Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה אקורד חדשה

raz110
שימו לב! השרשור הזה בן 4455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום..

לפני קניית הונדה אקורד מהחברה

רציתי לדעת מה החסרונות של הונדה אקורד בגרסת הפרמיום

ועוד כמה דברים שכדאי לדעת עליה

החיסרון הכי גדול של ההונדה אקורד הוא שהיא מתומחרת במחיר מופרך ויקר מאוד! ישנן בשוק אופציות טובות יותר וזולות הרבה יותר כמו הסופרב המונדיאו ואינסגניה, אפילו פאסאט זולה ממנה בכמה אלפי שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב מנהלים מבחינת אמינות ופינוק אין ספק שההונדה אקורד תיקח ובגדול לפי דעתי, האינסיגניה לא ראיתי כאלה הרבה על הכביש והסופרב ישלה תקלות בגיר הבעייתי שלה.

לך על ההונדה בלי לחשוב גם תמכור אותה עוד כמה שנים מעל המחירון תהיה בטוח בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור,

ההונדה שאתה עומד מלרכוש נהנית ממוניטין רב, לטעמי היא אחת היפות בקטגוריה ואכן היא מבוקשת מאוד בשוק כך שקרוב לוודאי תהיה סחירה יותר בעוד כמה שנים שתרצה למכור.

עם זאת, גרסת הפרימיום בה אתה מתעניין מתומחרת בקרוב ל-200K. אם אני משווה אותה לגרסא המאובזרת של הסופרב 1.8TSI, ברמת הגימור "אלגנס", היא מאובזרת משמעותית פחות בשעה שהסקודה תשאיר לך קרוב ל-18K עודף.

לדוגמא, האקורד מגיעה עם 6 כריות אוויר לעומת 9 בסקודה, הסופרב זריזה יותר בהאצות ובעלת מנוע פחות מרוסן, מרחב הפנים בסקודה גדול יותר, ואתה גם מקבל ריפודי עור חלקי ברמת הגימור הזו אל מול ריפודי בד בהונדה.

בסקודה תקבל גם מסך מגע אל מול כמה שקלים שתצטרך להוסיף בהונדה.

לסיכום היתרונות של ההונדה: מראה ומוניטין, אחריות בת שלוש שנים (מול שנתיים בסקודה).

היתרונות של הסקודה: אבזור, מנוע, מרחב פנימי.

Toyota Hilux Adventure 2019

Toyota Corolla GLI 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה האקורד מבוקשת, אבל בגלל התמחוק המופקע שלה, פחות אקורדים עולים היום על הכביש.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנוסף לכך שפחות עולות על הכבישים - כשהיא תהיה בתחרות מול מכוניות יד2 טובות וזולות ממנה, גם שמירת הערך שלה תינזק בהתאם.

לרכב מנהלים מבחינת אמינות ופינוק אין ספק שההונדה אקורד תיקח ובגדול לפי דעתי, האינסיגניה לא ראיתי כאלה הרבה על הכביש והסופרב ישלה תקלות בגיר הבעייתי שלה.

לך על ההונדה בלי לחשוב גם תמכור אותה עוד כמה שנים מעל המחירון תהיה בטוח בזה.

אני די קרוב ללתת לך התראה על ייעוץ לא מבוסס. האם אתה מוכן לשים כסף שהוא ימכור אותה עוד כמה שנים מעל המחירון? כי אני לא הייתי מבסס קנייה של 200 אלף שקל על שלוש שורות של מישהו שאני לא מכיר בפורום אינטרנטי. במיוחד כשהוא טועה וכותב שהיא מפנקת יותר ממכוניות אחרות, ומתרץ את העובדה שהיא עדיפה בכך שהוא לא רואה הרבה מהמתחרות שלה על הכביש.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה בערך צריך להוסיף למסך

ומה לגבי צריכת הדלק

שאל את הונדה, וממוצעת.

אלו באמת השאלות שלך לפני שאתה קונה רכב ב-200 אלף שקל?

אם אתה רוצה אקורד ולא מעניין אותך כלום, אין טעם שתתייעץ.

אם אתה רוצה לבצע קנייה מושכלת, לך תעשה נסיעות מבחן על כמה מהמתחרות, בקש הצעות מחיר, תשווה לזו של האקורד תוך כדי שימת לב לפרטים כמו רמות אבזור, וקנה את מה שהכי מתאים לך.

מתחרות מומלצות: פורד מונדיאו, סקודה סופרב, סיטרואן C5, אופל אינסיגניה ואפילו וולוו S60 בגרסה הבסיסית.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה יודע או מבין

מה הייתה לוקח

הונדה אקורד פרמיום

וולוו s 60 בסיסית

או פולקסווגן פאסאט הבסיסית

ולמרות שהיא לא קשורה לקטגוריה חשבתי על פולקסווגן טיגואן

חשוב לי האבזור צריכת הדלק היופי מבחוץ ומבפנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה יודע או מבין

מה הייתה לוקח

הונדה אקורד פרמיום

וולוו s 60 בסיסית

היופי הוא בעייני המתבונן ומדובר בטעם אישי בלבד. S60 מכונית חדשה ומרשימה מאוד, אני לא יודע מה מגיע ברמת האבזור הבסיסית אבל מכמה מבחני דרכים שקראתי מדובר ברכב מצויין, הפאסאט הבסיסית לוקה בחסר קצת מבחינת אבזור. היא אלגנטית מאוד ומוקפדת, מי שהיה לו פולקסווגן לא יופתע. כמו שאמרתי בהתחלה, לא הייתי רוכש את ההונדה בגלל התמכור שלה, קראתי בגליון אוטו הקודם לפי מיטב זכרוני כתבה מעניינת על כמה הקנייה של האוקורד היא לא כדיית.

ואני בכלל הייתי הולך על המונדאו עם מנוע האקובוסט החדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

raz110 אני ממש לא מתכוון ללגלג על הבחירות שלך. הבחירות הן שלך ושלך בלבד, אבל נראה שאתה פותח שרשור רק על מנת לשמוע תשובות שיחזקו את דעתך ומתעלם מדעות שאינן "נראות לך". אם אתה נעול על "שם" וזה נראה שזה מה שאתה מחפש (וזה לחלוטין לגיטימי בעיניי) לך על האקורד לא תתאכזב.

מבין שלושת האופציות שציינת (אקורד, פאסאט או S60) הייתי ללא ספק הולך על האקורד, היא מאובזרת יותר מהפאסאט הבסיסית וההבדל במחיר הוא לא כזה גדול.

בנוגע לוולבו, אני לא מכיר יותר מדי את הדגם כך שאיני יכול להמליץ.

קנייה נעימה.

Toyota Hilux Adventure 2019

Toyota Corolla GLI 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה נרתעים פה מלהציע מאזדה 6 חדשה ? בגרסה המאובזרת היא נמכרת בכמעט 180 אלף והיא לדעתי הכי אמינה בקטגוריה ונותנת ביצועים יפים . אני מסתמך על ניסיון אישי !

שווה לנסות , לפחות נסיעת מבחן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה יודע או מבין

מה הייתה לוקח

הונדה אקורד פרמיום

וולוו s 60 בסיסית

אקורד לא הייתי קונה בגלל התמחור המוגזם. למעט אם הייתי מקבל הנחה יפה שהופכת אותה למשתלמת מול המתחרות (כי מדובר במכונית טובה בסה"כ).

וולוו - תלוי ברמת האבזור שלה ביחס למתחרות ולמחיר. בגדול מדובר במכונית מצוינת.

פאסאט - לא נהגתי, אבל שוב - הייתי משווה למתחרות ולפי זה מחליט.

אתה קורא משהו ב"סאבטקסט" של הדברים שלי? משהו על המתחרות ועל השוואה?

למה נרתעים פה מלהציע מאזדה 6 חדשה ? בגרסה המאובזרת היא נמכרת בכמעט 180 אלף והיא לדעתי הכי אמינה בקטגוריה ונותנת ביצועים יפים . אני מסתמך על ניסיון אישי !

שווה לנסות , לפחות נסיעת מבחן .

לדעתי הכי אמינה בקטגוריה: משפט סתום.

ביצועים יפים: מרבית המתחרות נותנות יותר.

מדובר במכונית טובה, אבל המתחרות טובות יותר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...