Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמסונג גלאקסי S3 הושק היום!

PsyRax
שימו לב! השרשור הזה בן 4398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נצל"ש, האם הSGS2 שמגיע כשמותקנת עליו האנדרואיד 4. יתמוך בעברית או שנדרשות התקנות נוספות? (כשאני כותב תמיכה עברית, הכוונה, אני מניח, הצגת השפה מימין וכתיבה. אך התפריטים נשארים באנגלית).

ראיתי שכתבו, באיזה מקום. שלאנדרואיד 4, נוספה תמיכה מובנת בעברית. היתכן?

באנדרואיד 4 לא צריך לעשות כלום, עברית קיימת ופועלת מצוין היישר מהקופסה כולל בתפריטים.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה על התגובות. ז"א, באם אני רוכש את הSGS2 או ה3 בחנות פרטית עם אנדרואיד 4+ ישר מהקופסה, אוכל לעדכן בעתיד, את הגירסה במכשיר עצמאית. ללא חששות לאיבוד התמיכה בעברית.

אלה חדשות מצויינות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נעזוב שניה בצד , אנדרויד , iOS ושאר דברים...

מסך 4.8? באמת? אני כבר מזועזע קשות ממכשירי 4.3 אינצ' וחושב שהגודל הזה נורא לפלאפון - אז 4.8 נשמע לי בכלל מגוכך לגמרי.

ליביו

הכל עניין של ניצול הנדל"ן בפלאפון.

אני כבר חצי שנה עם גלקסי נקסוס (עם מסך 4.65 אינץ) - ואחרי שעה שימוש בו פשוט אי אפשר לחזור לאייפון.

כשחברה שלי צריכה לגלוש באינטרנט היא לוקחת את הנקסוס, ולא משתמשת באייפון שלה.

המכשיר מרגיש נוח ביד, ולא מורגש כלל בכיס.

למי שיוצא לגלוש הרבה באינטרנט, לקרוא מסמכים ולשלוח מיילים - חובה לקנות מכשיר עם מסך גדול ואיכותי - משהו שפשוט אין היום לאייפון.

תנסה להשתמש בו כמה ימים (ולא להחזיק ביד ולהגיד "גדול לי", לכל דבר צריך להתרגל) - ואז תגיב על הגודל והנוחות של המכשיר.

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אבל קח בחשבון שה-3 יקבל עדכונים גם אחרי שה-2 ייפסיק. אם אתה מתכוון להשאר מקורי, זה שיקול.

מעדיף להישאר מקורי, כן. אם ההבדל במחירים בין ה2 ל3 לא יהיה גדול במיוחד, אני אעדיף כמובן ללכת על ה3.

השאלה היא, אם יש דבר כזה מקורי, בכל מה שקשור בגלקסי ובתוכנת האנדרואיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וודאי שיש, אתה נחשב מקורי כל עוד המכשיר עם הרום המקורי שאיתו הוא הגיע (בין אם רום של סמסונג ובין אם של מפעילה סלולרית) ולא פתחת הרשאות רוט. רום מקורי ומכשיר ללא רוט הם ערובה לאחריות, אבל עשויים לתסכל. ככלל, רום של המפעילה יהיה פחות מוצלח משל היצרן.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באנדרואיד 4 לא צריך לעשות כלום, עברית קיימת ופועלת מצוין היישר מהקופסה כולל בתפריטים.

תיקון קטן, הרום המקורי של סמסונג שיוצא מהמפעל אינו כולל עברית כשפה ותפריטים.

מהסיבה שלסאני יבואנית סמסונג לארץ יש "בלעדיות" על התרגום.

אם תקנה את המכשיר בארץ יהיה לך עברית בהתאם למקום הקנייה:

-מפעילה סלולרית:תרגום שלהם ורום שלהם.

-סאני:תרגום שלהם לרום המקורי.

-חנות פרטית:רום מקורי אבל מתורגם של FIREFSD משתמש בפורום iandroid.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירים הגיוניים אני מניח שאני אקבל בחנות פרטית. אז אם ככה, כבר לא מדובר ברום מקורי?

כל השאלות כמובן מתייחסות לאנדרואיד גירסה 4 ומעלה ולSGS2 וה3. כי כמו שהבנתי אין טעם להתעסק כבר עם גרסאות עבר אחרות של האנדרואיד.

עוד דבר. אין לי כוח בהתעסקויות מיותרות של התקנת פריצות ותוכנות כדי לגרום למכשיר לעבוד נורמלי.

אני מחפש עבודה מהירה וחלקה עם המכשיר, בעיקר שליחת מיילים והודעות וגלישה באינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מקבל רום מקורי לכל דבר,רק שהוסיפו לו עברית כאופציה לתפריטים.

אם חשובה לך האחריות,תצתרך לבצע סקר שוק ולקנות מחנות אמינה וכזאת שמכבדת אחריות.

אם הם מספיק מקצועיים הם ירידו לך את הרוט אחרי הצריבה של הרום כדי למנוע בעיות מיותרות למשתמשים רגילים שאינם זקוקים לרוט.

המחיר של הS3 יהיה כמו של הS2 כשיצא,בהתחלה בחנויות הוא יעלה מעל 3500 בכיף ואחרי כמה חודשים הוא יגיע למחיר הנורמלי שלו כלומר באזור 2500 הS2 ירד לאט לאט לאזור ה1500 אני מאמין.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פסירקס, אתה בטוח שגם ב4.0 הם מגיעים ללא עברית? כל השאר כן.

אין דבר כזה להוריד רוט. המכשיר מגיע אליך במקור כשיש דברים מסויימים שאין לך גישה אליהם (אובר/אנדר קלוק, שינוי מתחים, החלפת קרנל, רום, ריקוברי ועוד) שהם פונקציות "מתקדמות" ולא בהכרח נחוצות. השגת גישה אליהם נקראת פתיחת הרשאת רוט, או פשוט רוט. המכשיר מגיע נעול, ואתה פותח אותו (או שלא).

עריכה-

סליחה, הבנתי לא נכון.

כשיש למכשיר הרשאת רוט, בהדלקה שלו מתחת ללוגו של גוגל יופיע לך מנעול פתוח.

ללא הרשאת רוט, אין בכלל מנעול.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אפשר לשאול אותם\לבקש מהם להוריד.

בהדלקת המכשיר בלוגו הראשון של סמסונג לא אמור להיות משלוש צהוב.

לא אמורה להיות לך 2 אפלקציות בשם CWM,super user.

לא יודע מה החנויות עושות אחרי צריבת רום ולא יודע מה מידת המקצועיות שלהם,אבל ניתן בקלות למחוק רוט ולהעלים "ראיות" שנצרב רום לא סטוק של סמסונג.

הכי טוב תבקש מהם למחוק רוט.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פסירקס, אתה בטוח שגם ב4.0 הם מגיעים ללא עברית? כל השאר כן.

אין דבר כזה להוריד רוט. המכשיר מגיע אליך במקור כשיש דברים מסויימים שאין לך גישה אליהם (אובר/אנדר קלוק, שינוי מתחים, החלפת קרנל, רום, ריקוברי ועוד) שהם פונקציות "מתקדמות" ולא בהכרח נחוצות. השגת גישה אליהם נקראת פתיחת הרשאת רוט, או פשוט רוט. המכשיר מגיע נעול, ואתה פותח אותו (או שלא).

עריכה-

סליחה, הבנתי לא נכון.

כשיש למכשיר הרשאת רוט, בהדלקה שלו מתחת ללוגו של גוגל יופיע לך מנעול פתוח.

ללא הרשאת רוט, אין בכלל מנעול.

רום סטוק של סמסונג מגיע בוודאות ללא עברית מובנת במכשיר,בגלל סאני.

רוט חייבים לעשות כדי לשנות רום,זה מה שעושות החנויות,הם גם צריכים להוריד אותו,ע"י צריבת קרנל מקורי או ביצוע פעולת unroot.

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...