Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, יובל .מ. כתב:

נכון, בכלל לא עשה. סתם הזכיר את זה, לכיף.

אין שום דבר בתגובה שלו שמדבר על כלל הימין. כלום. 0. נאדה. בחר איזו מילה שבא לך. מהכירותי איתו הוא גם לא סמולן, למרות שהוא פחות ימני ממך או מליאור. וגם סלואורייד לא סמולן. טעית. מה שהופך את זה לממש דפוק, זה שבגלל שאתה מתנגד להכללות ענית לו בהכללה. הגיוני סך הכל.

לפני 6 דקות, יובל .מ. כתב:

יאיר לפיד זה האמ אמא של הארדואן.

אתה לא יודע מי זה ארדואן נכון? 

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

קיצר נתראה ב2.11, אם תהיו פה עדיין ולא תקנו כרטיס טיסה.

זה כזה חמוד שמצד אחד אתה מת שכל השמאלנים יעופו מכאן ומצד שני כשאני חוזר לזה, אתה נכנס למגננה ו"מה פתאום? אני? לא יהיה כלום כי לא היה כלום".

• אהבתי 5
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4887

• SlowRide

4751

• פינדר

3773

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון
לפני 30 דקות, יובל .מ. כתב:

לקחת מעשה של אדם אחר, שצריך להירקב בכלא כל ימי חייו והפכת אותו בגיחוך קל למעשה שכל הימין חתום עליו (כולל השקר שרץ שביבי הסית נגדו לרצח). שמאל קלאסי

"כל הימין"... בוא, זה ברור כשמש על מי מדברים פה והוא בטח לא מייצג את כל ה"ימין". 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז נדייק את ההגדרה, הימין הלאומני הסוציאליסטי.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, m3x7r3m3 כתב:

לא זו השאלה, הרי ברור שלא כל הערבים מחפשים דם יהודים.

השאלה היא האם קיימים ערבים שמחפשים דם יהודי?

האם קיימים יהודים שמחפשים דם ערבי?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

לעניינו - האם יאיר לפיד הולך בדרכו של ארדואן ומקים לעצמו יחידה צבאית?
אקדחי גלוק אוסטריים ורובי קומנדו אמריקניים: מכרז נשק מסתורי במשרד רה"מ (ynet.co.il)

אחרי שנים שכולם מסתלבטים פה על לפיד ואומרים שהוא טיפש, הייתי מצפה שתפרגן לו קצת. תראה איזה מוכשר הוא, רק שבוע בתפקיד וכבר הצליח להקים יחידה סודית. ולא סתם להקים, הוא מקים אותה בדיעבד, יעני חזר אחורה בזמן עד שבכיר *לשעבר* יכול להעיד על מה שלפיד עשה.

רב כישורים הלפיד הזה...

• מצחיק 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

"כל הימין"... בוא, זה ברור כשמש על מי מדברים פה והוא בטח לא מייצג את כל ה"ימין". 

אני מדבר על איתמר בן גביר (כמובן), שהתגאה מול מצלמות על זה שהם יכולים להגיע לרבין, וצרח על הנכדה שלו שהיא צריכה להתבייש בו. זה סוג האדם שמשתמשים רואים בו כמצפן מוסרי ומנהיג פוטנציאלי. אשכרה.

ההתקרבנות של אדם שמצד אחד אומר ״תעוף לי מהמדינה״ ומצד שני מלין על זה שמעלים את העובדה שהמנהיג שלו הוא אדם בזוי - משעשעת. לא צריך מצפן מוסרי מטיטניום בשביל לדעת שלא צורחים על בן אדם שרצחו לו קרוב משפחה, אפילו אם הוא חלילה היה סמולן מסריח, לא עלינו. 

(כמובן שזה הרבה יותר עמוק מוידאו אחד, אבל אין הגיון בלהסביר מה גרוע בבן גביר, זה טריוויאלי)

כמובן שאני לא מדבר על כל הימין, הימין ה״שפוי״ (״ממלכתי״?) לא מצביע לאנשים כמו בן גביר מלכתחילה. נתניהו עובד בצורה שיטתית לחסל את הימין הזה, וזה מה שהופך אותו לכ״כ שפל. מילא כשהוא מרסק את השמאל ומציג אותם כבוגדים - זה אמנם נלוז אבל הם מהצד השני של המפה הפוליטית אז אפשר עוד איכשהו להצדיק את זה אם אתה מספיק מורעל. אבל כשהוא עושה את זה למחנה שלו..? ועוד אח״כ לא מבינים מאיפה מגיע המונח ״ביביסטים״.

מי שמודה בפה מלא שהוא מצביע לבן גביר, לא שונה בהרבה ממי שמתגאה שהוא מצביע לזועבי. לוקחים את הבנאדם הכי קיצוני, מכריזים עליו כעל מנהיג, ולא מבינים איך אנשים אחרים מצביעים למטורללים מוחלטים מהצד השני. אירוניה מושלמת.

לפני 3 שעות, ניקו פ. כתב:

האם קיימים יהודים שמחפשים דם ערבי?

קיימים?
הוא מצביע לנציג שלהם בכנסת לול

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צעק ואמר את זה לפני 25 שנה בערך.

לא הגיע הזמן לדפדף ולהתרכז במה שקורה כיום?

אני באמת לא יודע מה המצב,אבל נגיע לרבין והבת שלו זה סיפורים מלפני עשורים.

בני אדם לא משתנים/מתמתנים?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, oryo כתב:

הוא מצביע לנציג שלהם בכנסת לול

חכה, תן לו להסביר למה לצד השני השאלה הזו לא נכונה. תכף אתה תבין למה שנינו טועים כי בכלל לא הבנו. 

• מצחיק 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Potato כתב:

אתה משכיל אותי בתור ירושלמי שמכיר את השכונות בעיר?

הגבתי לנהג לילה שרשם שקרית משה זו שכונה שהערבים מפחדים להסתובב בה כי הנחתי שמדובר על ירושלים,מסתבר רחובות.

עלו כאן נתונים רציתי לדייק אותם עבור כל מי קורא את ההודעות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו מופתעים: ראש הממשלה החזק מהימין "היה בהיסטריה" בגלל הלחץ של ההנהגה החרדית לאפשר את קיומו של האירוע בהר מירון ללא הגבלה על כמות המשתתפים, ועל פי העדויות קיים כמה שיחות ודיונים בהם דחף לזה. לפי העדויות בועדה הכיוון היה ברור בערך בעשור האחרון, וברשימת האנשים שפנו לביבי ישירות והתריעו נמצאים גם רוני אלשיך, מירי רגב ודוד אמסלם.

יהיה כיף כשהוא יחזור.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אף אחד משלושתם לא צעק את זה בתקשורת בזמן אמת לפני האירוע שלושתם חטאו לתפקידם.

עליו אתה יכול עוד להגיד שטעה בשיקול הדעת אבל הם ידעו ושתקו שזה חמור שבעתיים.

גילוי נאות: לא סובל את משפחת המלוכה המטורללת.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Night Driver כתב:

גילוי נאות: לא סובל את משפחת המלוכה המטורללת.

שנה כבר לא בשלטון,אתה קורא להם משפחת מלוכה.

קשה להפרד? לא נורא,בקרוב יחזרו :)

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...