Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי צריכת דלק של קיה פיקנטו אוטומטית שגבוהה משמעותית מהצריכה המוצהרת [כ"ע]

אבי יפת
שימו לב! השרשור הזה בן 3455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי עושה בד"כ 1:12.5 בנסיעה ממוצעת, יכולה להגיע ל 1:16 אם אסע כמו צב עם נורית אקו קבועה ולא אעבור 90 קמ"ש

האמת, צריכה מאכזבת, אבל חוץ מזה רכב כיפי

השבוע שברתי שיא שלילי של 1:11.6

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זו הצהרה ממש לא מדוייקת:

טנק מלא??? 3/4 טנק???

צריכת הדלק תלויה בצורת הנהיגה של הנהג, בעומס על הרכב (מספר האנשים, עליות, מזגן) ובאופי הדרך דרך בה הוא נוסע (ובנוסף, מנוע חדש "שותה" קצת יותר).

אצלי, פיקנטו אוטומטית בת שנתיים וחצי, נסיעה מעורבת בקו הרצליה-רחובות כאשר בקטעים הבינעירוניים יש לעתים קרובות פקקים, 2 אנשים ברכב ומזגן, הרכב "שותה" בסביבות 12 קילומטר לליטר, וזה בנהיגה ממש לא רגועה.

בנסיעות ארוכות יותר הצלחתי להתקרב ל-1:14, אבל זה די נדיר.

1:10? רק אם הנהג לוחץ באופן קבוע עד הסוף, נוהג בעיקר בעיר או שלא מחשב נכון את צריכת הדלק (קילומטרים בין תדלוקים מלאים חילוק הקילומטרים בין התדלוקים).

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו זאת צריכה לא מרשימה שדומה לשאר האנשים אצלי למשל בספייס סטאר מעובר הררי כ1/15 ובין עירוני קרוב ל 1/18,ובעיר הררית כ 1/13.

כלומר הצריכה העירונית שלי דומה לנסיעה בין עירונית שלך,וזאת הבעיה של הפינקטו אוטומטית.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בפיקנטו זה לא הפיקנטו.

הבעיה בפיקנטו זה היצרן שלה שמדווח על נתוני צריכת דלק מופרכים.

מעניין מתי העסק המפוקפק הזה יצוץ מעבר לכותלי הפורום שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצריכה לא משהו בפיקנטו. נכון, עובדה ידועה בהתאם לגיר המיושן שלה.

עם זאת בנהיגה נכונה התוצאות לא כאלה נוראיות.

לי יצא במדידה אחרונה (ומדויקת) 420 קילומטר שעשיתי על 28,5 ל'

זה נותן 14.7 לנסועה של 90% בין עירונית.

*המדידה בוצעה ידנית באותה תחנה ואפילו אותה משאבה למען הסר ספק.

מודל אוטומט.

הרכב חדש - 2900 ק"מ.

עריכה אחרונה על ידי ron5054
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו זאת צריכה לא מרשימה שדומה לשאר האנשים אצלי למשל בספייס סטאר מעובר הררי כ1/15 ובין עירוני קרוב ל 1/18,ובעיר הררית כ 1/13.

כלומר הצריכה העירונית שלי דומה לנסיעה בין עירונית שלך,וזאת הבעיה של הפינקטו אוטומטית.

אתה משווה גיר רציף מול גיר פלנטרי רגיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין הוא לא הגיר,אלא רכב מיני שלא מספק את מה שהוא צריך לספק.

אני לא משווה בין ידני לאוטומט.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם

אני קניתי קיה פיקנטו לפי 3 חודשים בהם נסעתי כ 2500 ק"מ בנהיגה משולבת.

נתון הצריכה הכי טוב שהגעתי אליו עד היום היה 1:12.5.

אותי הנתון מאוד איכזב, מה גם שאחת הסיבות לקניית הרכב הייתה תצרוכת הדלק הנמוכה שלו

אורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית צריך לבדוק לפני את הנתונים ברשת, יש דיווחים בכל פינה ברשת כולל תביעה ייצוגית שזכתה (בארה"ב) בנושא צריכת הדלק הגבוהה של הפיקנטו.

אין דרך לשפר את הנתון, גם אם תנהג כמו צב גוסס בלי מזגן וחלונות סגורים הצריכה תישאר אותו דבר בערך, פשוט רכב לא חסכוני, חד משמעית.

לפני כמה חודשים גם אני חיפשתי רכב קטן אוטומטי לאישה, הייתה התלבטות בין הפיקנטו לניסאן אקו מיקרה, ולקחנו את הניסאן, לא מצטער לרגע, רכב מאוד טוב, חסכוני בצורה פנומנלית, ולקחנו את הדגם המאובזר 2012, אז יש גם בקרת אקלים דגיטלית ובקרת שיוט, תענוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק עלייך.

נכון אני נוסע לרוב בין עירוני אבל בהחלט ניתן לשפר מעט את הצריכה ע"י לחיצה רגועה על הגז.

בתדלוק האחרון מדדתי 438 ק"מ נסועה מהתדלוק האחרון ובטנק נכנס 28.3 ל'

סה"כ 15.4 לליטר לבין עירוני בעיקרו. מדהים, בהחלט לא, אבל נתון סביר לגיר פלנטרי.

הרכב אוטומט עם 3300 במד אוץ.

עריכה אחרונה על ידי ron5054
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית צריך לבדוק לפני את הנתונים ברשת, יש דיווחים בכל פינה ברשת כולל תביעה ייצוגית שזכתה (בארה"ב) בנושא צריכת הדלק הגבוהה של הפיקנטו.

אין דרך לשפר את הנתון, גם אם תנהג כמו צב גוסס בלי מזגן וחלונות סגורים הצריכה תישאר אותו דבר בערך, פשוט רכב לא חסכוני, חד משמעית.

לפני כמה חודשים גם אני חיפשתי רכב קטן אוטומטי לאישה, הייתה התלבטות בין הפיקנטו לניסאן אקו מיקרה, ולקחנו את הניסאן, לא מצטער לרגע, רכב מאוד טוב, חסכוני בצורה פנומנלית, ולקחנו את הדגם המאובזר 2012, אז יש גם בקרת אקלים דגיטלית ובקרת שיוט, תענוג.

אין לי מה להגיד חוץ מאתה צודק - הקשבתי ליותר מדי אנשים שכנראה לא מבינים ולא בדקתי לבד......

הבנתי שיש גם תביעה יצוגית בארץ לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי צריכת הדלק הקבועה נעה בין 13.5 ל-15, משולב.

אני עוקב כל תדלוק אחרי הצריכה מאז שרכשתי את הרכב.

בעבר תדלקתי בתחנת דלק מסויימת שגרמה לצניחה ביחס לליטר ק"מ. כנראה שהדלק לא היה "איכותי" וזה מה שמסביר את המחיר הזול יחסית בתחנה. מאז אני מקפיד לתדלק רק ברשת אחת, ומאז הצריכה השתפרה מאוד (לא כותב את שם התחנה שלא יראה כפרסום).

בנוסף, אני משתדל לנהוג כשנורית הeco דולקת.

|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|___

__|_____|_____|_____ In Construction ___|_____|_____|_____

|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|___

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...