Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ספורט בתקציב עד 100 אלף

צעיר מבולבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

אני נהג צעיר בעל 2 שנים וותק על הכביש.

אני נוהג כרגע על סקודה אוקטביה דיזל ידנית, רכב מהנה ביותר.

( סוס עבודה, אמין בטירוף, חזק מלא מעט משפחתיות,חסכוני, יציב מאוד )

אבל הוא פשוט לא מספיק חזק מבחינת ביצועים בהשוואה לאוטו ספורט ,מציתי את הכוח שלו. ( תאמינו לי, עברתי איתו די הרבה ).

אני מסתכל לעבר עולם חדש - אוטו ספורט.

ובכן, לפי התקציב שהוא עד 100 אלף ( רצוי באיזור 70+- אלף ) אני מחפש אחר רכב שיספק אותי

מבחינת כוח (ביצועים), יציבות בפניות וכדומה. אני רוצה לגלות את העולם רכב מחדש.

יש לי 2 אפשריות שעלו לי לראש -

MAZDA MX5 - הנעה אחורית, מאפשר לי הצצה לעולם שונה.

החסרון היחיד שדי קשה למצוא מכוניות יד ראשונה עם ק"מ נמוך במחיר שפוי. רובן נמכרות עם גג מבד ולא קשיח.

אם אני ארצה את האוטו הזה, אצטרך לחכות המון זמן.

SEAT IBIZA 1.8 FR/CUPRA - יש המון והמון מכוניות עם ק"מ נמוך ובמחירים שפוים ( 50-75 אלף ! )

אבל אני לא יודע מה עם האמינות. הכי חשוב לי זה אמינות. אמינות זה הדבר הראשון, לאחר מכן הביצועים כמובן.

מה אני עושה פה ?

אני לא מקבל צרפתיות/אמריקאיות וכדומה, אין סיכוי שאבא שלי יתמוך בכך.

( הוא חובב גרמניות מושבע :/ )

תודה,

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיאטה: לא צריך לבאס אותו כל כך מהר - למה שלא ינסה לבדוק עם חברות ביטוח, אולי הוא ימצא אחת שמבטחת. ממליץ לבדוק בפורום מועדון הרודסטרים המלצות של סוכני ביטוח, ולהתקשר.

מצד שני, לא יזיק לחכות קצת לפני שעוברים לרכב ספורט אמיתי, ולהתחיל עם ספורטיבית בסגנון האיביזה. חשובה אמינות? לך על רכב לא משופר, עם ק"מ נמוך, היסטוריית טיפולים מלאה, כמובן ללא תאונות.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר בדקתי לפני חודש-חודשיים אצל משהו כמו 10 סוכני ביטוח, עברתי גם על אלה שממולצים בתרד שבמועדון רודסטר.

יש רק חברה אחת שהסכימה, והסכום היה מעל 20K ש"ח רק למקיף.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שאקח ביטוח מקיף ? מה אני פארייר ?

אני אקח ביטוח חובה + צד ג' שמתאים לכל רכב במחיר קבוע - הנע בסביבות 3 אלף שקלים.

למה חשבתם שאני ישר ירוץ לעשות מקיף ? אין מצב שבעולם עם המחירים ההזוים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הולך לקנות רכב בסכום של כ100K ש"ח.

על הסיכוי שאולי יגנבו לך אותו, או על הסיכוי שאולי אתה בעצמך תרסק אותו אתה רוצה לחסוך??

ברגע אחד אתה יכול לאבד את כל ערך (חתיכת ערך) הרכב בלי לקבל שקל מחברת הביטוח.

תחשוב על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הולך לקנות רכב בסכום של כ100K ש"ח.

על הסיכוי שאולי יגנבו לך אותו, או על הסיכוי שאולי אתה בעצמך תרסק אותו אתה רוצה לחסוך??

ברגע אחד אתה יכול לאבד את כל ערך (חתיכת ערך) הרכב בלי לקבל שקל מחברת הביטוח.

תחשוב על זה.

אני מבין ולוקח את הסיכונים הנ"ל.

עדיף מאשר לשלם 20K בשנה, למה מה קרה ? תוך 5 שנים זה מכסה את הערך של האוטו.

אני אשתדל לא להתפרע יותר מידי למרות שזה יהיה קשה, אבל אני מאמין שאסתדר ללא ביטוח מקיף.

יש עוד מכוניות מומלצות בגדר התקציב הנ"ל ?

כמו כן אני מחפש אנשים שמוכרים MX5 מהצורה החדשה שמוכנים לשמור לי אותה לעוד חצי שנה..

( כפשוט משמע לא ממהרים למכור את הרכב )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, אבל אתה לא חושב בצורה כלכלית, בכלל. זה כנראה בגלל גילך הצעיר. לוותר על ביטוח מקיף זו פריוויליגיה של אנשים עשירים מאוד. כאלה שעושים את החשבון ויודעים שאם יאבדו את הרכב, זה לא יזיז למאזן השנתי שלהם.

כשצעיר בלי ניסיון שרוצה רכב ספורט בשביל "להתפרע" איתו, ביטוח מקיף זה דבר חשוב מאוד (על אחת כמה וכמה כשמדובר במיאטה). אני בן 31 ומשלם כ-5K מקיף, ולא הייתי מעז לרגע לוותר על הפוליסה, כי לאבד 100K של שווי האוטו בבת אחת זה דבר בלתי נסבל עבורי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, אבל אתה לא חושב בצורה כלכלית, בכלל. זה כנראה בגלל גילך הצעיר. לוותר על ביטוח מקיף זו פריוויליגיה של אנשים עשירים מאוד. כאלה שעושים את החשבון ויודעים שאם יאבדו את הרכב, זה לא יזיז למאזן השנתי שלהם.

כשצעיר בלי ניסיון שרוצה רכב ספורט בשביל "להתפרע" איתו, ביטוח מקיף זה דבר חשוב מאוד (על אחת כמה וכמה כשמדובר במיאטה). אני בן 31 ומשלם כ-5K מקיף, ולא הייתי מעז לרגע לוותר על הפוליסה, כי לאבד 100K של שווי האוטו בבת אחת זה דבר בלתי נסבל עבורי.

אני מבין, אבל יצאת בנזק זול. 5 אלף מעט יחסית, שיחקת אותה. עכשיו בוא נגיד ככה, אם הרכב שווה 100 אלף ואיתו מס' מכוניות נפוצות כמו מאזדה 3 חדשה וכדומה, אשר נהגים חדשים נוהגים בהן עם ביטוח חובה בלבד. ( המכוניות שייכות ביכול להורים שלהם ) אז במה זה שונה הסיטואציה המתוארת פה ? שהאוטו ספורט יש לו סיכוים גבוההים ללכת קומפלט ? עם כל הכבוד, מה ההיגיון ? אם נוהגים רגוע, לא מתפרעים במקומות שאתה יודע שיש בהן סיכוי לפגיעה גבוהה כמו חנייה בסינמה סיטי ששם גנבים אוהבים לחגוג, נהיגה במהירות מופרזת בתוך עיר, זריקות תחת בכביש צר וכדומה. אני מקווה שאתה מבין את צורת החשיבה שלי, בכל מקרה כנראה שאצטרך המון מזל בשביל למצוא מיאטה ראויה, אשר עומדת בסדר עדיפות ראשונה שלי. אני בניתים שוקל אופציות אחרות. גיא. ההודעה נשלחה ע"י galaxy s2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שרק בעלי ספורטיביות עושים מקיף?

גם בעלי משפחתיות הרבה יותר זולות עושים. למה מה קרה שיגנבו לי את הרכב או שבטעות אחליק לתוך עמוד וכל הנזק יפול עליי?

תתאר לך שאתה קם בבוקר ולא מוצא את הרכב שלך, אתה תעמוד בזה ש100אש''ח הלכו לך ולא תקבל שקל חזרה?

לא יכול לעמוד בביטוח? אל תקנה את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צעיר מבולבל, חלק בלתי נפרד מהמכוניות האלה הוא הביטוח וגם הטיפולים.

מה יקרה כשתצטרך לעשות טיפול טיימינג או החלפת צמיגים? תחליט שלא עושים כי זו גנבה?

או לחלופין כשתגיע לעיתים תכופות לתחנת הדלק?

לקנות את המכוניות האלה זו לא חכמה.

מאיר, הוא יעמוד, כי הכסף לא בא מזיעת אפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה שאתה זורק לאוויר צורת מחשבה מאוד פזרנית [מאפיינת אנשים מאוד עשירים], אם אתה באמת עד כדי כך עשיר - פנאן.

אם לא - אז תפסיק. יש גבול בין רצון טוב [לנסוע רגוע וכדומה] לבין האופטימיות שלך.

אין לך ניסיון גדול בתחום, אתה עדיין צעיר ופזיז [כמוני] ואתה אופטימי. כל אלה בקלות יגרמו לך למקרה מצער שבו תתחרט עד שארית חייך על המקיף הזה. קח את זה לצומת ליבך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההודעה נשלחה ע"י galaxy s2

הורה שאיננו מיליונר, שנותן לילדיו לנהוג על רכב בשווי 100 אלף שקלים ללא ביטוח מקיף, הוא אדם טיפש. אני מקווה שההורים שלך לא טיפשים. ההודעה נשלחה ע"י חברת הביטוח שלי

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...