Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתיב תחבורה ציבורית חדש בכביש החוף-במקום שוליים

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 4002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יכול להסביר לי מה הקטע של שלט ה"50" שיש מעל הנתיב?

האם זאת המהירות המותרת בנתיב המדובר?

באופן כללי יש שם בילבול עצום ועבירות על שמאל ועל ימין.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היום שמתי לב שהשלטים הקודמים שהיו לאורך הנתיב סוף-סוף הוחלפו בשלטים ברורים :

נתיב תחבורה ציבורית בין השעות 6:30-9:30 ימים א'-ה'.

ביתר השעות אסורה נסיעה לכלי הרכב.

עם השלטים הקודמים ניתן היה להבין שמחוץ לשעות הנקובות כל אחד יכול לנסוע בנתיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו באוטובוס או מונית שרות מדרום נתניה להרצליה פיתוח לוקח פחות זמן להגיע מאוטו.

הכל נפלא, חוץ מהעובדה שלמוניות אסור בכלל לנסוע בנתיב (לאוטובוסים בלבד) ב-90 קמ"ש (מגבלת מהירות 50) כפי שקורה בפועל.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תוהה כמה רוכבי אופנוע יקפחו את חייהם בזכות ההברקה הזו.

הם רק רוכבים בשוליים, והנהג שמקדימה רק שניה עוקף בנת"צ בלי להסתכל ופתאום כל המשפחה מתאחדת סביב חור באדמה.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפועל, מלא אנשים נוסעים בנתיב הזה, ורק פעם אחת נתקלתי בניידת שנוסעת בכביש ועוצרת תוך כדי נסיעה את כל הג'יפים למיניהם שנוסעים בנתיב הזה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אין איפה לעצור אנשים שנוסעים על הנתיב הזה אין שול לאורך כל הדרך עד שהנתיב נגמר

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה מפרצים לעצירה בטוחה, ומכל מחלף אפשר לעלות בחזרה לכביש החוף לכיוון דרום, כלומר שניידת יכולה לסמן לנהג בכריזה לנסוע, ולעלות במחף הקרוב.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה מפרצים לעצירה בטוחה, ומכל מחלף אפשר לעלות בחזרה לכביש החוף לכיוון דרום, כלומר שניידת יכולה לסמן לנהג בכריזה לנסוע, ולעלות במחף הקרוב.

בין פולג לכפר שמריהו (רבין) יש בדיוק מחלף אחד - מחלף חוף השרון, שלושה מפרצים: מחלף פולג, מול יקום, מול רשפון. המפרצים, אגב, מסומנים לתחבורה ציבורית בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אין איפה לעצור אנשים שנוסעים על הנתיב הזה אין שול לאורך כל הדרך עד שהנתיב נגמר

מ'זתומרת אין שול? בשעות 6:30-9:30 זה נתיב נסיעה לתחבורה ציבורית. בשאר הזמן זה שול לכל דבר.

בפועל כמובן שיש כאוס רגיל, שאני בטח שלפחות חלקו נובע מחוסר הבנה - מי שעוקף מהנת"צ לאו דווקא היה עושה את זה בכביש עם שול רגיל.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין פולג לכפר שמריהו (רבין) יש בדיוק מחלף אחד - מחלף חוף השרון, שלושה מפרצים: מחלף פולג, מול יקום, מול רשפון. המפרצים, אגב, מסומנים לתחבורה ציבורית בלבד.

ומה זה סותר באמירה שלי?

כל המקומות שציינת, הם מקומות מעולים לעצור רכב שנוסע בשול. כלומר, ניידת שנוסעת אחרי רכב בנתיב הזה כורזת לו: חבוב, תכף יש מחלף/מפרץ תח"צ, כנס אליו ועצור בצד". ושלום על ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה זה סותר באמירה שלי?

לא סותר, רק התייחסתי ל"הרבה מפרצים" ו"מכל מחלף". בכל אופן, המשטרה איננה אוכפת אך ורק משום שהיא איננה מעוניינת לאכוף.

שוטר אחד עם מצלמת וידאו אחת יכול להפיק בבוקר אחד אלפי דוחות שכמעט לא ניתן לערער עליהם בבית משפט (בהשוואה לדוחות מהירות למשל). אילו רק רצו.

כבר ראיתי כמה פעמים שיירה של מספר מכוניות פרטיות וביניהן ניידת משטרת תנועה, בהתעלמות הדדית, ב"נתיב המהיר".:evil:

הנתיב הזה האריך לי את זמן הנסיעה ב-10 דקות בממוצע (והעלה לי את לחץ הדם ב5 מ"ג כספית בממוצע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה זה סותר באמירה שלי?

כל המקומות שציינת, הם מקומות מעולים לעצור רכב שנוסע בשול. כלומר, ניידת שנוסעת אחרי רכב בנתיב הזה כורזת לו: חבוב, תכף יש מחלף/מפרץ תח"צ, כנס אליו ועצור בצד". ושלום על ישראל.

שוב, כל עוד מדובר על השעות בהן הנתיב משמש כשול - אין מניעה לניידת לעצור בו רכבים בכל מקום שהוא. יומיים של אכיפה כזו והתופעה תיעלם.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, כל עוד מדובר על השעות בהן הנתיב משמש כשול - אין מניעה לניידת לעצור בו רכבים בכל מקום שהוא.

בשעות בהן הנתיב אינו נתיב תחבורה ציבורית, כולל בשעות בהן הכביש פנוי למדי, הנתיב משום מה עדיין בשימוש די נרחב. ניידת שתעצור רכב עבריין על השול/נת"צ עשוייה לפגוש את העבריין הבא אחריו על הפגוש האחורי שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

מעולם לא שמחתי כ"כ לפגוש מצלמה חדשה!

הבוקר, בפקק הרגיל בכביש החוף, כשמאות המניאקים חולפים מימיני בטיסה בנת"צ, שמתי לב לשמחתי הרבה שהותקנו מצלמות ע"ג כמה מהשלטים החשמליים החדשים שמותקנים בימים אלו מעל הנת"צ. כולי תקווה שהמצלמות ישמשו לאכיפת השימוש בנתיב לתחבורה ציבורית - אוטובוסים בלבד (בתקווה ש"בקרת תנועה" זה שם קוד לאכיפה).

לתשומת לבכם (אם אתם גם נמנים על אלו שמזלזלים בחוק ובזמנם של אחרים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...