור מכפי שנדמה (ונדמה לי שהוא חמור מאוד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה לוקח את זה לכיוון לא נכון. היה דיווח ב"הארץ" שהוסר חשד שהיה בתחילה, שאחד הנפגעים נורה מאש כוחותינו.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Pika007 כתב:

סלח לי על הבוטות, אבל אפשר לדעת מה אתה מחרטט?

אתה חדש פה?

באיטרציה הקודמת היתה הצדקה על פיצוץ אישה זקנה במכות עם אלות כי זווית צילום עצי הזית או משהו, אז להרביץ לשמאלני-עד-שיוכח-אחרת מעצבן זה מה שיטריד את פלוני?

אתה באמת חושב שאלו גבולות הגזרה? 

במשך שנים פמפמו את התיאוריה של ממשלת צללים סמולנית המושכת בחוטים, אנשי לטאות וכו׳. הביביסטים מאשימים את מנדלבליט ואלשיך בשמאלניות, אי אפשר להמציא טרלול שכזה. מגיבים כאן שחוק פרסונלי שנתפר למידות עבריין הוא-הוא הערכאה הקובעת מבלי להבין איך זו בדיוק הסיבה שצריך משהו שיוכל להגביל לשלטון את הכח - כי הרי הם כבר הגיעו לנקודה בה הם מחרבנים מהמקפצה. 

כל הסיפורים האלו אינם באג, הם פיצ׳ר. תאונת רכבת בשידור ישיר, עם אנשים שצופים בה בלייב בזמן שהם יושבים על המסילה כי היא בטח תעצור לפני שתגיע אליהם, יחד עם אנשים שסבורים שאלוהים יעצור את הרכבת, אחרים שלא מאמינים בחוקי תנע וסבורים שרכבת לא מסכנת בני אדם, וכמה אחרים שיושבים על המסילה בהמשך הדרך אבל מבסוטים לראות קצת דם לפני שזה מגיע אליהם.

לפני 7 דקות, קורן בן אשר כתב:

אני חושב שאתה לוקח את זה לכיוון לא נכון. היה דיווח ב"הארץ" שהוסר חשד שהיה בתחילה, שאחד הנפגעים נורה מאש כוחותינו.

נשמע יותר הגיוני

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, oryo כתב:

יחד עם אנשים שסבורים שאלוהים יעצור את הרכבת, אחרים שלא מאמינים בחוקי תנע וסבורים שרכבת לא מסכנת בני אדם, וכמה אחרים שיושבים על המסילה בהמשך הדרך אבל מבסוטים לראות קצת דם לפני שזה מגיע אליהם.

נשמע יותר הגיוני

זה כמו בסיפור של מכת בכורות, מי שיש לו פנקס כחול הרכבת לא תגיע אליו.

האתר שלי: long.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשורת הישראלית ואליטות משפיעים על השיח הישראלי באופן מעוות, באופן שקרי, באופן מניפולטיבי, באופן מטעה עד כדי כך שגם היום אנחנו צריכים להמשיך לדאוג...נוצר מצב של מוקדי כוח עם סמכות ללא אחריות, אם תרצו זה לא דמוקרטי. בעלי הון הם מוקד כזה, תקשורת היא מוקד כזה, בית המשפט העליון הוא מוקד כזה. הם לוקחים לעצמם סמכות ואין להם שום אחריות והם לא נותנים שום דין וחשבון.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ תגיד אתה חי בארץ?

כן התקשורת הזו... ככ משפיעים על תודעת הציבור ש... מה? שהשמאל נמחק בבחירות האחרונות?

באמת ראיתי עכשיו את עמית סגל והוא שיכנע אותי להצביע מרצ בפעם הבאה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מתי כבר יפסיקו לגזול מהקוזאקים? לא יפה ככה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להביא ארגז בצל למישהו?

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Coro כתב:

אני חושב שהמטרה של הרפורמה היא להתיר את קשרי ההון-שלטון-עיתון. זה האוליגרכיה שמדברים עליה. לפני שתקפצו עליי, אהרון ברק אמר זאת עוד ב2001.

לפני 23 דקות, Coro כתב:

התקשורת הישראלית ואליטות משפיעים על השיח הישראלי באופן מעוות, באופן שקרי, באופן מניפולטיבי, באופן מטעה עד כדי כך שגם היום אנחנו צריכים להמשיך לדאוג...נוצר מצב של מוקדי כוח עם סמכות ללא אחריות, אם תרצו זה לא דמוקרטי. בעלי הון הם מוקד כזה, תקשורת היא מוקד כזה, בית המשפט העליון הוא מוקד כזה. הם לוקחים לעצמם סמכות ואין להם שום אחריות והם לא נותנים שום דין וחשבון.

אני כל כך המום מהפוסטים לעיל, שלקח לי חצי שעה לחשוב איך לגשת לזה בכלל. זה כבר באמת ברמה שאתה אומר לבנאדם באוגוסט בשעה 12:00 "עכשיו צהריים", הוא עונה לך "לא נכון, עכשיו לילה". "אבל.... הנה השמש". "לא, זה הירח".

רוב התקשורת היום או בידיים של נתניהו, או מסמפטת את נתניהו, או מנהלת עסקי תן-וקח עם נתניהו. ואתה מדבר על התרת קשרי הון-שלטון-עיתון???

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילא אני לא מצליח לקבל תשובה איך רפורמה שמובלת על ידי דתיים תשפר את הדמוקטריה, אבל מת שביביסטים יסבירו לי פעם אחת איך ביבי הוא גם הגאון הכלכלי הגדול אי פעם שמוביל את המדינה להישגים כבר 20 שנה, וגם בעצם הוא לא מסוגל לתפקד כי הכל החלטות של בגצ. אז בגצ הם גאונים כלכליים שאנחנו חייבים להם את הייטק וכו'?

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...