Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמסונג גלאקסי S3 הושק היום!

PsyRax
שימו לב! השרשור הזה בן 4398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם נעזוב שניה בצד , אנדרויד , iOS ושאר דברים...

מסך 4.8? באמת? אני כבר מזועזע קשות ממכשירי 4.3 אינצ' וחושב שהגודל הזה נורא לפלאפון - אז 4.8 נשמע לי בכלל מגוכך לגמרי.

ליביו

גם אני ככה חשבתי בהתחלה,היה לי N95 במשך 4 שנים שהוא 2.6 אינץ לעבור ל4.3 היה ממש מוזר. היום אני מסתכל על אייפון והוא ניראה לי ממש קטן בצרה קיצונית ולא נוחה.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רוני יש תמונות של המכשיר, הוא לא כולו מסך (למרות שיותר קרוב מהS2). ארוך מהS2 ביותר מ11 מ"מ, רחב ממנו ב4.5 מ"מ, אותו עובי, כבד ב20 גרם.

אני יודע, לא התכוונתי ל-S3. התכוונתי באופן כללי. גם בשבילי ה-S2 הוא בגודל המקסימלי הנוח, אבל אחרי שמתרגלים אליו אז האייפון נדמה קטן מדי (וגם כבד מדי...)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ככה חשבתי בהתחלה,היה לי N95 במשך 4 שנים שהוא 2.6 אינץ לעבור ל4.3 היה ממש מוזר. היום אני מסתכל על אייפון והוא ניראה לי ממש קטן בצרה קיצונית ולא נוחה.

הSGS2 נראה כמו אייפון בדיאטה 8) לא מבין איך האייפוניסטים מסתדרים עם מכשיר שמן שכזה (גם בלי מגן אחורי הוא עדיין עבה משמעותית)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוקסימה , אני לא מבין איך אין באנדרויד כבר מקביל נורמאלי לAIRPLAY בכל מקום.

אני לא מפסיק להשתמש בו בבית בינו לבין הבוקסי (או האפל טיוי שהיה לפני).

לגבי הגודל - אני כל הזמן עם המכשיר בכיס, גם לחדר כושר וכו - הS2 כבר לדעתי גדול מדי , אבל אכן העובי שלו מחפה על זה.

השתמשתי קצת ברייזר האחרון לדוגמא - וממש סבלתי מהגודל שלו.

גם העובדה שחייבים 2 ידיים לתפעל את המכשיר זו פשרה גדולה למדי.

מה לעשות , כשאני צריך גודל , אני לרוב עובר לאייפד.

וכשאני לא - אני מעדיף מכשיר קטן יותר שאפשר לתפעל ביד אחת.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליביו אתה :lol: :lol: :lol:

לא כולם יכולים להרשות לעצמם גם אייפון גם אייפאד וגם אפל TV או בוקסי, אהה וגם מקבוק.

ה S2 או הנוט ביחד עם חיבור פשוט למסך אמור לעשות את הכל בצורה פחות מלוטשת מ 3 מכשירים, אבל סבירה.

סמסונג, כן מספקים שקע USB מיוחד שנקרא גם MHL, אליו אפשר לחבר מתאם מיוחד ל HDMI אבל הבעיה

שיש עדיין מגבלה בניגון קבצים מעל 2GB.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הכיוון של ריבוי ליבות וזכרון לי יהיה טוב.

אני היום עם הפוטון של מוטורולה, 2 ליבות (אוברקלוק ל 1.3GHZ) וג'יגה זכרון ולאחרונה הצטיידתי בלפדוק 500 שעליו אני מריץ אובונטו לינוקס שלם ומלא כולל סינפטיק, פיירפוק, גימפ, EOG, טרנסמישן, פידג'ין ועוד. כל זה במקביל לאנדרואיד עם שימור כל היכולות של הטלפון, זה תענוג גיקי שפשוט אין לתאר :roll:.

תכל'ס אני כבר לא צריך לפטופ, הטלפון+לפדוק הוא לפטופ מספיק++ לצרכים משרדיים רגילים, עוד קצת כח עיבוד וזכרון והוא יהיה לגמרי מחשב.

אני מחכה לתשובה של מוטורולה מוביליטי, כלומר הרייזר בדור הבא. יאמר לזכותם שהם שומרים על תאימות מחברי ה HDMI ו USB וככה אביזרים כמו הלפדוק עובדים עם כל מגוון הטלפונים המתקדמים שלהם, רק כמה חבל שלא עם CM9.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם מדברים על כך שהגירסה הבאה של אנדרויד (Jelly Bean) תוסיף ממשק נוח לעבודה על מסכים גדולים.

זה נראה לא רע כבר עכשיו, אבל יש לי סבלנות :-)

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל לא מבין מה ההתלהבות מהמשק של הIOS,אולי הוא יותר מושקע ואולי טיפה יותר יציב,אבל הוא מוגבל ומשעמם בטירוף.

איך אפשר להתסתדר בלי מגירת אפלקציות,ווידג'טים ונוחות הסידור שיש באנדרואיד.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל לא מבין מה ההתלהבות מהמשק של הIOS,אולי הוא יותר מושקע ואולי טיפה יותר יציב,אבל הוא מוגבל ומשעמם בטירוף.

איך אפשר להתסתדר בלי מגירת אפלקציות,ווידג'טים ונוחות הסידור שיש באנדרואיד.

אפשר לפרוץ את המכשיר ולהוסיף המון , ואני חושב שהרבה מההתלהבות היא הפשטות , ושכל ילד עם הבנה בסיסית יכול לתפעל את המכשיר על בסיסו. בלי רומים ורוטים וכו'

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי מבחינת עיצוב הוא נופל, ירידה משמעותית מהSG2 מבחינת העיצוב נטו.

מעבר לכך, ברשותי אייפון ואני לא יודע איך אנשים מסתדרים עם עובי כזה דק כמו של הSG2- עוד שנייה והוא מתקפל לי לשניים ביד. זהו עניין סובייקטיבי למדיי, וכנראה הרגל שיש לי עוד מהפלאפון הקודם שהיה לי שהיה שמנמן לא קטן.

מבחינת מסך- אני לא יודע איך מסתדרים עם 4.2 אז עם 4.8? איך מכניסים את זה לכיס של הג'ינס? אם אתה חייל אז זה מתאים ולא כזה נורא, אבל אם יש לך מכנס או שורט מדובר ב"בומבה" לא קטנה, כמובן שהאייפון גם לא נשאר חייב וגם הוא יחסית לא נוח ברוב הכיסים, לפחות אלו שאני בדקתי.

ובסופו של דבר, מערכת ההפעלה- הדבר שעליו יעמוד וייפול כל מכשיר. עם כל ההיתרונות של האייפון החסרון שלו הוא בחוסר גמישות במערכת הפעלה. היא נוחה, יציבה, ובנויה הייטב. אבל היא אטומה מידי לשינויים וכיאילו "חייבתי" את עצמי לסוג מסויים של תצוגה. כמובן שזהו גם יתרון, במיוחד כשמדובר בפנייה לקהל רחב. אבל לדעתי, כאחד שמבין דבר או שניים בעולם המחשבים, מדובר בחסרון. ועם כל זאת אני בטוח שהמכשיר הבא שלי לא יהיה מבוסס IOS אלא אנדרואיד.

אריאל.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובסופו של דבר, מערכת ההפעלה- הדבר שעליו יעמוד וייפול כל מכשיר. עם כל ההיתרונות של האייפון החסרון שלו הוא בחוסר גמישות במערכת הפעלה. היא נוחה, יציבה, ובנויה הייטב. אבל היא אטומה מידי לשינויים וכיאילו "חייבתי" את עצמי לסוג מסויים של תצוגה. כמובן שזהו גם יתרון, במיוחד כשמדובר בפנייה לקהל רחב. אבל לדעתי, כאחד שמבין דבר או שניים בעולם המחשבים, מדובר בחסרון. ועם כל זאת אני בטוח שהמכשיר הבא שלי לא יהיה מבוסס IOS אלא אנדרואיד.

+1:wink:

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לפרוץ את המכשיר ולהוסיף המון , ואני חושב שהרבה מההתלהבות היא הפשטות , ושכל ילד עם הבנה בסיסית יכול לתפעל את המכשיר על בסיסו. בלי רומים ורוטים וכו'

א) פריצה של אייפון, התעסקויות וקיסטומים יביאו בסופו של דבר לתקלות. IOS היא כמו אוטו יפני - מאוד יציבה ואמינה, אבל ברגע שמתחילים להיתעסק איתה מבלי להבין מה עושים, יבואו גם לאגים, תקיעות וקריסות.

ב) מכשיר אנדרואיד אפשר לתפעל כמעט על כל יכולותיו גם בלי רוט והחלפת רומים, ועם גירסת סטוק של מע"ה. מה שבטוח, התקנת תוכנות פיראטיות (ביננו, 99% מבעלי אייפון פורצים את המכשיר רק בשביל זה, לא מעניין אותן גישה למערכת קבצים, שינוי ממשק, גישה לשרת מרוחק בSSH וכו'), אז התקנת תוכנות שלא דרך המרקט זה עניין של לסמן V בהגדרות המכשיר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש, האם הSGS2 שמגיע כשמותקנת עליו האנדרואיד 4. יתמוך בעברית או שנדרשות התקנות נוספות? (כשאני כותב תמיכה עברית, הכוונה, אני מניח, הצגת השפה מימין וכתיבה. אך התפריטים נשארים באנגלית).

ראיתי שכתבו, באיזה מקום. שלאנדרואיד 4, נוספה תמיכה מובנת בעברית. היתכן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...