Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתיב תחבורה ציבורית חדש בכביש החוף-במקום שוליים

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 4001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמתי לב שהמשטרה מקדישה תשומת לב לעניין הנסיעה בנת"צ, ביציאה מחולון בשדרות לוי אשכול יש בבוקר פקק גדול,וכמובן כאלו שעוקפים על נתיב התחבורה הציבורית הפנוי. כמעט בכל בוקר מסתתרת ניידת על המדרכה שעוצרת את אותם נהגים או שיש ניידת שעושה גיחות ומחכה לנהגים שחותכים לנת"צ

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת שנהיה בטוחים, האם מדובר על מצלמה כזו:

natatz-haifa-1.jpg

או כזו?

TrafficCamera.jpg

אם מדובר במצלמה כמו בתמונה הראשונה, זו אכן מצלמת נת"צ.

אם מדובר במצלמה כמו בתמונה השניה, זו מצלמת בקרת תנועה שלא לצורך אכיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמות נראות כמו בתמונה השנייה, אבל אני נשאר אופטימי. אין שום מניעה טכנית לשים מצלמת וידאו במארז ולשדר את התמונות לשם פיענוח מספרי הרישוי ושליחת דוחות.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמות נראות כמו בתמונה השנייה, אבל אני נשאר אופטימי. אין שום מניעה טכנית לשים מצלמת וידאו במארז ולשדר את התמונות לשם פיענוח מספרי הרישוי ושליחת דוחות.

לצערי, מדובר אם כן במצלמות בקרת תנועה של מע"צ והן לא יהיו לעולם מצלמות נת"צ.

מצלמות הנת"צ קצת יותר מתוחכמות ממצלמת וידאו רגילה שכן הן בעצמן קוראות את מספרי הרישוי של הרכבים, מריצות את המספר במאגר המידע של רכבים ציבוריים ובמידה והרכב לא מוגדר כרכב ציבורי, מופק דו"ח לבעל הרכב.

כנראה שבריוני הנת"צ בכביש החוף יכולים לישון בשקט :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט שישימו שלט ענק שאומר, "בנת"צ יש מצלמות, רק לאוטובוסים מותר לנסוע! הקנס 10,000 שקלים". וזהו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי היום את הפרוייקט.

לדעתי מדובר בהקמת שילוט מתחלף אשר יעדכן מתי הנתיב נתצ ומתי שול,אין מדובר באמצעי אכיפה,אולי זאת הכנה לעתיד שיתחילו לאכוף.

לדעתי נמשיך לחרוק שיניים ולהעקף מימין בנת"צ:x

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי היום את הפרוייקט.

לדעתי מדובר בהקמת שילוט מתחלף

אם תסתכל בעיון תראה שעל חלק מהשלטים המתחלפים מותקנות מצלמות הפונות לשני הכיוונים.

ובכלל, למה צריך שלטים מתחלפים בכל 500 מטר? מה לא ברור בשלט שאומר "בין 6:30 ל 9:30 בימים א'-ו' הנתיב מותר לשימוש על ידי אוטובוסים בלבד, ובשאר הזמן אסור לכל כלי הרכב"? האם אלפי העוקפים בנת"צ לא מבינים את התמרור?!?

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפי העוקפים בנת"צ מבינים היטב את השלטים, הם פשוט שמים קצוץ על כל שאר משתמשי הדרך.

זה בא לידי ביטוי בכל תחומי החיים רק שעל הכביש זה יותר מוקצן.

אכיפה אגרסיבית בקטע הזה תביא לירידה במספר העבריינים במהירות.

למשל, כל יום אני רוכב לי להנאתי על האופנוע מיקנעם לחיפה, בסוף כביש 22 ישנו כל יום פקק גדול שתמיד יש עברייני צעצוע שעוקפים את הפקק מימין בנתיב האצה והפניה לחוף שמן (לכיוון הנמל) וחותכים ברגע האחרון לנתיבים הממשיכים לעיר ולעיתים אף מגדילים ועולים על אי התנועה המסומן במקום.

כבר שבועיים יש שם בבוקר שוטרים ובכל יום שאני עובר אני רואה כי יש פחות ופחות נהגים שעושים את העבירות הללו מפחד לקבל דו"ח.

רק ככה עברייני הבריונות מבינים. אני בטוח שברגע שהניידת תעלם משם בבקרים, הם יחזרו לסורם במהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תסתכל בעיון תראה שעל חלק מהשלטים המתחלפים מותקנות מצלמות הפונות לשני הכיוונים.

ובכלל, למה צריך שלטים מתחלפים בכל 500 מטר? מה לא ברור בשלט שאומר "בין 6:30 ל 9:30 בימים א'-ו' הנתיב מותר לשימוש על ידי אוטובוסים בלבד, ובשאר הזמן אסור לכל כלי הרכב"? האם אלפי העוקפים בנת"צ לא מבינים את התמרור?!?

לי ולך ברור,גם לרוב מי שעושה את זה זה ברור,אבל אנחנו חיים במדינה שבה יגיע אח"כ הע"וד יפרפר את השופט ויטען מרשי לא ראה את השילוט.

אז שמים כל 500מטר.מסכים איתך שזה אבסורד ועוד יותר מסכים איתך שצריך להתמקד באכיפה כנגד בריוני הכביש הללו.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך השלט ברור, אבל יש כמה שעבורם זה כמו שלט ניו יורקי :wink:

שלט שיגיד מפורשות "הנסיעה אסורה" עשוי להוריד את המבולבלים, את "המבולבלים" (אדוני השוטר, לא הבנתי!),

ואז את חסידי עיקרון העדר (אדוני השוטר, אבל כולם נוסעים פה!) ואז ניתן יהיה לטפל נקודתית בעבריינים עם התירוצים המקוריים באמת.

NY SIGN.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...