Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לביטוח - נהג צעיר עם ראלי

Fireball
שימו לב! השרשור הזה בן 7239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז רכשתי 106 ראלי חדשה דנדשה, שנת 1997 (מחירון 24 אלף).

אני נהג כבר 4 שנים על הכביש (לא חדש), אבל נחשב עדיין צעיר, אני בן 21 וחצי.

ההתלבטות שלי היא ב-2 מישורים:

1. האם כדאי לעשות ביטוח צד שלישי בלבד או גם מקיף? סה"כ מדובר באוטו לא מאוד יקר (אבל גם לא מאוד זול). אשמח לשמוע את נסיונכם. בטוח רובכם עברתם החלטה דומה בעבר.

2. אני ממש לא מכיר חברות בטוח (למזלי בגילי לא יצא לי להתעסק עם דברים כאלו). אני גר בהרצליה. האם יש לכם סוכנים ו\או חברות להמליץ עליהן?

תודה :D

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז רכשתי 106 ראלי חדשה דנדשה, שנת 1997 (מחירון 24 אלף).

אני נהג כבר 4 שנים על הכביש (לא חדש), אבל נחשב עדיין צעיר, אני בן 21 וחצי.

ההתלבטות שלי היא ב-2 מישורים:

1. האם כדאי לעשות ביטוח צד שלישי בלבד או גם מקיף? סה"כ מדובר באוטו לא מאוד יקר (אבל גם לא מאוד זול). אשמח לשמוע את נסיונכם. בטוח רובכם עברתם החלטה דומה בעבר.

2. אני ממש לא מכיר חברות בטוח (למזלי בגילי לא יצא לי להתעסק עם דברים כאלו). אני גר בהרצליה. האם יש לכם סוכנים ו\או חברות להמליץ עליהן?

תודה :D

לדעתי, תמיד כדאי לעשות מקיף.

לא נעים שיגנבו לך את האוטו ו...הלכו 24 אלף שקל.

וגם כמובן יש את האפשרות של תאונה, עדיף לשלם פעם אחת השתתפות עצמית של 1500~ שקל, מאשר לשלם תיקון שיכול להגיע ל 3500K~.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זו הראלי שהתלבטתי לגביה.

יותר פרטים אפשר למצוא כאן:

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=44330&highlight=

פיזית אני מקבל אותה ביום שלישי, לא רוצה ליסוע בלי ביטוח, ועוד בראלי... :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצלחתי להוציא יותר מדי המלצות ספציפיות מאנשים, זה אומר שכל חברות הביטוח גרועות? :shock:

1. מה אתם אומרים על GCI? שמעתם עליהם?

2. אני די בשוק ש-AIG מבטחים מגיל 24 ומעלה, לא ידעתי... :?

3. חשוב לי לדעת את דעתכם - מה עדיף? סוכן ביטוח, או שמה ביטוח ישיר מספיק מנסיונכם (חשוב לי בעיקר נסיון של אנשים שעברו תאונות, לדעת האם סוכן ביטוח באמת מגן מהביטוח "שמנסה לדפוק אתכם").

4. אינני מבין כיצד יש הבדלים כ"כ גדולים בביטוח חובה בין חברות שונות (נתקלתי בהבדל של כמעט 300 ש"ח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סוגית המקיף או לא מקיף:

החוק הבלתי כתוב שלי אומר שרכב ששווה במחירון מעל 20K מצריך מקיף, מתחת ל-20K זה כבר נתון לשיקול דעתו של בעל הרכב בהתאם למחיר הפוליסה שהוא מקבל.

אני אישית הייתי עושה תמיד מקיף גם לרכבים שהיו לי שהיו שווים פחות מ-20K, עניין של הרגשה ואופי (פולני?) כנראה. (כל זה עד שרצו ממנו 5K על מקיף ל-205GTI ששווה 14K).

משהו חשוב נוסף הוא אופי השימוש ברכב, הסיכוי שאחותי תרסק את האוטו בגלל אופי הנהיגה שלה הוא כנראה נמוך יותר מהסיכוי שלי. (בעצם זה לא כל כך בטוח שזה ככה... :twisted: )

רכב ספורטיבי מועד לפורענות, אנחנו יודעים את זה וגם חברות הביטוח יודעות את זה ולכן הפרמיות גבוהות יותר. (כמה טוב להיות בעל רכב שנחשב מבחינת חברות הביטוח לקומפקטית עם מנוע גדול ולא לרכב ספורטיבי מועד לפורענות).

כיום יש אפשרות לבטח את הרכב רק לתאונה ולא למקרה של גניבה. 106 ראלי היא לא מכונית גניבה, לפחות לא למטרות סחר בחלקים מאחר והיא נדירה מדי (מלאנטיס עושים יותר כסף ומהר יותר). אולי שווה לך לבטח רק נגד תאונות?

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחשוב לרגע שהביטוחים הישירים תמיד זולים יותר מסוכן ביטוח.

אני ערכתי סקר טלפוני בקרב כל חברות הביטוח, ועם ההצעות האלו ניגשתי לסוכן וקיבלתי הצעת מחיר כמעט זהה. ולדעתי עדיף סוכן - במיוחד אם מדובר על סוכן שמבטח רכבים או רכוש אחר במשפחה מזה מספר שנים. היחס שתקבל הוא עדיף בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחשוב לרגע שהביטוחים הישירים תמיד זולים יותר מסוכן ביטוח.

אני ערכתי סקר טלפוני בקרב כל חברות הביטוח, ועם ההצעות האלו ניגשתי לסוכן וקיבלתי הצעת מחיר כמעט זהה. ולדעתי עדיף סוכן - במיוחד אם מדובר על סוכן שמבטח רכבים או רכוש אחר במשפחה מזה מספר שנים. היחס שתקבל הוא עדיף בהרבה.

:mm_yeah:

בנוסף, אפשרויות המיקוח שלך לגבי מחיר הפוליסה טובות יותר כאשר מדובר בוסכן שמבטח רכוש אחר במשפחה ויש אלמנט של הכרות אישית.

חברות הביטוח הישיר הולכות "לפי הספר" ובמקרה של מכוניות ספורטיביות זה לא טוב, כלומר יקר.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאאמץ את הצעתכם - ללכת על ביטוח מקיף, עם סוכן.

קיבלתי הצעה כזו מהסוכנת המשפחתית:

(לרענן: ראלי 97, נהג בן 21.5, לא חדש)

ביטוח חובה - 1700 ש"ח

ביטוח מקיף המאפשר לכל נהג בן 21 ומעלה לנהוג על הרכב - 2600 ש"ח

סה"כ 4300 ש"ח לשנה.

המחיר התאפשר באמצעות הכללת האמא כבעלת הפוליסה יחד איתי, ולה יש העדר תביעות.

מה אתם אומרים על המחיר?

ואנקדוטה קטנה:

עכשיו חזרו אלי מתשעה-מליון!

שימו לב, אחרי איסוף פרטים ממושך, שבו נתתי לבחור בטלפון את דגם הרכב והשנתון בתחילת השיחה,

זה נשמע כך:

איש חברה: רגע, על איזה דגם דיברנו, זה 106 GTI, לא?

אני: לא! מדובר על 106 ראלי

איש חברה: מממממ

אני: זה לא אותו דגם, תסתכל!

איש חברה: אההה, אתה צודק

איש חברה: אנחנו לא מבטחים 106 ראלי, מדובר ברכב ספורטיבי!

אני: מה?! אבל 106 GTI אתם כן מבטחים?

איש חברה: כן. את ה-GTI אנו מבטחים.

אני: [נואש מהטמטום ומנסה להסביר לו למה זה לא הגיוני]

איש חברה: מצטער על הטרחה

אני: לא הפסד כזה גדול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח חובה - 1700 ש"ח

סה"כ 4300 ש"ח לשנה.

מה אתם אומרים על המחיר?

מחיר מעולה.

תסגור על זה לדעתי.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח חובה - 1700 ש"ח

סה"כ 4300 ש"ח לשנה.

מחיר מצויין!!! גם לחובה וגם למקיף, לך על זה.

דוגמה מעולה לגמישות של סוכן ביטוח רגיל!

ואנקדוטה קטנה:

עכשיו חזרו אלי מתשעה-מליון!

שימו לב, אחרי איסוף פרטים ממושך, שבו נתתי לבחור בטלפון את דגם הרכב והשנתון בתחילת השיחה,

זה נשמע כך:

איש חברה: רגע, על איזה דגם דיברנו, זה 106 GTI, לא?

אני: לא! מדובר על 106 ראלי

איש חברה: מממממ

אני: זה לא אותו דגם, תסתכל!

איש חברה: אההה, אתה צודק

איש חברה: אנחנו לא מבטחים 106 ראלי, מדובר ברכב ספורטיבי!

אני: מה?! אבל 106 GTI אתם כן מבטחים?

איש חברה: כן. את ה-GTI אנו מבטחים.

אני: [נואש מהטמטום ומנסה להסביר לו למה זה לא הגיוני]

איש חברה: מצטער על הטרחה

אני: לא הפסד כזה גדול

דוגמה מעולה לאטימות של חברות ביטוח ישיר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיסתי, שהיא חיילת משוחררת, עובדת בביטוח ישיר - אז שמעתי איך זה עובד. יושבות חבורה של בחורות נחמדות בלי הבנה בביטוח או ברכב, מול מחשב עם תפריטים ועלויות ושולפות לך את המחיר לפי הפרטים שהגשת.

אם מדובר ברכב לא נפוץ, או שנדרש פתרון ביטוחי מיוחד - אין להן לא את הידע ולא את הכלים אפילו לדעת שזה קיים.

סוכן אישי שיושב מולך ומת לסגור עיסקה, יישב ויבדוק ויחקור את האפשרויות כדי להיות תחרותי מולך, ואם יש עוד תיקים של המשפחה שלך בניהולו - אז הוא יעשה שמיניות גם כדי לרצות דרכך את שאר בני המשפחה.

אותו סוכן גם יזכור אותך אם חס וחלילה תחזור אליו עם תביעה, וייצג טוב יותר את האינטרסים שלך מול חברת הביטוח, כי הוא רוצה לשמור את התיק שלך אצלו. זאת לעומת הביטוחים הישירים שכשמם כן הם - אתה עובד ישירות מול חברת הביטוח שיש לה את האינטרסים שלה ושהנציגות שלה לא מבינה בביטוח ושאין לה אינטרסים בתיקים אחרים הקשורים אליך משפחתית או חברית.

לדעתי שווה אפילו לשלם עוד איזה 50-100 ש"ח רק בשביל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מעולה.

תסגור על זה לדעתי.

מסכים. זהו אכן מחיר טוב מאוד.

בזמנו הייתי משלם על ה-106 (ראלי 97') 2000 ש"ח עבור המקיף תודות

להנחה קבוצתית בחברה שאבא שלי עובד בה.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...