Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתיב תחבורה ציבורית חדש בכביש החוף-במקום שוליים

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 4001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כבר לא מתעצבן מאלה שעוקפים בנת"צ. חבל על העצבים.

אבל כל הקטע שהפכו את השוליים לנתיב נת"צ זה טיפשי ברמות מטורפות.

עם המזל הנאחס שלי נתקעתי פעם עם פאנצ'ר קצת לפני רשפון והייתי בטוח שאיזה מפגר אחד יכנס בי.

והנה סרטון מהיום של נהג במאזדה 3 לבנה נוסע להנאתו בנת"צ עד שהוא פוגש ברכב תקוע שעומד שם, עוקף אותו וחוזר לנת"צ :brickwall: .

http://www.youtube.com/watch?v=I9wt4G1cwOI דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפי השעון של המצלמה (בהנחה שמכוון), התאורה והכביש הפנוי יחסית מדובר בשעת צהריים, בה הנתיב אסור לנסיעה לכל כלי הרכב. בנוסף, בנתיב יש מגבלת מהירות של 50 קמ"ש.

עצוב שנהגים מרשים לעצמם לצפצף עלינו וגם לבצע כ"כ הרבה עבירות, ועוד בלי תועלת ניכרת לעצמם (הכביש פנוי למדי!).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמה שאלות:

אם יש ברכבי ארבעה נוסעים (כולל נהג) אז יוצא שאני יכול לנסוע על הנת"צ-איך המצלמה תוכל לדעת את זה ולא לתת לי דוח?

2)נגיד ואני פונה ימינה לכביש בן 3 נתיבים שימני ביותר הוא נת"צ,הנתיבים "הרגילים" פקוקים ואני נוסע כמה מטרים על הנת"צ עד שמתפנה מקום להשתלבות.

שוב,האם המצלמה תנפיק לי דוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכביש החוף הנסיעה בנת"צ מותרת לאוטובוסים בלבד (למיטב הבנתי, אוטובוסים של תחבורה ציבורית בלבד ז"א גם לא אוטובוסים פרטיים). שאר כלי הרכב, ציבוריים (מוניות) או פרטיים, ולא חשוב מספר הנוסעים בהם, אינם רשאים (על פי התמרורים המוצבים) לנסוע בנתיב.

במקום בו בנת"צ רשאים לנסוע גם כלי רכב עם ארבעה נוסעים, או מותרת הנסיעה בנתיב לצורך פנייה או השתלבות (מצויין כחץ לבן על הנתיב בנוסף למעויינים הצהובים) לא תוצב מצלמת אכיפה אוטומטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תוצב מצלמת אכיפה אוטומטית.

אתה בטוח?כבר יש שם מצלמות על עמודים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לעדכן..הבוקר הנת"צ היה ריק מתמיד וכמות המניא**ם שנוסעים בנתצ היה אפסי,כנראה שהנוכחות של מצלמות עם חוטים גלויים שלא מחוברות לכלום עושה את שלה.

חומר למחשבה בנוגע לכוחה של אכיפה איכותית...:lol:

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק חייב לציין, ואף להתוודות, שנסעתי בנת"צ המדובר, עד שהצלחתי לקרוא בשילוט, שהנסיעה בו

אסורה לכלי רכב פרטיים, בכל שעה, גם שהנתיב לא פעיל. אני לא יודע מה רמת השילוט היום, אבל

נכון לתחילת השימוש בנתיב, השילוט היה מאוד לא ברור, ונהגים רבים רגילים, שבשעות שהנת"צ אינו

משמש ככזה, הנסיעה בו מותרת.

כמובן שמרגע שהבנתי שזה אסור, עברתי חזרה לנתיבים הרגילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלטים המקוריים היו באמת לא ברורים וניתן היה להבין מהם שאיסור הנסיעה הוא רק בין 6:30 ל 9:30 (רק בישראל לא עושים הגהה לעשרות שלטים זהים). לאחר זמן קצר השלטים הוחלפו והיום אין שום אי בהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...